Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Novou Ves povede nadále Milan Fiala

11.11.2010 | Zprávy | Nová Ves nad Nisou
Podle očekávání dopadla volba nového vedení Nové Vsi nad Nisou. Zastupitelstvo jednomyslně zvolilo dosavadního starostu Milana Fialu. Místostarostkou zůstává Kamila Lubasová | více

Radčice nadále povede Květoslav Havel

11.11.2010 | Zprávy | Radčice
Květoslav Havel podle očekávání zůstal starostou obce Radčice na Železnobrodsku. | více

Karel Piták: Chtěli bychom se vytáhnout i v neděli na Sigmu

11.11.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
  Záložník Karel Piták dirigoval ze středu hřiště odvetu poháru Ondrášovka Cup, v které si jablonecký Baumit zajistil vítězstvím 5:0 postup do jarní části této soutěže. Ve čtvrtfinále narazí náš tým na prvoligovou Sigmu Olomouc. | více

Junioři bodovali, žáci na Pardubice nestačili

Mládežnické hokejové soutěže pokračovaly dalšími koly a svoji dobrou pozici v nich potvrdili jablonečtí junioři, kteří vybojovali další tři body a jsou na třetím místě juniorské ligy skupiny střed. | více

Dvě mistrovské medaile jabloneckých judistů

Na dvou frontách bojovali judisté JUDO KLUBU na mistrovstvích České republiky a vybojovali dvě medaile. Cenný úspěch vybojovala mezi ženami, věkem ještě juniorka, Eva Koubková ve váhové kategorii do 63 kg získala bronzovou medaili za třetí místo. Na témže turnaji v Jičíně vybojovala Klára Koubková 7. místo ve váze do 70 kg. | více

Mladší dorostenky v dohrávce přehrály Benešov

Uprostřed týdne sehrály mladé basketbalistky odložené utkání 5. kola ligy mladších dorostenek, ve kterém porazily BC Benešov 61:53 (14:9, 29:22, 41:38). | více

Jablonecká medailérská škola vystavuje v Liberci

11.11.2010 | Zprávy
Výběr z mincovní a medailérské tvorby bude k vidění od pátku na výstavě v Severočeském muzeu v Liberci.. Svá díla zde vystavují přední český medailér Jiří Dostál a učitelé se studenty jablonecké školy specializované na raženou minci a medaili | více

Pieter je starostou Desné

10.11.2010 | Zprávy | Desná v Jizerských horách | foto (25)
Marek Pieter se stal podle očekávání starostou Desné. Z patnácti zastupitelů pro něj hlasovalo jedenáct. Jeho soupeřkou byla Eva Směšná. | více