Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

17.01.2020 09:10:41 | Autor: Ladislav Janata, ms | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

Pořadatelům z domácího oddílu TJ LIAZ Jablonec se podařilo zajistit na sobotní mezinárodní atletický mítink Jablonecká hala 2020 skvělou zahraniční konkurenci z 12 zemí Evropy a světa.

Velmi kvalitní bude soutěž ve vrhu koulí s naším nejlepším vrhačem Tomášem Staňkem, který bude mít za největší soupeře Portugalce Arnudova Tsanka a Egypťana Hassana Mostafu, oba dokážou překonat hranici jednadvaceti metrů. Velká bitva se strhne v běhu na 60m, ve kterém se utkají oba naši nejlepší sprintéři Jan Veleba a Zdeněk Stromšík, ten již při svém prvním letošním startu dosáhla výkonu 7.72. Zajímavá bude také soutěž ve skoku o tyči, kde by měl dominovat Robert Sobera s Polska. Ve skoku dalekém budeme sledovat výkon amerického reprezentanta Latimera Jordana, který má zálusk na překonání rekordu mítinku, který je 808 centimetrů. V běhu na 60mpřekážek se představí německý reprezentant Erik Balnuweit s našimi mladými nadějemi.

Zajímavý bude souboj naši nejrychlejší sprinterky Kláry Seidlové s Polkou Jagodou Mierzynskou. Nejkvalitnější disciplínou je ženská dálka, ve které mají obě přihlášené závodnice Angulo Yuliana z Ekvádoru a Španělka Diame Fatima skončeno přes 660cm. Uvidíme jak se s touto konkurencí vyrovná domácí závodnice Barbora Hůlková. V běhu na 60m překážek svede boj o vítězství naše nejlepší Lucie Koudelová s Maďarkou Klaudií Sorok.

Závody začínají v sobotu od 17 hodin v atletické hale v Jablonci nad Nisou. Nenechte si ujít vidět výbornou halovou atletiku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili jabloneckou halu
Obrazem: Jablonecká hala 2018
Obrazem: Jablonecká hala 2017
Hala na Střelnici patřila atletickým hvězdám
Atletický mítink Jablonecká hala 2015 nabídl mnoho výborných výkonů

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden

Nejčtenější články

01.12.: Obrazem: Tanvaldský pavouk 2023
01.12.: Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden
02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace