Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu

12.05.2022 07:50:31 | Autor: Jana Tůmova | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu

Celoroční seriál závodů určený pro děti z mateřských školek a pro žáky 1. stupně z Tanvaldu a okolních obcí pokračoval ve středu 11. května na tanvaldské sjezdovce Pionýrka.

Na start závodu se postavilo 325 závodníků. Díky krásnému počasí, sportovní atmosféře a kvalitní organizaci se závod vydařil na výbornou. Tímto děkujeme všem závodníkům za účast, rodičům a pedagogům za to, že děti přivedli a byli jim podporou.

Veliké díky patří sponzorům: pro tři nejlepší závodníky v kategorii vyrobila fa Titan Multiplast tematické plastové medaile, Maškovo pekařství tradičně napeklo vánočky a koblihy, PBT dále podporuje fa 4Soft a samozřejmě město Tanvald. Organizaci závodů zajišťuje SVČ Tanvald, ZŠ Tanvald, Sportovní a pozice startéra tradičně patří panu starostovi Vladimíru Vyhnálkovi.

A jaké další závody nám ještě do celkového bodování PBT zbývají? Po běhu do vrchu bude následovat závod na in line bruslích na městském stadionu (25. 5.) a závěrečný maratonský běh na běžecký tratích v Tanvaldě U lesíka (8. 6.).

Ti nejlepší z nejlepších v jednotlivých kategoriích pak budou slavnostně vyhlášeni v tanvaldské sportovní hale v úterý 14. 6. Rádi bychom Vás pozvali na další sportovní akci a tím je pohybově zaměřený zábavný mezinárodní den dětí. Bude se konat na městském stadionu v Tanvaldě ve středu 1. 6. Těšit se můžete na lezeckou stěnu, opičí dráhu, házení na koš, fotbal, lezení na síti, orientační běh bludištěm a řadu dalších disciplín. Mimo jiné proběhne promo akce jabloneckého florbalového klubu. Přijďte si užít MDD společně s námi.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Boje o Maškovy vánočky pokračují zimními závody
O Maškovu vánočku bojovali cyklisté
Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu
Obrazem: Atletický trojboj v Tanvaldě
Odstartovaly boje O Maškovy vánočky
Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Prvním jarním závodem PBT byl výběh na tanvaldskou sjezdovku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 61 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malé Podještědské derby pro Slovan
Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy
Tak co vlastně ten tým umí?
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo

Nejčtenější články

19.04.: Jirka Zemler oslavil 85!!!
19.04.: A bude zase skupina o záchranu
21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace