Trénujeme a ladíme …

06.08.2020 07:36:13 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Trénujeme a ladíme …

Jablonecký fotbalový ligový tým sehrál ve středu druhé přípravné střetnutí na hřišti v Lázních Bělohrad s ligovým nováčkem Pardubicemi, které skončilo zaslouženě nerozhodně 1:1.

FK Jablonec - FK Pardubice 1:1 (1:0)

* FK Jablonec: I. poločas: V.Hrubý - Haitl, Jeřábek, Štěpánek, Podaný - Považanec - Kratochvíl,R. Hrubý, Ladra - Schranz, Velich.
* II. poločas: Hrubý - Skuhravý, Jeřábek, Štěpánek, Krob - Kratochvíl, Macháček - Černák, Kubista, Ladra (74. Pilař) - Chramosta.

* FK Pardubice: I. poločas Letáček - Prosek , Hušek, Šejvl , Čelůstka - Jeřábek (C) - Cadu, Tischler, Hlavatý, Pfeifer - Ewerton.
* II. poločas: Boháč - Surzyn, Toml, Hušek (70. Šejvl), Sláma - Jeřábek (C) - Lee, Hlavatý, Tischler, Cadu (83. Čelůstka) - Ewerton (67. Huf).

Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli sice rychlostně lepší Pardubice, ale Jablonec kromě nádherného trestňáku Hrubého víc šancí neproměnil, jenom Kratochvíl měl tři.

Po změně stran měl nejprve šanci Chramosta, ale pardubického gólmana nepřekonal. V 54. minutě po ztrátě míče uprostřed pole se perníkářům povedl protiútok, rychle prokombinovali jabloneckou obranu a výtečný Lee vyrovnal. Poté jablonecký tým odpadl a otěže utkání převzal ligový nováček. Přehrával Severočechy hlavně rychlostí a důrazem. Radův tým v celém utkání se snažil dominovat technicky, ale hrál fotbal více dozadu než dopředu a Pardubičtí se vždy stačili do obrany vrátit. Jak jsem už psal po úvodní přípravě s Žižkovem, bude to velké ladění a velké hledání té pravé sestavy. Dnešnímu fotbalu dominuje rychlost, tu měli větší Pardubičtí, a kdyby jejich zahraniční dravci v koncovce více klidu, mohlo to nakonec dopadnout klidně jako na Žižkově.

Zápasová statistika:

Branky: 34. R. Hrubý - 54. Lee.
Karty: 69. Cadu (PCE) . Rozhodčí: Pechanec - Slavíček, Nejedlo.

„Z našeho pohledu jsme nehráli to, co bychom si představovali. Na hráčích bylo vidět, že mají těžké nohy. Na to se nedá vymlouvat, Pardubice také trénují hodně. Naši kluci včera běhali schody a kopce, tak to na nich bylo vidět," hodnotil utkání tentokrát asistent trenéra Rady Zdeněk Klucký.

Kuriozitou utkání je fakt, že oba celky na sebe narazí hned v prvním podzimním kole v Jablonci na Střelnici.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kupte do Jablonce Žežulku!
Na Střelnici rozhýbali škatulata
Jakub Podaný přestupuje do Jablonce!
Legenda Michal Špit opouští Jablonec
Tomáš Hübschman pokračuje!
Do Jablonce míří Pilař a Hrubý
Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace