Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili jabloneckou halu

21.01.2019 10:20:29 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili jabloneckou halu

O víkendu se konal 47. ročník mezinárodního halového mítinku Jablonecká hala 2019. K vidění bylo opět mnoho kvalitních atletických výkonů českých, ale i polských, srbských, brazilských či japonských závodníků.

V nejkratším sprintu mužů se představila kompletní česká špička. Dominoval český rekordman Zdeněk Stromšík, který časy 6,67 (v rozběhu i ve finále) zlepšil své letošní maximum a potvrdil limit opravňujíci ho ke startu na halovém mistrovství Evropy. Druhý byl Jan Veleba z Dukly v čase 6,75 a třetí mladý Štěpán Hampl ze Sokola Kolín za 6.77. Limit o jedinou setinku sekundy unikl vítězce sprintu žen Kláře Seidlové, která zaběhla 7,32.

Na překážkách mužů dominovala trojice polských závodníků, nejlepší z nich Dominik Bochenek z Bydgoszczi za 7,93, ženské překážky vyhrála Nataliya Ruchkivska z Kyjeva. Vítězem tyčky se stal český rekordman Jan Kudlička, průměrným výkonem 540 cm.

Jablonecké hala 2019<br />Autor: Václav Novotný Zajímavé byly obě soutěže ve skoku do dálky. Radek Juška, tvář letošního mítinku, měl velmi vyrovnanou sérii, nejdelší pokus 772 cm mu stačil k pohodlnému vítězství. Také srbská dálkařka Milica Gardasevič zvítězila s velkým náskokem v dálce žen, za ní si výrazně zlepšily své osobní rekordy jičínská Daniela Volná a domácí závodnice Fany Rappová.

Český rekordman ve vrhu koulí Tomáš Staněk vstoupil do sezony výkonem 21,16 metru, kterým suverénně zvítězil a stal se dalším závodníkem splňujícím kritérium pro start na HME, kterému byli zdatnými soupeři Druhý Bob Bartems z Lucemburska 20,40 a třetí Jakub Szyszkowski z Wroclawiza 20,14 metru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Jablonecká hala 2018
Obrazem: Jablonecká hala 2017
Hala na Střelnici patřila atletickým hvězdám
Atletický mítink Jablonecká hala 2015 nabídl mnoho výborných výkonů

Diskutujte s námi

Ke stažení

Jablonecká hala 2019 - Výsledky hlavních disciplín

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 105 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace

Majetek kraje a jeho příspěvkovek ochrání pojišťovna Kooperativa

Krajští radní na jednání vybrali pojišťovnu, která bude pro Liberecký kraj a jeho 87 příspěvkových organizací od 1. dubna letošního roku spravovat pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Vítězná nabídková cena společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group za oba druhy pojištění činí 21 337 852 korun bez DPH za jeden rok plnění. Pojišťovací činnosti jsou od DPH ze zákona osvobozeny.  „Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu Libereckého kraje a příspěvkových organizací zřízených krajem," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku
Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023
Obrazem: Zásadská pralyže 2023
V Kokoníně hořelo osobní auto
Krajské halové přebory atletů měly rekordní účast

Nejčtenější články

03.02.: Přechod dopravy na Jablonecku zkomplikovalo počasí a elektronika
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace