V Tanvaldě se v září sportovalo

26.09.2023 09:12:37 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

V Tanvaldě se v září sportovalo

Tradiční sportovní akce pro děti, které jsou spojené se začátkem školního roku, proběhly i letos. Díky letnímu slunečnému počasí si je všichni užili.

Hned v prvním týdnu školy se uskutečnil v prostoru Kempu Tanvaldský Špičák všestranný závod Minimuchovman, kdy každý závodník nejprve zajištěn v lezeckém úvazku vyleze na umělou lezeckou stěnu, poté přesedlá na kolo a poslední disciplínou - během protne pomyslnou cílovou pásku. Všichni účastníci obdrželi zaslouženou medaili a účastnický diplom. 

Týden nato hostil sportovce Městský stadion v Tanvaldě. Tradiční sportovní odpoledne nalákalo na plochu bezmála 150 dětí, které měly možnost si zkusit celou řadu disciplín: orientační běh, lezení na umělé stěně, atletické disciplíny, florbal, basketbal, fotbal, obratnostní dráhu, hasičské dovednosti, bojové umění taekwondo, všestranný pohyb od lektorů gymnathlonu, nechybělo jako vždy kreativní tvoření a samozřejmě něco k zakousnutí.

Ve čtvrtek 21. září odstartoval další ročník celoročního seriálu závodů Pohár běžce Tanvaldu. První závod v přespolním běhu čítal na 370 závodníků od mateřských školek až po žáky 1. - 5. tříd základních škol z Tanvaldu a okolních škol. Další závod čeká sportovce ve středu 4. října - atletický trojboj na Městském stadionu, 12. října pak odpolední cyklokros. Poté už se budeme těšit na zimní závody na běžkách a na sjezdovkách.

Veliké díky patří dlouholetým sponzorům nejen těchto sportovních akcí - Maškovu pekařství za výborné vánočky, koláče, koblihy, firma Titan Multiplast nám dodává krásné tematické plastové medaile. 

Za organizací stojí pořadatelé a pomocníci ze Základní školy Tanvald Sportovní, SVČ Tanvald, TJ Tanvald z.s. a neodmyslitelnou podporou nám je Město Tanvald. 

Krom pozvání na závody do Poháru běžce Tanvaldu, přijměte pozvání na krajský závod v přespolním běhu, jež se uskuteční v neděli 8. října v prostoru Kempu Tanvaldský Špičák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

PBT atletický trojboj | Přespolní "Běh Maškova pekařství"

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči zasahovali u požáru domu v Kořenově
Chystají Dětský den s jabloneckým muzeem!
Soutěž Ještěd f Kleci se opět koná od 19. do 22. června
Jablonecká nemocnice chce s inovacemi pokračovat
Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse

Nejčtenější články

17.06.: Plavecký bazén do konce června uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
18.06.: Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse
18.06.: Deset medailí atletů LIAZU Jablonec z Gigantu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace