Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022

08.02.2023 20:01:11 | Autor: Václav Novotný, pjs, ft | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022

Poslední lednový den se v jabloneckém divadle uskutečnilo vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Jablonec nad Nisou. Na slavnostním večeru byli vyhlášeni sportovci v celkem 12 kategoriích. V kategorii mládeže v zimních sportech byla nejúspěšnější biatlonistka Tereza Voborníková z SKP Kornspitz Jablonec, v letních sportech byl pak nejúspěšnější atlet TJ Liaz Jablonec Štěpán Schubert.

V kategorii dospělí-jednotlivci pak byli mezi amatéry nejúspěšnější Milan Engel jezdící motocross/Enduro a v profesionálech bylo konečné pořadí v umístění toto: 1. místo Markéta Davidová SKP Kornspitz,  2. místo Michal Krčmář z SKP Kornspitz a 3. místo skokanka na lyžích Karolína Indráčková z JKL Desná.

Slavnostního večera se zúčastnila i početná výprava vedení Libereckého kraje v čele s hejtmanem Martinem Půtou, který předával ceny nejlepším jednotlivcům v kategorii profi - jednotlivci. Dalšími předávajícími z Libereckého kraje pak byli náměstci hejtmana Petr Tulpa a Jiří Čeřovský. Hosty slavnostního večera byli bývalí lyžaři, držitelé olympijských medailí - Kateřina Neumannová a Pavel Benc.

Anketu v okrese Jablonec nad Nisou pořádá Okresní organizace České unie sportu ve spolupráci s Agenturou Sport action s.r.o a také s podporou statutárního města Jablonec n. N. či krajské organizace České unie sportu a Libereckého kraje.

Další termíny vyhlašování ankety:

Liberec:
6. 2. 2023 (pondělí), 18.00 - Kongresové centrum v Babylonu Liberec

Lomnice nad Popelkou (pro okres Semily):
7. 2. 2023 (úterý), 18:00 - divadlo v Lomnici n. P.

Česká Lípa:
22. 3. 2023, 18:00 - Kulturní club Crystal

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku 2019
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2019
Obrazem: Nejlepší sportovec Jablonecka roku 2017

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 73 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace