V areálu Sportovního centra Železný Brod vzniklo kluziště

01.02.2024 23:26:36 | Autor: Tereza Červenková | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod

V areálu Sportovního centra Železný Brod vzniklo kluziště

V pátek 2. února proběhne v Železném Brodě od 13 hodin slavnostní otevření městského kluziště. Kromě ceremoniálu přestřižení pásky čeká na návštěvníky i exhibice Bruslařského klubu Variace Liberec a hudební program v podání DJ Jardy Hořeního a DJ Aleše Mastníka. Veřejné bruslení nabízí v tento den areál zdarma.

Fakticky byl provoz kluziště zahájen již v sobotu 27. ledna, čímž bylo úspěšně završeno několikaleté úsilí o jeho vybudování. „Jsem rád, že se konečně podařilo rozšířit nabídku sportovního vyžití pro občany našeho města. Kluzišti přeji mnoho spokojených návštěvníků," uvedl starosta města František Lufinka. „Reakce jsou zatím vesměs pozitivní. Především rodiče jsou rádi, že za bruslením nemusí s dětmi jezdit do jiného města," dodala Alena Antoszová, vedoucí Sportovního centra.

Vybudování multifunkčního hřiště v areálu Sportovního centra Železný Brod bylo vyvoláno požadavkem na zlepšení venkovních sportovišť. Nové multifunkční hřiště obsahuje chlazení, které umožňuje v zimních měsících provozovat venkovní kluziště za téměř každého počasí. Pro letní měsíce je pak hřiště vybaveno umělým povrchem, na kterém bude možné hrát volejbal, florbal, kopanou, nohejbal a další venkovní sporty. Projekt Modernizace sportovního areálu Železný Brod podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sezonu lomnického muzea otevře Bedřich Smetana

Akcí, která v tomto novém roce otevře pomyslné brány lomnického muzea, se stane v neděli 3. března putovní fotografická výstava, uspořádaná k Roku české hudby, zachycující hudebního skladatele Bedřicha Smetanu v pomníkové tvorbě v plenéru po celé naší vlasti. Je nazvaná Smetana zapomenut v kameni aneb Výlety "zapomníky" a lomnické muzeum ji pořádá díky spolupráci s Národním muzeem - Českým muzeem hudby. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Čtvrtfinále Mol Cupu v Jablonci odloženo

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, které se mělo odehrát v úterý 27. února od 18 hodin, je odloženo. Na vině je hustá mlha, která znemožnila regulérní sehrání zápasu. O odložení rozhodl před zápasem hlavní rozhodčí. O náhradním termínu rozhodne řídící orgán soutěže.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hanuš zachránil pro Jablonec alespoň bod
S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
Od jara do zimy s regionálními výrobci
Zapomenutá historie Jizerských hor s René Bělohradským
Smržovské kulturní a zábavné akce v březnu

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
01.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
28.02.: Kotrmelec Jitky Smutné uvidíte na Smržovce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace