Nejčtenější články na webu za prosinec

08.01.2017 16:53:42 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonecko

Nejčtenější články na webu za prosinec

V prosinci vás nejvíce zajímala anketa o nejhezčí vánoční strom a také článek o požáru v Rychnově, dále vás zaujal článek o vánocích v jablonecké nemocnici, vyhlášení nejoblíbenějšího řidiče a průvodčí nebo psovoda.

Také vás zajímaly rvačka, nehody, příval sněhu do Jablonce a článek o dobročinných darech hasičů z Maršovic. Mimořádně v tomto prosincovém přehledu najdete i pořadí 20 nejčtenějších článků za celý rok 2016! Na zpravodajském portále Naše Jablonecko najdete už přes 22 000 článků a jen v prosinci jich přibylo 230 nových.

TOP 20 nejčtenějších článků za prosinec 2016:

(Články v období od 1. 12. 2016 do 31. 12. 2016) 

1. Anketa: Nejhezčí vánoční strom mají v Semilech, druhý je v Zásadě                              5118
2. V Rychnově u Jablonce hořel byt, škoda je milion a půl                                                  5111
3. V jablonecké nemocnici bylo o vánočních svátcích živo                                                  3672
4. Nejoblíbenějším řidičem Stanislav Šedý a průvodčí Kristýna Vavřichová                         3475
5. Psovodem roku 2016 je jablonecký Zdeněk Matouš                                                       3188
6. Jablonecký vánoční večírek skončil rvačkou, dva mladíky museli ošetřit                         3033
7. Mezi Hamry a Tanvaldem vlak srazil ženu, cestující evakuoval autobus                          2791
8. Na jablonecké křižovatce auto srazilo dvě ženy, policie hledá svědky                             2695
9. Prosinec přinesl do Jablonce sníh, dopravu komplikují hlavně náklaďáky                        2390
10. Hasiči z Maršovic rozdávali o Vánocích dětem hračky i kosmetiku                                2314
11. Vítr v Lučanech vyvrátil strom. Část města byla do večera bez proudu                         2247
12. Demolice na Ostrém rohu v Jablonci se plánuje na léto                                                2204
13. Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku                                         2165
14. Provoz na železniční trati z Brodu do Tanvaldu ochromil spadlý strom                           1945
15. Ivan Ullsperger oslavil 85. narozeniny. Porážel i Zátopka                                              1824
16. Sportovní škola v Tanvaldě zpívala na schodech                                                          1701
17. Hasiče zaměstnávají nehody. Popadané stromy uzavřely silnice i tratě                          1684
18. Hasiči v kraji neměli klid ani na Štědrý den, vyjížděli k 15 zásahům                             1650
19. Čeští biatlonisté dostali novou zbraň                                                                          1646
20. Řidič Transitu přehlédl chodce, ten má těžké zranění                                                  1638

Nejčtenější články za rok 2016:

1. Policie bombu nenašla, provoz jablonecké radnice už je obnoven                              9903
2. Výstavba Central Jablonec pokračuje, seznam nájemců se rozšiřuje                         8414
3. Dopravní nehoda šesti aut uzavřela na dvě hodiny silnici na Smržovce                      7366
4. Ve Velkých Hamrech spadlo auto i s řidičkou z vysoko položené garáže                       6850
5. Obrazem: Škody po silné bouřce v Jablonci a okolí                                                   5994
6. Policisté hledají důležitého svědka krádeže ve Mšeně                                               5780
7. Bouřka se prohnala krajem, největší škody zanechala na Jablonecku                         5648
8. Takhle vypadá ten fotbalový samet?                                                                        5416
9. Tereza Vokálová: Je super jít ve stopách Zuzany Hejnové                                         5301
10. Pomozte při pátrání po hledaném muži z Pěnčína                                                   5280
11. JBC Fest startuje první ročníkem v srpnu na Tajvanu v Jablonci                              5209
12. Anketa: Nejhezčí vánoční strom mají v Semilech, druhý je v Zásadě                       5118
13. V Rychnově u Jablonce hořel byt, škoda je milion a půl                                           5113
14. Fotbalové svinstvo                                                                                               5023
15. Tereza Vokálová se stala senzační mistryní na 400 metrů překážek                          4900
16. Hořela roubená chalupa v Lučanech, škoda je téměř milion korun                            4872
17. Úspěch jabloneckého fotbalového odchovance                                                        4708
18. Policie žádá o pomoc při identifikaci muže, který mohl krást v Janově                     4658
19. Nová restaurace v centru Jablonce se bude jmenovat Hugo                                     4614
20. V Tanvaldě jednali o domu hrůzy v centru města                                                     4610

TOP 20 nejčtenějších článků historicky:

(Články v období od 16. 10. 2010 do 31. 12. 2016) 

1. (1.) Na hladině jablonecké přehrady plavalo mrtvé tělo neznámého muže                   17009
2. (2.) Policie a hasiči pátrají po ztracené ženě z Rychnova                                           16438
3. (3.) Slavíme první narozeniny                                                                                  13559
4. (4.) Jablonec vyděsila podezřelá taška. Nešlo o výbušninu, ale vánoční ozdoby           10526
5. (6.) Policie bombu nenašla, provoz jablonecké radnice už je obnoven                          9903
6. (5.) V Tanvaldě došlo k vážné dopravní nehodě automobilu s motocyklem                    9709
7. (7.) Řidička auta se podruhé narodila                                                                        9369
8. (8.) Pomozte při pátrání po 17leté dívce z Jablonce                                                    9259
9. (10.) Obrazem: Pečení adventních věnců z perníku                                                     9173
10. (9.) Po vážné nehodě dvou aut v Lučanech je deset zraněných                                   9128
11. (10.) V centru Jablonce vyroste McDonald                                                                 9052
12. (12.) Mladou dívku v Tanvaldě napadli cestou ze školy, zachránila ji starší žena          8671
13. (14.) Oldřich Kopal - poslední rozhovor v týdeníku...                                                 8505
14. (13.) Noční vichřice zlomila vánoční strom na jabloneckém náměstí                           8492
15. (16.) Výstavba Central Jablonec pokračuje, seznam nájemců se rozšiřuje                   8414
16. (15.) Nahý muž lákal u jablonecké přehrady dívky na pivo, pohár a zaučení                 8310
17. (17.) Po střetu autobusu s osobním vozem dva těžce zranění                                      7892
18. (18.) Ve Smržovce se srazila dvě auta, zemřela spolujezdkyně                                    7843
19. (19.) Nehoda na Smržovce skončila smrtí řidiče                                                         7392
20. (20.) Dopravní nehoda šesti aut uzavřela na dvě hodiny silnici na Smržovce                7366

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nejčtenější články na webu za listopad
Nejčtenější články na webu za říjen
Nejčtenější články na webu za září
Nejčtenější články na webu za srpen
Nejčtenější články na webu za červenec
Nejčtenější články na webu za červen
Nejčtenější články na webu za květen
Nejčtenější články na webu za duben
Nejčtenější články na webu za březen
Nejčtenější články na webu za únor
Nejčtenější články na webu za leden

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Primátorský svařák 2025 vynesl o téměř tři tisíce víc než loni
Hasiči zachraňovali na přehradě ve Mšeně přimrzlou kachnu
Odešel Láďa Janata…
Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě u pošty
Známe výherce Vánoční soutěže s Hygodomu.cz

Nejčtenější články

25.12.: Odešel Láďa Janata…
25.12.: Policie hledá svědky nehody v Tanvaldě u pošty
26.12.: Hasiči zachraňovali na přehradě ve Mšeně přimrzlou kachnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace