Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

17.01.2020 09:10:41 | Autor: Ladislav Janata, ms | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Pozvánka na skvělou atletiku v Jablonci

Pořadatelům z domácího oddílu TJ LIAZ Jablonec se podařilo zajistit na sobotní mezinárodní atletický mítink Jablonecká hala 2020 skvělou zahraniční konkurenci z 12 zemí Evropy a světa.

Velmi kvalitní bude soutěž ve vrhu koulí s naším nejlepším vrhačem Tomášem Staňkem, který bude mít za největší soupeře Portugalce Arnudova Tsanka a Egypťana Hassana Mostafu, oba dokážou překonat hranici jednadvaceti metrů. Velká bitva se strhne v běhu na 60m, ve kterém se utkají oba naši nejlepší sprintéři Jan Veleba a Zdeněk Stromšík, ten již při svém prvním letošním startu dosáhla výkonu 7.72. Zajímavá bude také soutěž ve skoku o tyči, kde by měl dominovat Robert Sobera s Polska. Ve skoku dalekém budeme sledovat výkon amerického reprezentanta Latimera Jordana, který má zálusk na překonání rekordu mítinku, který je 808 centimetrů. V běhu na 60mpřekážek se představí německý reprezentant Erik Balnuweit s našimi mladými nadějemi.

Zajímavý bude souboj naši nejrychlejší sprinterky Kláry Seidlové s Polkou Jagodou Mierzynskou. Nejkvalitnější disciplínou je ženská dálka, ve které mají obě přihlášené závodnice Angulo Yuliana z Ekvádoru a Španělka Diame Fatima skončeno přes 660cm. Uvidíme jak se s touto konkurencí vyrovná domácí závodnice Barbora Hůlková. V běhu na 60m překážek svede boj o vítězství naše nejlepší Lucie Koudelová s Maďarkou Klaudií Sorok.

Závody začínají v sobotu od 17 hodin v atletické hale v Jablonci nad Nisou. Nenechte si ujít vidět výbornou halovou atletiku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili jabloneckou halu
Obrazem: Jablonecká hala 2018
Obrazem: Jablonecká hala 2017
Hala na Střelnici patřila atletickým hvězdám
Atletický mítink Jablonecká hala 2015 nabídl mnoho výborných výkonů

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka proběhne v přízemí radnice v Lučanech

Ve dnech od 6. února 2023 do 10. února 2023 se uskuteční sbírka Diakonie Broumov v přízemí v budově Městského úřadu Lučany nad Nisou. Vše noste zabalené v igelitových pytlích, nádobí vložte do krabic. Knihy v současné době nepřijímají, jelikož jich je nadbytek.

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Nové posily flotily sanit ZZS LK vyjíždějí do terénu
Dětský karneval v Desné
Desná zve na divadlo
Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku

Nejčtenější články

05.02.: V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
05.02.: Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace