Odstartovaly boje O Maškovy vánočky
25.09.2019 11:07:48 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald
V úterý 24. září se na běžeckých tratích na tanvaldské Výšině uskutečnil závod v přespolním běhu, jež je součástí celoročního seriálu závodů Pohár běžce Tanvaldu (PBT). Na start závodu se postavilo celkem 369 dětí z mateřských školek až po žáky pátých ročníků z Tanvaldu, Velkých Hamrů, Plavů, Kořenova.
Přesně v 10:00 odstartovala nejmladší kategorie benjamínků r. n. 2016 a ml., poté následovaly další a další kategorie a během hodiny bylo vše odběhnuto a vyhlášeno zároveň. „Nejlepší závodníci tradičně obdrželi sladké pečivo z Maškova pekařství, plastové medaile firmy Titan Multiplast.Tímto velmi děkujeme našim dlouholetým sponzorům seriálu závodů PBT. Mezi něž patří dále firma 4Soft a celou akci podporuje město Tanvald," uvedli pořadatelé.
Jaké další závody na děti čekají? V úterý 8. 10. proběhne na Městském stadionu atletický trojboj, přibližně v polovině října cyklokros, v zimě dvakrát závody na běžkách, slalom na sjezdovce na sídlišti Pionýrka na Výšině. Na jaře běh do vrchu, v květnu závod na in line bruslích, v červnu pak závěrečný maratonský běh a slavnostní vyhlášení v tanvaldském kině JAS.
Organizátory ze SVČ, ze ZŠ Sportovní a TJ Tanvald velice těší obrovský zájem dětí. V tomto hrají velikou roli rodiče a učitelé, jež děti ve sportování podporují, na závody je doprovodí, jsou jim oporou a velkými fanoušky. Děkujeme. Fotogalerie, informace, propozice najdete na www.zstanvald-sportovni.cz nebo na www.tjtanvald.cz
Související články
Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Obrazem: In line závody v rámci seriálu PBT 2019 v Tanvaldě
Prvním jarním závodem PBT byl výběh na tanvaldskou sjezdovku
Zimní boje o Maškovu vánočku jsou úspěšně za námi
V Tanvaldě na sjezdovce se bojovalo o Maškovy vánočky
Obrazem: Pohár běžce Tanvaldu pokračoval cyklokrosem
V Tanvaldě se opět závodilo o Maškovu vánočku
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 56 fotek)
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby
Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Nejnovější články
Fotbalová fantazie: Kozel vyřadil Trpišovského!
Krajská soutěž Kniha roku je v plném proudu, hlasovat lze na webu
Město Jablonec rozšiřuje svoz bioodpadu
MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Jablonecké technické služby zahájily opravy výtluků po zimě
Nejčtenější články
03.03.: MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
02.03.: Hrůza v Mladé Boleslavi: Korunu tomu nasadil Alegue
03.03.: Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.