Poslední příprava fotbalistů Jablonce s rozpaky

16.08.2020 10:04:30 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Poslední příprava fotbalistů Jablonce s rozpaky

Poslední přípravný zápas před startem Fortuna ligy se uskutečnil na domácí Střelnici bez diváků, což přes vysvětlení klubu chápe málokdo. Fronty na Sněžku, narvaná pláž, to ano, ale pár lidí na fotbal ne. Kocourkov, jinak se to nazvat nedá.

FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava 2:1 (2:1)

Do utkání nastoupily oba celky v těchto sestavách:

* FK Jablonec: V. Hrubý (46. Hanuš) - Holík (46. Haitl), Martinec, Kubista, Krob (46. Jovović) - Považanec (70. Jeřábek) - Ladra (78. Černák), R. Hrubý, Kratochvíl (73. Macháček), Podaný (78. Štěpánek) - Schranz (62. Čvančara). Náhradníci: Hanuš - Haitl, Jovović, Jeřábek, Černák, Macháček, Štěpánek, Čvančara.

* FC Vysočina Jihlava: Lancman - Křišťál, Vlček, Štefánek, Vedral, Lacko, Tureček, Smejkal, Peřina, Arroyo, Klobása. Náhradníci: Číž - Mikuška, Svoboda, Červ, Mikuš, Wilson, Růžička, Chok, Matulka.


Z početního kádru dostali šanci ke hře podle slov asistenta trenéra Kluckého ti zdraví. Příprava zřejmě oproti závěru ligy mnoho nového nepřinese. Zatímco se i některé české kluby vydaly cestou fotbalových dostihů ve hře s velkým pohybem a presinkem po celém hřišti (Bože, jak dokonale to v pátek večer předvedl Bayern proti Barceloně), tak jablonecký tým stále jakoby sázel na fotbalový parkur: občas elegance, to ano, ale dravost, rychlá kombinace, obejití protihráče, to se ve hře objevuje velice zřídka. Nejlepším mužem přípravy byl zřejmě nový muž Robert Hrubý, jeden gól po sóle ve vápně s přehledem dal, na druhý hlavičkou potrestal špatný výkop jihlavského gólmana přihrávkou na gól Schranzovi.

Vítězství se počítá, ale tak jednoduché to nebylo, protože také jihlavští měli dobré šance, které doslova zazdili.

<br />Autor: Jana Veselá Jak padaly branky:
* 26. minuta: míč propadl zprava až do vápna k volnému Hrubému a ten s přehledem sám před gólmanem poslal míč do sítě.
* 35. minuta: rychlý protiútok po levé straně pokračoval přenesením na druhou stranu na nabíhajícího volného Křišťála a ten s pomocí Krobovy lehké teče vyrovnal na 1:1.
* 40. minuta: jihlavský gólman nepřesně rozehrál, Hrubý pohotově hlavou našel Schranze a nový koncák Radova týmu svoje sólo bezpečně proměnil - 2:1.
Do druhé půle trenér Rada střídal, ale na výsledku a bohužel ani hře se příliš nezměnilo. Tak snad za těch pár dnů se podaří jabloneckou ofenzívu oživit.

Po utkání hovořil trenérův asistent Zdeněk Klucký:

„Nechali jsme zahrát všechny zdravé hráče, nechali jsme odpočinout i našeho kapitána Tomáše Hübschmana a zkusili si dnes zahrát bez něj. V zápase jsme se ujali vedení, vstřelili jsme dvě branky. Než jsme to prostřídali, tak jsme hráli docela slušně. Po prostřídání už hra upadla a nebylo to z naší strany ono. Na hřišti už jsme nebyli dominantní a v závěru jsme se trochu báli o výsledek. Zápas nám ukázal, že na gól se dost nadřeme. V domácím prostředí bychom přeci jen měli být více, aktivnější a důraznější."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecký dres v průběhu času
No sláva! Jovo dorazil na Střelnici
Klokany jablonečtí fotbalisté přehráli, ale…
Trénujeme a ladíme …
Kupte do Jablonce Žežulku!
Na Střelnici rozhýbali škatulata
Jakub Podaný přestupuje do Jablonce!
Legenda Michal Špit opouští Jablonec
Tomáš Hübschman pokračuje!
Do Jablonce míří Pilař a Hrubý
Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi
Desná zve na divadlo

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace