Trénujeme a ladíme …

06.08.2020 07:36:13 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Trénujeme a ladíme …

Jablonecký fotbalový ligový tým sehrál ve středu druhé přípravné střetnutí na hřišti v Lázních Bělohrad s ligovým nováčkem Pardubicemi, které skončilo zaslouženě nerozhodně 1:1.

FK Jablonec - FK Pardubice 1:1 (1:0)

* FK Jablonec: I. poločas: V.Hrubý - Haitl, Jeřábek, Štěpánek, Podaný - Považanec - Kratochvíl,R. Hrubý, Ladra - Schranz, Velich.
* II. poločas: Hrubý - Skuhravý, Jeřábek, Štěpánek, Krob - Kratochvíl, Macháček - Černák, Kubista, Ladra (74. Pilař) - Chramosta.

* FK Pardubice: I. poločas Letáček - Prosek , Hušek, Šejvl , Čelůstka - Jeřábek (C) - Cadu, Tischler, Hlavatý, Pfeifer - Ewerton.
* II. poločas: Boháč - Surzyn, Toml, Hušek (70. Šejvl), Sláma - Jeřábek (C) - Lee, Hlavatý, Tischler, Cadu (83. Čelůstka) - Ewerton (67. Huf).

Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli sice rychlostně lepší Pardubice, ale Jablonec kromě nádherného trestňáku Hrubého víc šancí neproměnil, jenom Kratochvíl měl tři.

Po změně stran měl nejprve šanci Chramosta, ale pardubického gólmana nepřekonal. V 54. minutě po ztrátě míče uprostřed pole se perníkářům povedl protiútok, rychle prokombinovali jabloneckou obranu a výtečný Lee vyrovnal. Poté jablonecký tým odpadl a otěže utkání převzal ligový nováček. Přehrával Severočechy hlavně rychlostí a důrazem. Radův tým v celém utkání se snažil dominovat technicky, ale hrál fotbal více dozadu než dopředu a Pardubičtí se vždy stačili do obrany vrátit. Jak jsem už psal po úvodní přípravě s Žižkovem, bude to velké ladění a velké hledání té pravé sestavy. Dnešnímu fotbalu dominuje rychlost, tu měli větší Pardubičtí, a kdyby jejich zahraniční dravci v koncovce více klidu, mohlo to nakonec dopadnout klidně jako na Žižkově.

Zápasová statistika:

Branky: 34. R. Hrubý - 54. Lee.
Karty: 69. Cadu (PCE) . Rozhodčí: Pechanec - Slavíček, Nejedlo.

„Z našeho pohledu jsme nehráli to, co bychom si představovali. Na hráčích bylo vidět, že mají těžké nohy. Na to se nedá vymlouvat, Pardubice také trénují hodně. Naši kluci včera běhali schody a kopce, tak to na nich bylo vidět," hodnotil utkání tentokrát asistent trenéra Rady Zdeněk Klucký.

Kuriozitou utkání je fakt, že oba celky na sebe narazí hned v prvním podzimním kole v Jablonci na Střelnici.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kupte do Jablonce Žežulku!
Na Střelnici rozhýbali škatulata
Jakub Podaný přestupuje do Jablonce!
Legenda Michal Špit opouští Jablonec
Tomáš Hübschman pokračuje!
Do Jablonce míří Pilař a Hrubý
Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi
Desná zve na divadlo

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace