Neřež trio zahraje před radnicí

09.07.2024 11:57:44 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Neřež trio zahraje před radnicí

Jablonecké tóny zvou na první velký koncert na náměstí před jabloneckou radnicí. Ve středu 10. července tu vystoupí Neřež trio, začátek je ve 20 hodin, vstupné se neplatí.

Vít Sázavský, Robert Fischmann a Zdeněk Vřešťál jsou členy kapely Neřež trio. „Jsem velmi ráda, že trojici velkých koncertů na Mírovém náměstí zahájíme právě vzpomínkou na tvorbu skupiny Neřež i původní kapely Nerez. Počasí má být krásné, proto přijďte a pobuďte s námi pod hvězdnou oblohou," zve zájemce Jana Hamplová, náměstkyně jabloneckého primá-tora pro oblast humanitní, a dodává, že pokud by přece jen dorazil déšť, je na koncert připravený velký sál Eurocentra.

„Uslyšíte největší hity skupiny Neřež, jako jsou písně V pořádku, Nad tebe není nebo Podivín, i nejznámější písně původní kapely Nerez - Já s tebou žít nebudu, Za poledne, Černá voda, Do posledního dechu, Javor a mnoho dalších. Přijďte si zavzpomínat na období, kdy se z písní těchto velikánů rozklepala kolena nejedné slečny," přidala se k pozvánce za organizátory Lucie Kocourková z oddělení kultury a sportu Magistrátu Jablonec nad Nisou.

Velkému koncertu na Mírovém náměstí bude předcházet první z řady Jabloneckých hudebních úterků, které připravuje spolek Musica Varia. „Poprvé se s posluchači setkáme v kostele Nejsvětějšího Srdce Ježíšova na Horním náměstí v úterý 9. července. Od 17 hodin tu na varhany doprovodí Ondřej Valenta barytonistu Jana Kukala," řekl Borek Tichý ze spolku Musica Varia. Začátek je v 17 hodin, vstupné je dobrovolné.

A pozvánka platí také pro milovníky nedělních promenádních koncertů v Tyršově parku. V neděli 14. července se v Brethově altánu představí smyčcové kvarteto Ad Libitum se zpěvačkami Jarmilou Klokočníkovou a Hanou Jodasovou. Začíná se v 15 hodin, vstupné není žádné.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jabloneckým tónům je deset let
Do programu ZUŠ Open se letos zapojí 444 základních uměleckých škol
Každý týden tři koncerty v rámci Jabloneckých tónů
Horké léto v zajetí žhavých tónů
Jablonecké tóny 2023 zahájí 4 tenoři
Jablonec se opět rozezní směsicí tónů
Jablonecké tóny završil koncert Iuventus, gaude! a Musica Florea
Jablonecký festival Město plné tónů se letos změní

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonecká ulice Turistická na týden uzavřena

Od úterý 23. do pondělí 29. července bude ulice Turistická uzavřena, a to v úseku od ulice Jasná po ulici Pod Servisem. Důvodem uzavírky je oprava povrchu.

Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Modře značená cesta z Pece pod Sněžkou do Obřího sedla (ke Slezskému domu) bude po několik příštích dní pro veřejnost zcela uzavřena. Mostek přes Rudný potok u bývalé vodárny (Trkače) se v zimě vlivem sněhu hnul. Jeho opěrné zdi se staly nestabilními a je nezbytné je opravit. Oprava je plánována na období 22. až 24. července. Po tuto dobu nebude možné uvedenou cestu použít, protože inkriminované místo nelze bezpečně obejít. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nádrže, aleje, úpravny vody. Česko-polská dohoda přináší výsledky
Africký mor prasat: kdo najde uhynulého kance, ať volá veterinu
Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
Oblastní galerie Liberec se loučí s litevskou výstavou
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči

Nejčtenější články

22.07.: Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
22.07.: Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
22.07.: Smržovské kulturní a zábavné akce v létě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace