Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022

08.02.2023 20:01:11 | Autor: Václav Novotný, pjs, ft | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022

Poslední lednový den se v jabloneckém divadle uskutečnilo vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Jablonec nad Nisou. Na slavnostním večeru byli vyhlášeni sportovci v celkem 12 kategoriích. V kategorii mládeže v zimních sportech byla nejúspěšnější biatlonistka Tereza Voborníková z SKP Kornspitz Jablonec, v letních sportech byl pak nejúspěšnější atlet TJ Liaz Jablonec Štěpán Schubert.

V kategorii dospělí-jednotlivci pak byli mezi amatéry nejúspěšnější Milan Engel jezdící motocross/Enduro a v profesionálech bylo konečné pořadí v umístění toto: 1. místo Markéta Davidová SKP Kornspitz,  2. místo Michal Krčmář z SKP Kornspitz a 3. místo skokanka na lyžích Karolína Indráčková z JKL Desná.

Slavnostního večera se zúčastnila i početná výprava vedení Libereckého kraje v čele s hejtmanem Martinem Půtou, který předával ceny nejlepším jednotlivcům v kategorii profi - jednotlivci. Dalšími předávajícími z Libereckého kraje pak byli náměstci hejtmana Petr Tulpa a Jiří Čeřovský. Hosty slavnostního večera byli bývalí lyžaři, držitelé olympijských medailí - Kateřina Neumannová a Pavel Benc.

Anketu v okrese Jablonec nad Nisou pořádá Okresní organizace České unie sportu ve spolupráci s Agenturou Sport action s.r.o a také s podporou statutárního města Jablonec n. N. či krajské organizace České unie sportu a Libereckého kraje.

Další termíny vyhlašování ankety:

Liberec:
6. 2. 2023 (pondělí), 18.00 - Kongresové centrum v Babylonu Liberec

Lomnice nad Popelkou (pro okres Semily):
7. 2. 2023 (úterý), 18:00 - divadlo v Lomnici n. P.

Česká Lípa:
22. 3. 2023, 18:00 - Kulturní club Crystal

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku 2019
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2019
Obrazem: Nejlepší sportovec Jablonecka roku 2017

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 73 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky
FOTO: Rychnov remizoval 1:1 s Košťálovem

Nejčtenější články

31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen
31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace