Kupte do Jablonce Žežulku!

01.08.2020 16:31:26 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Kupte do Jablonce Žežulku!

První týden přípravy mají jablonečtí ligoví borci za sebou. Pod trenérem Radou si dost zaběhali a „za odměnu" sehráli v sobotu dopoledne na Žižkově přípravný zápas s domácí Viktorkou.

Viktoria Žižkov - FK Jablonec 3:1 (2:1)

Do první půle nastoupila sestava: Hanuš - Haitl, Štěpánek, Kubista, Krob - Pilař, Hübschman, Hrubý, Černák - Chramosta, Schranz.

Zápas začal svižně a hlavně ze strany domácích to byl „mistrák". Ve 4. a 7. minutě měl Hanuš štěstí, když míče z dobrých situací skončily vedle jeho tyčí. Jako první však udeřil favorit, mladý Černák vysunul novice Schranze, a ten se projevil jako zdatný koncák a šanci proměnil ve vedoucí gól. Ale potom začal úřadovat domácí Žežulka. Ve 33. prošel jabloneckou obranou, ve vápně se ještě uvolnil a Hanuš byl bez šance - 1:1. A aby toho nebylo dost, tak se ve 37. minutě povedl domácím trestný kop, míč odražený od břevna dopravil ještě nedávný hráč Jablonce Diviš do sítě na 2:1.

Do druhé půle se střídalo: Hrubý - Haitl, Kubista, Jeřábek, Skuhravý - Macháček, Považanec - Ladra, Kratochvíl, Podaný - Velich.

Nic moc se na obrazu hry nezměnilo a v 69. minutě potvrdil zasloužené vítězství Viktorky opět muž jménem Žežulka, tentokrát se mu povedl trestňák a Hrubý lovil. Blízko ke gólu byli i hosté, ale jablonecký odchovanec Švenger v domácí bráně míč v 75. minutě po skvělém zákroku za svoje záda nepustil.

Bylo vidět, že domácí měli na svého soupeře patřičnou chuť, hráli rychle a tvrdě a dost často spustili docela „otravný" presink. Trenér Rada představil nové hráče Pilaře, Hrubého, Schranze, Ladru a Podaného, zakopali si nejen rekonvalescent Kubista, ale i mladíci Haitl, Černák, Macháček či Velich a také mladý Skuhravý. Bohužel se v týdnu opět obnovilo zranění Doležalovi, stále je nepřítomen „hliník" Jovovič a chyběl i Acosta.

Každopádně bude mít trenérské vedení áčka fušku, aby z tohoto kádru vymáčkl to optimální složení.

V týdnu se na Vrkoslavicích představilo i béčko trenéra Vodičky a diváky hodně mile překvapil 19 letý Afričan Torfiq. Uvidíme, za jak dlouho jeho rychlost a fotbalová zdatnost ho přivede do kádru áčka, je v Jablonci už poměrně dlouho a neměl by být stranou.

Další přípravu hraje Radův tým ve středu v Lázních Bělohrad se začátkem v 17 hodin s ligovým nováčkem Pardubicemi.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Další vítězství jabloneckého béčka, tentokrát s Varnsdorfem
Na Střelnici rozhýbali škatulata
Jakub Podaný přestupuje do Jablonce!
Legenda Michal Špit opouští Jablonec
Tomáš Hübschman pokračuje!
Do Jablonce míří Pilař a Hrubý
Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace