Úspěch sportovců z jachetního oddílu TJ Delfín Jablonec

15.09.2023 23:19:17 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Úspěch sportovců z jachetního oddílu TJ Delfín Jablonec

Český svaz jachtingu si na konci prázdnin připomněl 130 let od svého založení. V rámci oslav se na šest stovek jachtařů z tuzemska i zahraničí účastnilo regaty na Lipně, kde se představilo celkem 345 posádek v jachetních a windsurfingových třídách. Závod Czech Junior Nationals 2023, kterého se zúčastnily i mladé naděje z Jablonce nad Nisou, byl zároveň Mistrovstvím České republiky pro mládežnickou třídu Techno 293.

„Jsem pyšný, že v juniorské windsurfingové třídě Techno 293 členové klubu TJ Delfín Jablonec absolutně dominovali," napsal Jan Štěpánek z TJ Delfín.

Titul absolutní mistryně ČR získala Alex Lojínová před Jiřím Štěpánkem a celkově 3. místo obsadila Anna Bauerová, všichni z TJ Delfín Jablonec nad Nisou. V pořadí dívek se za vítězkou Alex Lojínovou a 2. Annou Bauerovou na 3. místě umístila teprve 13letá Kristýna Štěpánková, která obsadila v celkovém pořadí kategorie U15 2. místo a 3. místo bral Marek Křenek, který byl navíc 2. mezi chlapci v U15.

Pódium nejlepších dívek v kategorii U15 také patřilo členkám TJ Delfín:
1. místo Kristýna Štěpánková
2. místo Ina Bauerová
3. místo Nicol Quittnerová.

V nové olympijské windsurfingové třídě IQ-Foil zvítězil další člen jabloneckého oddílu David Drda. „David je naším současným reprezentantem, který usiluje o start na olympijských hrách v této disciplíně," doplnil Štěpánek.

Mezi ženami v této třídě obsadila 2. místo Nela Sadílková a 5. místo Markéta Štěpánková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
V jablonecké Galerii N otevřou dvě výstavy

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
19.09.: Dvě zlaté medaile Daniela Novotného

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace