Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu

17.06.2020 10:07:21 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu

Letošní ročník PBT je u konce. Ačkoliv se nepodařilo vzhledem ke sněhové pokrývce a koronavirové pandemii uskutečnit všech devět závodů (přespolní běh, atletický trojboj, cyklokros, dvakrát běh na lyžích, závod na sjezdovkách, běh do vrchu, závod na in line bruslích a závěrečný maraton), ale pouze tři úvodní podzimní závody, tak i přesto se seriál závodů o nejlepšího běžce Tanvaldu slavnostně vyhlásil.

V úterý 16. června se v tanvaldské sportovní hale postavili na stupně vítězů 3 nejlepší závodníci a závodnice v každé kategorii. A tady jsou jména absolutních vítězů po kategoriích: Kat. benjamínci 2016: Nývlt Radomír, Novotná Martina, kat. 2015: Mikuš David, Vokřínková Anežka, kat. 2014: Fejfar Jiří, Bémová Tereza, kat. 2013: Friedrich Vilém, Kolářová Barbora, kat. 1. tříd: Polák Štěpán, Sovová Adéla, kat. 2.: Horák Erik, Dokulilová Karolína, kat. 3.: Šolc Josef, Bervicová Veronika, kat. 4.: Balaš Pavel, Harcubová Magdalena, kat. 5.: Sova Ondřej, Raisová Natálie

Všem vítězům, ale i všem účastníkům Poháru běžce Tanvaldu gratulujeme a děkujeme za účast na závodech. Děkujeme všem, kteří seriál závodů PBT podporují: Fa Titan-Multiplast, Maškovo pekařství, fa 4 Soft, Město Tanvald, děkujeme organizátorům: ZŠ Tanvald, Sportovní, SVČ Tanvald, TJ Tanvald a veliké díky patří zejména všem rodičům, pedagogům, trenérům, kteří děti ve sportování a účasti na závodech podporují.

Již teď se těšíme na další ročník. V září na přespolním běhu se s vámi budeme těšit na viděnou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Atletický trojboj v Tanvaldě
Odstartovaly boje O Maškovy vánočky
Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Prvním jarním závodem PBT byl výběh na tanvaldskou sjezdovku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 53 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají
Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Program kin v Jablonci nad Nisou od 16. do 29. března
Do botanické zahrady v Liberci připutovaly nové masožravé rostliny

Nejčtenější články

18.03.: Motocyklista zemřel v Jablonci po srážce se sanitkou
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
19.03.: Obrazem: Maškarní rej na vleku U Pily 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace