Pohár běžce Tanvaldu protnul cílovou pásku

21.06.2023 15:13:35 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Pohár běžce Tanvaldu protnul cílovou pásku

Celoroční seriál závodů o Pohár běžce Tanvaldu je u konce. V pondělí 19. června byli v tanvaldské sportovní hale vyhlášeni nejlepší závodníci.

Seriál závodů je určen pro děti z mateřských škol a pro žáky 1. stupně základních škol z Tanvaldu a okolních obcí. Během celého roku sportovci absolvují 9 bodovaných závodů (atletický trojboj, přespolní běh, cyklokros, dva závody na běžkách, slalom, běh do vrchu, závod na in line bruslích a závěrečný maraton). Závodů se účastnilo na 500 dětí.

Veliké díky patří nejen závodníkům, ale i jejich rodičům, pedagogům, trenérům. Za organizaci seriálu závodů vděčíme tanvaldskému Středisku volného času, ZŠ Tanvald, Sportovní, TJ Tanvald. Veliké díky patří dlouholetým sponzorům celé akce: Maškovo pekařství, firma Titan Multiplast, firma 4Soft. Obrovskou podporou nám je Město Tanvald. 

Vítězové jednotlivých kategorií: kat. 2019 a ml. Voláková Klára MŠ Plavy, Novotný Lukáš MŠ Kořenov, kat. 2018 Marourková Josefína, Jurco Jiří oba MŠ Kořenov, kat. 2017 Zajíčková Stella MŠ Tanvald Radniční, Doleček Martin MŠ Plavy, kat. 2016 Kozlovská Adéla MŠ Velké Hamry, Novotný Matouš MŠ Tanvald Wolkerova, kat. 1. tříd Pohořalá Vendula ZŠ Tanvald, Sportovní, Mašek Matyáš ZŠ Hamrska, kat. 2. tříd Lehotská Nikola ZŠ Tanvald, Sportovní, Mikuš David ZŠ Tanvald, Masarykova, kat. 3. tříd Wodsedalková Natálie ZŠ Tanvald, Sportovní, Fejfar Jiří ZŠ Velké Hamry, kat. 4. tříd Sovová Adéla, Vokřínek Matěj oba ZŠ Kořenov, kat. 5. tříd Dokulilová Karolína ZŠ Kořenov, Tomeš Petr ZŠ Velké Hamry.

Tři nejlepší závodníci z každé kategorie obdrželi poháry, vánočky, medaile, trička, diplomy. Účastníci všech závodů, kterých bylo 35, si domů odnášeli diplomy a sportovní čelenky.  

Všem sportovcům, rodičům, učitelům, trenérům, organizátorům a sponzorům přejeme krásné letní prázdniny a dovolené a v září se na vás budeme těšit na prvním závodě v přespolním běhu dalšího ročníku PBT.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Tanvaldě se běželo do vrchu sjezdovky
Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány
Zimní Pohár běžce Tanvaldu odstartoval obratností
V Tanvaldě odstartoval Pohár běžce Tanvaldu
Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu
Boje o Maškovy vánočky pokračují zimními závody
O Maškovu vánočku bojovali cyklisté
Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu
Obrazem: Atletický trojboj v Tanvaldě
Odstartovaly boje O Maškovy vánočky
Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Prvním jarním závodem PBT byl výběh na tanvaldskou sjezdovku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
V jablonecké Galerii N otevřou dvě výstavy

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
19.09.: Dvě zlaté medaile Daniela Novotného

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace