Zimní Pohár běžce Tanvaldu odstartoval obratností

10.02.2023 13:30:30 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Zimní Pohár běžce Tanvaldu odstartoval obratností

Na Městském stadionu v Tanvaldě se ve čtvrtek 9. února uskutečnil 1. zimní závod Poháru běžce Tanvaldu. Pro děti zde připravili ryze obratnostní závod, který je zábavný a mezi dětmi oblíbený.

Na stadionu byly rozesety rozmanité překážky. Mateřské školky a prvňáci měli trať jednodušší - přešlapování stříšek, slalom, otočka kolem terčíku, podjíždění branky. Žáci 2. až 5. tříd měli trať delší s větším počtem a obtížností překážek. Přejetí houpačky, podjíždění, jízda vzad byly asi nejzábavnější. Odstartovalo cca 90 závodníků.

Těší nás tak obrovský zájem o závody PBT a pohyb dětí jako takový. Děkujeme všem, kteří zorganizovali závod a byli nápomocni: žáci a kantoři ze ZŠ Sportovní, pracovníci SVČ a TJ Tanvald. Děkujeme všem rodičům a učitelům, kteří přivedli děti na stadion, pomáhali a fandili. Děkujeme sponzorům: firmě Titan Multiplast za překrásné medaile, Maškovu pekařství za sladké odměny, Městu Tanvald za podporu, Ski klubu Jablonec za zapůjčené překážky.

Připravujeme další zimní závody. Pokud sněhové podmínky dovolí, tak v úterý 28. 2. od 16:00 nás čeká slalom na tanvaldské sjezdovce a ve středu 8. 3. odpolední běžky na běžeckých tratích U Lesíka. Těšíme se na vás. SKOL!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 80 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace