V okresním přeboru se vytvořila na čele dvojice

03.09.2012 15:20:31 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Z trojice neporažených zůstala jen dvojice Pěnčín B a Hodkovice, třetí z trojice Rychnov vyfasoval čtyři góly ve Smržovce, která tvoří s dalšími třemi týmy silný střed tabulky. Bez výhry zůstáva béčko Kokonína a Josefův Důl, který doma schytal jedenáct gólů od béčka Pěnčína.

Albrechtice - Janov 0 : 3 (0:1)

Albrechtice ve svém druhém domácím zápase nastoupily bez tří hráčů základu a bylo to na utkání znát. Vázly konečné přihrávky, kupily se chyby v obraně, ze kterých hosté trestali a dávali branky. Domácí hráči si za celý zápas vytvořili asi čtyři šance, ale Ducháčka v brance hostí řádně neohrozili. Hosté byli herně lepší a zaslouženě si odvezli tři body.
Branky: 47. a 71. Bleha, 5. Suchánek. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Albrechtice: Brož - Jelínek, Prokop, Bártl, Neustupa - Věříš, Foubík, M. Sedlák, Koldovský - Vávra, Verner. Janov: Ducháček- Puchrík (46.Doležálek), Huk, Zámečník, Martínek - Svoboda, Suchánek, Zima, Janoušek - Bleha, Dejmek.

Kořenov - Jenišovice B 6 : 0 (5:0)

V prvním poločase podali domácí fotbalisté velmi dobrý výkon, přehrávali soupeře jak herně, tak i fyzicky a když byl v poločase stav 5:0, tak bylo rozhodnuto. Ve druhé části již Kořenov utkání jen kontroloval a přidal Kohútem jen jeden gól, ale ten byl třetím do jeho hattricku. Branky: 12.,26. a 75. Kohút, 8. a 38. Doležal, 32. Fojtík. Rozhodčí: Linhart. Diváků: 70. Bez karet. Kořenov: Fichtner - Posejpal, Klinger, Žilla, Břicháček - Fojtík, Malec, Doležal (46. Ježek), Kohút - Šnýdl (57. Habr), Šebek (46. Biasutto). Jenišovice B: Holubetz - Mikula, Svátek, Hanuš (78. Bočok), Svoboda - Vodnáněl, Rosenbaum, Kalousek, Preisler (46. Kazda)) - Strnad, Imlauf (46. Vlasák).

Josefův Důl - Pěnčín B 1 : 11 (0:5)

Do patnácté minuty zápasu to pro domácí na debakl vůbec nevypadalo. Po vstřelení první branky Pumrlem v patnácté minutě domácí kupili chyby a inkasovali dalších deset branek. Po zranění Mladonického (10.min.) hráli celý poločas o desíti, než doplnili o přestávce plný stav. Pěnčínský Pumrle nasázel branky čtyři. Branky: 46. Efenberk (PK) - 15., 33.,41. a 68. Pumrle, 18. a 75. Bukvic, 31. a 49. Vávra, 55. Pleštil, 82. Pavelka, 88. Krátký. Rozhodčí: Albl. ŽK: 2:1. Diváků: 150. Josefův Důl: Nemét - Augsten, Kadlec, Čvirk, Volek - Mánek, Vrňák, Jurák, Efenberk - Mladonický (46. Scholze), Čapek. Pěnčín B: Hušek - Vávra, Jiskra, Matůška, Pleštil - Pumrle, Lang, Šupík (56. Pavelka), Bukvic - Mastník (56. Krátký), I. Matějček.

Držkov B - Tanvald 4 : 4 (2:3)

Do začátku utkání vstoupili lépe domácí. Vypracovali si několik šancí, které brankou neskončily. Nebyla také nouze o sporné momenty. Nejdříve byl ve vápně loktem sražen Landovský a několik minut poté domácí brankář chytil malou domů, ale v obou případech zůstala píšťalka Lebedy němá. Hosté neproměněné šance potrestali. Zaskočili domácí rychlými brejky a vstřelili dvě branky. Třetí přidal Svoboda, který propasíroval dalekonosnou střelu pod Mrkvičkou. O kontaktní branky se v prvním poločase postaral Petr Prousek. V druhé půli hosté svůj náskok navýšili. Přesto měli hráči z Držkova kontaktní branku nadosah. Vyložené šance promarnili Machula a dvakrát Fišer. Nakonec se oba dva zmiňovaní přeci jen dočkali a každý po jedné brance dovedli stav do konečného skóre 4:4.
Branky: 26. a 44. Pe. Prousek, 78. J. Machula, 90. Fišer - 5. van Bergen, 25. Borski, 33. Svoboda, 55. Hnídek. Rozhodčí: Lebeda - Kafka, Vasko. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Držkov B: Mrkvička - Nikodým, Pa. Prousek, Somr, Hruška, Vrbata - E. Dvořák, Pe. Prousek, Vaníček, Landovský (46. Fišer) - Machula. Tanvald: Pohořelý - Borski, Pekař, Ducháček (65. Kadlic), Koželuh - Pohl (75. Jodas), Gombala, Van Bergen, Svoboda (70. Sklenička) - Hnídek, Prusík.

Kokonín B - Hodkovice 0 : 3 (0:3)

Kokonínská rezerva nemá zatím stálý kádr, hráči se střídají a ve vyšší soutěži si sestav musí sednout. Hodkovicím stačili vyrovnaným výkonem pouhých patnáct minut, pak již byli hosté lepší a hlavně rychlejší. Branky: 9. Bendák, 30. Pekař, 36. Kraus. Rozhodčí: Kafka - Vasko, Lebeda. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Kokonín: Lhota - Urbánek (65. Šourek), Růžička, Toriška, P. Štryncl (77. Penz) - Duštíra, Klacek (60. Gutú, Svoboda, Firman - Winkler, P. Štryncl. Hodkovice: Kvapil - Kraus, Bouška, Vojtíšek, Řepka (72. Nevyhoštěný) - Bendák, Pánek, Škopan, Košek (67. Havel) - Pekař (60. Kovář), Chlum.

Smržovka - Rychnov 4 : 0 (1:0)

Za krásného počasí na utkání dorazila do Lučan, kde Smržovští přechodně hrají svá utkání, početná skupina fanoušku ze Smržovky. Od začátku utkání měli hosté mírnější převahu a i si vypracovali několik příležitostí, které ale neproměnili. Od půlky poločasu se hra vyrovnala a i domácí si vypracovali několik příležitostí a jednu z nich proměnili ve 38.min, kdy se trefili z přímého kopu. Ve druhém poločasu se Smržovka zlepšila a přidala i branky, když čistý hattrick dal Hrabánek. Hlavně jeho první branka stála zato, když hostujícímu brankáři vymetl šibenici z 22 metrů.
Branky: 59., 69. a 82. Hrabánek, 38. J. Picka. Rozhodčí: Šoun. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Smržovka: Macek - J. Picka (46. Z. Picka), Patočka, Sucharda, Skála - A. Brož, Štěpánek, P. Picka (85. Červenka), Jelínek (46. L. Kedroň) - Hrabánek, L. Brož. Rychnov: Chvojka - Tučani, David (61. Eder), Nosek, Petr - Kubát, Kalina, M. Pfeifer (46. Z. Pfeifer), Plaček (70. Strnad) - Raška, Janků.