V Tanvaldě se v září sportovalo

26.09.2023 09:12:37 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

V Tanvaldě se v září sportovalo

Tradiční sportovní akce pro děti, které jsou spojené se začátkem školního roku, proběhly i letos. Díky letnímu slunečnému počasí si je všichni užili.

Hned v prvním týdnu školy se uskutečnil v prostoru Kempu Tanvaldský Špičák všestranný závod Minimuchovman, kdy každý závodník nejprve zajištěn v lezeckém úvazku vyleze na umělou lezeckou stěnu, poté přesedlá na kolo a poslední disciplínou - během protne pomyslnou cílovou pásku. Všichni účastníci obdrželi zaslouženou medaili a účastnický diplom. 

Týden nato hostil sportovce Městský stadion v Tanvaldě. Tradiční sportovní odpoledne nalákalo na plochu bezmála 150 dětí, které měly možnost si zkusit celou řadu disciplín: orientační běh, lezení na umělé stěně, atletické disciplíny, florbal, basketbal, fotbal, obratnostní dráhu, hasičské dovednosti, bojové umění taekwondo, všestranný pohyb od lektorů gymnathlonu, nechybělo jako vždy kreativní tvoření a samozřejmě něco k zakousnutí.

Ve čtvrtek 21. září odstartoval další ročník celoročního seriálu závodů Pohár běžce Tanvaldu. První závod v přespolním běhu čítal na 370 závodníků od mateřských školek až po žáky 1. - 5. tříd základních škol z Tanvaldu a okolních škol. Další závod čeká sportovce ve středu 4. října - atletický trojboj na Městském stadionu, 12. října pak odpolední cyklokros. Poté už se budeme těšit na zimní závody na běžkách a na sjezdovkách.

Veliké díky patří dlouholetým sponzorům nejen těchto sportovních akcí - Maškovu pekařství za výborné vánočky, koláče, koblihy, firma Titan Multiplast nám dodává krásné tematické plastové medaile. 

Za organizací stojí pořadatelé a pomocníci ze Základní školy Tanvald Sportovní, SVČ Tanvald, TJ Tanvald z.s. a neodmyslitelnou podporou nám je Město Tanvald. 

Krom pozvání na závody do Poháru běžce Tanvaldu, přijměte pozvání na krajský závod v přespolním běhu, jež se uskuteční v neděli 8. října v prostoru Kempu Tanvaldský Špičák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

PBT atletický trojboj | Přespolní "Běh Maškova pekařství"

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace