Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Starší žáci podvaadvacáté v řadě vítězní

08.05.2011 | Sport | Lučany nad Nisou
Jasná výhra brodských žáků. V prvním poločase ale Brod trápila střelecká koncovka a snad sedm tutových šancí zůstalo nevyužito. A tak bylo vedení jen dvougólové. Ve druhém poločase se střelecký um brodských žáků zlepšil a výsledkem toho byla vysoká výhra. | více

Brod zazářil v Jablonečku

08.05.2011 | Sport | Železný Brod
Pro oba týmy byl tento zápas důležitý. Brod se obával výkonu rozhodčích, kteří dle vyprávěných legend dokáží dělat v Jablonečku divy. V minulé sezoně se náš tým o tom i přesvědčil, když dohrával v Jablonečku po třech vyloučeních v osmi. Je ale třeba zdůraznit, že tenkrát tomu pomohli i svoji herní nekázní a proto bylo prvořadým úkolem hrát ukázněně ať se děje cokoliv, což hráči až na občasné výlevy Kameníka naprosto vzorově dodrželi a zaslouží velkou pochvalu. Ještě větší pochvalu pak hráči zaslouží za konečný výsledek, kdy dokázali v Jablonečku zvítězit 2:1. | více

Obrazem: Zahájení motorkářské sezony v podání Loužnických Kumpánů

08.05.2011 | Zprávy | Loužnice | foto (6)
Oficiální zahájení letošní motocyklové sezony si Loužnický motorkářský klub s názvem Kumpáni naplánovali na sobotu 7. května 2011. Zahájení jízdy bylo v Železném Brodu u zdejšího kostela, kde proběhla i mše, jíž se motorkáři účastnili a potom už došlo na spanilou jízdu do Loužnice, kde proběhl další program.

Remizový král s pořadovým číslem 14

08.05.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
S dorostencem Králíčkem v brance si béčko dojelo pro další remizu, tentokrát již čtrnáctou a to do jihočeské metropole, protože Fendricha si při zranění Špita stáhli do ligového áčka. Hráčům předzápasové minisoustředění v penzionu U Maxe přišlo vhod, byli v utkání lepším týmem až na tu koncovku. A tak průběh zápasu byl obvyklým folklórem: lepší fotbal hráli hosté, ale gól dali domácí. | více

Ve skupině o umístění porazilo Mšeno B tým Víchové 7:2

V neděli 8. května 2011 nastoupilo opět Mšeno B proti Víchové, tentokrát dorost, který sehrál zápas o umístění v tabulce I. A třídy dorostu východ. Hosté vedli 1:0 stejně jako den před tím jejich Áčko a stejně jako na mužský zápas se přišli podívat hráči Ostravy i na dorost. Mšeno včerejší zápas dále kopírovat nechtělo a zápas otočilo třemi góly již v prvním poločase a to ještě neproměnilo penaltu. Ve druhém poločase přidalo další čtyři branky a Víchová už těsně před koncem pouze korigovala výsledek na 7:2 pro Mšeno. | více

Béčko Mšena podlehlo Víchové 2:5

08.05.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (30)
Rezerva Mšena dneska nastoupila doma proti Víchové. Domácí byli podle tabulky jasnými favority, ale na hřišti to tak nevypadalo. Víchová vstřelila v prvním poločase 4 branky a zlepšený výkon Mšena v druhém poločase na zdramatizování zápasu nestačil a hosté si tak odvezli výhru 5:2. Branky domácích dal střídající Novotný. | více

Bojovné utkání Pěnčína a Desné skončilo zaslouženou remizou

08.05.2011 | Sport | Pěnčín
Okresní derby se hrálo na tradičně velmi poničeném trávníku, který neumožňoval kombinační fotbal. Obě mužstva nastoupila bez několika opor a tak dostali na obou stranách šanci hráči širšího kádru. Ve druhé půli se hosté snažili o rychlé protiútoky, většinu těchto akcí však zastavil praporek pomezního rozhodčího Krupy, ve dvou případech byli hosté velice rozlobení tímto rozhodnutím a cítí se poškozeni. Na druhé straně hrozil nejvíce střídající domácí střelec Chlomek. Díky jeho nepřesným zakončením skončilo utkání dělbou bodů za výsledek 0:0. Po skončení utkání se soupeři shodli, že bod je přijatelný pro oba celky. | více

Pragováci získali v derniéře končící druholigové soutěže na domácí palubovce povinné body

Na jabloneckou palubovku zavítala beznadějně poslední rezerva prvoligového Náchoda. Byl to sympatický tým, který praktikuje technickou házenou, ovšem bez renomovaných střelců. Ve snaze neobdržet debakl praktikoval tento soupeř zdlouhavou rozehrávku, takže utkání mělo jednoznačný průběh. Proti domácí, dobře fungující obraně a skvěle chytajícímu Kyselovi, se jeho hráči jen těžko prosazovali. | více

Setkání trabantistů v Českém ráji

08.05.2011 | Zprávy | Jablonecko | foto (31)
Od pátka do neděle (6.5. - 8.5) si v Českém ráji dali dostaveníčko příznivci trabantů. Přinášíme fotoreportáž Václava Novotného.
| více

Obrazem: Josefodolské divadelní jaro 2011

08.05.2011 | Kultura | Josefův Důl | foto (108)
Stále pokračuje o tomto víkendu (6. až 8. května 2011) přehlídka ochotnických souborů v Josefově Dole. Přinášíme vám festivalové dění i vystoupení pohledem fotografa Antonína Bělonožníka. | více

Nalezeno článků: 38300, zobrazeno: 34861-34870

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.