Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Ostatní sporty

Rubrika Sport » Ostatní sporty. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Karatisté Tanvaldu zvou mezi sebe nové členy

Na 23. ročníku Tanvaldského poháru startovalo 40 družstev

Městský stadion Výšina se v sobotu 8. září proměnil v hasičský areál pro soutěž v požárním útoku. Sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald ve spolupráci s městem Tanvald pořádaly již 23. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu a přivítali zde celkem 40 soutěžních družstev ve čtyřech kategoriích.

Obrazem: Tanvaldský Minimuchovman 2018

První zářijovou středu nového školního roku si děti z Tanvaldu a okolí mohly vyzkoušet dětskou podobu extrémního závodu Minimuchovman. Na tanvaldské kotlině se sešlo zhruba 50 dětí, na které čekaly tři na sebe navazující disciplíny.

15.09.2018 | Sport | Tanvald | foto (1)
 Plakát k vyvěšení na náš web zaslali tanvaldští karatisté, kteří se mohou pochlubit více jak 40 letou praxí a jako každoročně pořádají nábor nových členů. | více

Senat-zeman-2018

Memoriál záchranářů z Manhattanu se konal již poosmnácté

11.09.2018| Krimi | Liberecký kraj
V sobotu 8. září se za účasti radní Radky Loučkové Kotasové konal tradiční memoriál záchranářů z Manhattanu. Dějištěm závodu hasičů, policistů a zdravotníků byla stejně jako v minulých letech výšková budova a přilehlé parkoviště sídla Libereckého kraje. | více

Běžci na kolečkových lyžích měli tři závody během víkendu

10.09.2018| Sport | Liberecký kraj
Krkonošské turné na kolečkových lyžích zahájil páteční noční prolog v jilemnickém areálu Hraběnka. Nočního závodu se zúčastnilo 26 mužů a 10 žen. V absolutním pořadí byl nejlepší jilemnický Adam Matouš před kolegou z týmu Tomášem Lukešem, mezi ženami byla nejrychlejší Sandra Schützová. | více

Dobrovolní hasiči se utkají na městském stadionu v Tanvaldě

04.09.2018| Sport | Tanvald
V rámci Tanvaldských slavností se uskuteční již 23. ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty města Tanvaldu. Hasičská soutěž se již po čtvrté bude konat na městském stadionu v Tanvaldě, je zařazená do Jablonecké ligy a uskuteční se v sobotu 8. září. | více

Mistrovství družstev hasičů v Liberci zakončil poslední soutěžní den

26.08.2018| Sport | Liberecký kraj | VIDEO
Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a Mistrovství družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu v Liberci vyvrcholilo v neděli posledním soutěžním dnem, kdy byla na programu královská disciplína - požární útok. V kategorii žen celkově zvítězily ženy SDH Poniklá, mezi muži SDH v požárním útoku obsadil skvělé druhé místo Bozkov. | více

Šárka Jiroušová z Poniklé opět zvítězila v rekordním čase

25.08.2018| Sport | Liberecký kraj
Mistrovství České republiky v požárním sportu 2018 v Liberci v sobotu pokračuje na atletickém a fotbalovém stadionu SportParku Liberec dvěma disciplínami. V dopoledních hodinách se představila kategorie SDH muži v běhu na 100 metrů s překážkami. Současně s nimi na protější straně stadionu o cenné kovy bojovaly ženy SDH. Po nich následovali muži HZS ČR. | více

Mistrovství hasičů slavnostně zahájeno, první tituly uděleny

24.08.2018| Sport | Liberecký kraj
V Home Credit Areně Liberec proběhlo v podvečer prvního soutěžního dne slavnostní zahájení 47. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu. | více

Známe nejlepší výkony dorostenců ve výstupu na cvičnou věž

V pátek ve 14.20 byla na šampionátu hasičů v Liberci ukončena soutěž dorostu ve výstupu na cvičnou věž. První disciplíny se celkem zúčastnilo 48 dorostenek a dorostenců. Ti nejlepší z dorosteneckých kategoriích převzali medaile z rukou genmjr. Drahoslava Ryby, generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR, Jaroslava Salivara, prvního náměstka starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a Lubomíra Janeby, náměstka starosty SH ČMS. | více

Přípravy na šampionát v požárním sportu 2018 v Liberci vrcholí

23.08.2018| Sport | Liberecký kraj
Město pod Ještědem hostí ve dnech 24. až 26. 8. 2018 již 47. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu. | více

Ohlédnutí za Kozákov Challenge 2018

31.07.2018| Sport | Liberecký kraj
Jubilejní desátý Kozákov Challenge má své vítěze. Svoji pozici favoritů potvrdili Thiago Gomes Lessa, Emily Pross a Mikel Echegaray Diez. Nejrychlejší junior byl tento rok Nicholas Broms. Ani čeští závodníci se neztratili, když Jakub Vít dojel právě v juniorech čtvrtý a veteráni Jakub Rod a Pavel Zajíc vybojovali druhé a třetí místo v kategorii Masters. Vítězem se stal Douglas Dalua. | více

První ročník šampionátu v bezudidlovém jezdectví proběhne v Chrastavě

19.07.2018| Sport | Liberecký kraj
Farma Vysoká v Chrastavě bude 27. až 29. 7. 2018 hostit první ročník mistrovství České republiky v bezudidlovém jezdectví. Jedná se o unikátní projekt, protože doposud nebylo ježdění na závody bez udidla v hubě koně povoleno. | více