Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

17.01.2020 09:10:41 | Autor: Ladislav Janata, ms | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

Pořadatelům z domácího oddílu TJ LIAZ Jablonec se podařilo zajistit na sobotní mezinárodní atletický mítink Jablonecká hala 2020 skvělou zahraniční konkurenci z 12 zemí Evropy a světa.

Velmi kvalitní bude soutěž ve vrhu koulí s naším nejlepším vrhačem Tomášem Staňkem, který bude mít za největší soupeře Portugalce Arnudova Tsanka a Egypťana Hassana Mostafu, oba dokážou překonat hranici jednadvaceti metrů. Velká bitva se strhne v běhu na 60m, ve kterém se utkají oba naši nejlepší sprintéři Jan Veleba a Zdeněk Stromšík, ten již při svém prvním letošním startu dosáhla výkonu 7.72. Zajímavá bude také soutěž ve skoku o tyči, kde by měl dominovat Robert Sobera s Polska. Ve skoku dalekém budeme sledovat výkon amerického reprezentanta Latimera Jordana, který má zálusk na překonání rekordu mítinku, který je 808 centimetrů. V běhu na 60mpřekážek se představí německý reprezentant Erik Balnuweit s našimi mladými nadějemi.

Zajímavý bude souboj naši nejrychlejší sprinterky Kláry Seidlové s Polkou Jagodou Mierzynskou. Nejkvalitnější disciplínou je ženská dálka, ve které mají obě přihlášené závodnice Angulo Yuliana z Ekvádoru a Španělka Diame Fatima skončeno přes 660cm. Uvidíme jak se s touto konkurencí vyrovná domácí závodnice Barbora Hůlková. V běhu na 60m překážek svede boj o vítězství naše nejlepší Lucie Koudelová s Maďarkou Klaudií Sorok.

Závody začínají v sobotu od 17 hodin v atletické hale v Jablonci nad Nisou. Nenechte si ujít vidět výbornou halovou atletiku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili jabloneckou halu
Obrazem: Jablonecká hala 2018
Obrazem: Jablonecká hala 2017
Hala na Střelnici patřila atletickým hvězdám
Atletický mítink Jablonecká hala 2015 nabídl mnoho výborných výkonů

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí radní schválili smlouvu o cyklobusech

Statutární město Jablonec nad Nisou a Liberecký kraj uzavřou smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti týkající se provozu cyklobusů. Smlouva platí od 27. dubna do 29. září 2024. Jde o tradiční smlouvu, jejímž předmětem je stanovení pravidel spolupráce při zajišťování dopravní obslužnosti Libereckého kraje prostřednictvím provozu cyklobusů. „Jablonec nad Nisou zaplatí za tuto službu v daném časovém období necelých 160 tisíc Kč," řekl Pavel Kozák, vedoucí odboru technického jabloneckého magistrátu. Na základě této smlouvy Liberecký kraje zajistí dle schválených jízdních řádů provoz spojů linky č. 530 395 Liberec - Bedřichov - Jablonec n. N. - Turnov a linky č. 530 795 Jablonec n. N. - Bedřichov - Tanvald - Kořenov, Jizerka.

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec hospodařil v roce 2023 s přebytkem
V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Zápas o jabloneckou čest skončil nejtěsnější výhrou
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu

Nejčtenější články

25.05.: Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
24.05.: Jabloneckým tónům je deset let
25.05.: Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace