Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

Novým tajemníkem Železného Brodu se nestane Jindřich Fadrhonc, jak si ještě v pondělí večer myslel starosta města André Jakubička. Současný tajemník Českého Krumlova dá přednost Liberci. Železný Bord proto znovu vypíše výběrové řízení.
| více

Mšeno i v deseti zvítězilo nad Českou Lípou

18.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (16)
Sedmnácté kolo krajského přeboru starších dorostenců proti sobě svedlo hráče Mšena, kteří doma hostili Lokomotivu Českou Lípu. Domácí o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy vedli 4:0. Tento náskok se ve druhé části zápasu snížil, ale na obrat utkání se hosté nezmohli a prohráli 4:2. | více

Jubilejní dvacátá výhra brodských starších žáků v řadě

18.04.2011 | Sport | Železný Brod
Souboj vedoucího týmu okresního přeboru s posledním byl plný technických chyb na obou stranách. Domácí sice povinně zvítězili, ale výkon byl tentokrát bídný. Pouze posledních deset minut prvního poločasu splnilo představy trenérů, když Brod dal pět gólů. Odevzdaný soupeř ve druhém poločase dlouho odolával lehkovážnému výkonu domácích žáků, ale přesto ještě dvakrát Hodkovice inkasovaly. Tato výhra zakulatila zatím vydařenou sezonu. Jde už o dvacátou výhru v řadě v této sezoně, což je jistě unikátní a brodští starší žáci zatím všechny mistrovské, turnajové i přátelské zápasy vyhráli.
| více

Dorost Brodu porazil Jilemnici

Zaslouženou výhrou Brodu skončil zápas hraný na UMT. Domácí vstřelili góly v 9. minutě Pěničkou a ve 24. min. Brožkem z penalty po faulu na Hanšpacha. Jinak se hrál spíše bojovný zápas, ve kterém byli domácí lepším týmem a několik dalších šancí navíc neproměnili. | více

Raftaři soutěžili v neděli o nominace na ME

18.04.2011 | Sport | Jablonecko | foto (46)
Také v neděli pokračovalo závodění raftů a kajaků na řece Kamenici. Druhý závod, který se jel právě 17. dubna byl o to důležitější, jelikož se v něm jednalo o nominaci na Mistrovství Evropy, které se pojede v Srbsku. Kompletní výsledky jsou k dispozici ke stažení.

II. třída: Kokonín stále drží vedoucí příčku

18.04.2011 | Sport | Jablonecko
Vedoucí tým tabulky OP II. třídy Kokonín A, který se díky výhře v prvním jarním kole posunul do čela tabulky, nezaváhal ani tentokráte a stále drží před B týmem Železného Brodu jednobodový náskok. | více

I. B třída: Domácí úspěšnější ve všech svých zápasech

18.04.2011 | Sport | Maršovice | foto (30)
V dalším kole I. B třídy východu doma body uhájily všechny domácí týmy. B tým Mšena nepochodil v Mírové, kde prohrál o branku. Maršovice doma prohnaly Malou Skálu a vyhrály 5:1. Harrachov se díky trefě Bergmana radoval z hubeného vítězství nad Držkovem 1:0. | více

III. třída: Přestřelka v Hodkovicích vyzněla pro domácí

Ve 13. kole OP III. třídy bylo nebývale rušno hlavně co se karetních trestů týče. Celkem ukázal hlavní sudí jednotlivých zápasů tři červené karty. Zápas Plavy B - Albrechtice se bude dohrávat v květnu z důvodu nezpůsobilého terénu. | více

Šestnácté číslo týdeníku Naše Jablonecko i s magazínem TV Pohoda

18.04.2011 | Zprávy | Jablonecko
Šestnácté číslo týdeníku Naše Jablonecko vyjde v úterý 19. dubna. A co přinese? | více

Vítání občánků v Jablonci

18.04.2011 | Společnost | Jablonecko | foto (45)
V sobotu se konalo na jablonecké radnici vítání občánků. Novorozence jménem vedení města vítala zastupitelka Božena Caklová. Ratolestem, rodičům a prarodičům zpíval dětský pěvecký sbor Zvoneček. | více

Nalezeno článků: 38170, zobrazeno: 35111-35120