Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu

12.05.2022 07:50:31 | Autor: Jana Tůmova | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu

Celoroční seriál závodů určený pro děti z mateřských školek a pro žáky 1. stupně z Tanvaldu a okolních obcí pokračoval ve středu 11. května na tanvaldské sjezdovce Pionýrka.

Na start závodu se postavilo 325 závodníků. Díky krásnému počasí, sportovní atmosféře a kvalitní organizaci se závod vydařil na výbornou. Tímto děkujeme všem závodníkům za účast, rodičům a pedagogům za to, že děti přivedli a byli jim podporou.

Veliké díky patří sponzorům: pro tři nejlepší závodníky v kategorii vyrobila fa Titan Multiplast tematické plastové medaile, Maškovo pekařství tradičně napeklo vánočky a koblihy, PBT dále podporuje fa 4Soft a samozřejmě město Tanvald. Organizaci závodů zajišťuje SVČ Tanvald, ZŠ Tanvald, Sportovní a pozice startéra tradičně patří panu starostovi Vladimíru Vyhnálkovi.

A jaké další závody nám ještě do celkového bodování PBT zbývají? Po běhu do vrchu bude následovat závod na in line bruslích na městském stadionu (25. 5.) a závěrečný maratonský běh na běžecký tratích v Tanvaldě U lesíka (8. 6.).

Ti nejlepší z nejlepších v jednotlivých kategoriích pak budou slavnostně vyhlášeni v tanvaldské sportovní hale v úterý 14. 6. Rádi bychom Vás pozvali na další sportovní akci a tím je pohybově zaměřený zábavný mezinárodní den dětí. Bude se konat na městském stadionu v Tanvaldě ve středu 1. 6. Těšit se můžete na lezeckou stěnu, opičí dráhu, házení na koš, fotbal, lezení na síti, orientační běh bludištěm a řadu dalších disciplín. Mimo jiné proběhne promo akce jabloneckého florbalového klubu. Přijďte si užít MDD společně s námi.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Boje o Maškovy vánočky pokračují zimními závody
O Maškovu vánočku bojovali cyklisté
Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu
Obrazem: Atletický trojboj v Tanvaldě
Odstartovaly boje O Maškovy vánočky
Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Prvním jarním závodem PBT byl výběh na tanvaldskou sjezdovku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 61 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají
Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Program kin v Jablonci nad Nisou od 16. do 29. března
Do botanické zahrady v Liberci připutovaly nové masožravé rostliny

Nejčtenější články

18.03.: Motocyklista zemřel v Jablonci po srážce se sanitkou
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
19.03.: Obrazem: Maškarní rej na vleku U Pily 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace