Hasiči z Maršovic rozdávali o Vánocích dětem hračky i kosmetiku

26.12.2016 17:08:06 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Maršovice,Jablonec nad Nisou

Hasiči z Maršovic rozdávali o Vánocích dětem hračky i kosmetiku

Členové jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Maršovice se o letošních Vánocích rozhodli potěšit i jiné děti, než jen ty své doma. Z vlastních zdrojů proto zajistili nákup drobných dárků ve formě hraček, plyšáků, ale například i kosmetiky či vánočních dekoračních předmětů a během svátků tyto pozornosti osobně předávali těm, pro které byly určeny.

Ve čtvrtek 22. prosince tak hasiči navštívili děti z místní mateřské školy Maršovice, aby jim předali vybrané hračky, ale také výstražné vestičky pro bezpečnější vycházky a úspěch sklidila rovněž knížka s hasičskými pohádkami, to proto, aby se dětem před odpoledním spaním hezky usínalo.

Na Štědrý den, pak hasiči z Maršovic ve spolupráci s Městskou policií Jablonec nad Nisou obdarovali pediatrické oddělení jablonecké nemocnice, kde bylo pro hospitalizované děti předáno několik desítek plyšových hraček, vánoční dekorace a opět knížka s hasičskými pohádkami. Městská policie si pro děti připravila balíčky s reflexními prvky pro bezpečný pohyb na silnicích a další upomínkové předměty.

V neděli 25. prosince, tedy na Boží hod vánoční, se uskutečnila poslední návštěva hasičů se strážníky za dětmi. Tentokráte to bylo v Domově dětí Jablonec nad Nisou, kde byly opět věnovány hračky, kosmetika i reflexní prvky všem, kteří tráví tento čas bez vlastních rodin v tomto zařízení. Děti tak byly potěšeny nejen návštěvou hasičů a strážníků městské policie a předanými dárky, ale mohli si také prohlédnout techniku a svézt se v opravdovém hasičském vozidle.

„Všem zúčastněným, kteří se na dobročinných akcích podíleli, patří velké poděkování, které bylo nejlépe vyjádřeno rozzářenými úsměvy a nadšením v očích těch, pro které byly dárky připraveny. Uznání si hasiči i strážníci odnesli od personálu Mateřské školy Maršovice, Nemocnice Jablonec nad Nisou a Domov dětí Jablonec nad Nisou. Přejme tak každému z nás nejen hodně zdraví a pohody v novém roce, ale také dost lásky a péče všem, kteří si ji nejvíce zaslouží, tedy děti po celém světě," uvedl za SDH Maršovice Jiří Havlišta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
FOTO: Koncert Hradišťanu zahájil Sedmihorské léto 2020
Gratias Tibi Ago za záchranu lidského života převzal Jan Pňakovič
Liberecký kraj posílil turistické vlaky z Liberce a Turnova na Malou Skálu
Léto roztančilo jablonecké Eurocentrum podvaadvacáté

Nejčtenější články

07.07.: V Jablonci se bude konat premiérový Farský trh
06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn