Mnoho sportů, jedno místo!

06.09.2023 07:15:58 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

Mnoho sportů, jedno místo!

Už 8. ročník Jablonecké neděle je připravený na neděli 10. září od 13 do 18 hodin. Prezentace sportovních oddílů, klubů a volnočasových aktivit pro děti se odehraje na ploše mezi plaveckým bazénem a městskou sportovní halou i u blízké přehrady v Jablonci nad Nisou.

„Sportování dětí je pro vedení města absolutní prioritou. Z toho důvodu podporujeme činnost sportovních klubů, které se starají o mládež systémem dotačních programů. Osobně se domnívám, že v Jablonci nad Nisou je nabídka sportovních oddílů velmi bohatá a že každé dítě, které má zájem se hýbat, si z ní vybere. A Jablonecká neděle je se svou souhrnnou nabídkou velmi zásadním počinem," říká náměstkyně primátora pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Mnoho sportů na jednom místě - tak zní podtitul události, kterou organizuje společnost SUNDISK, s.r.o., pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou. Její zařazení na začátek školního roku vyplývá z faktu, že právě teď se děti rozhodují, jak budou trávit svůj mimoškolní čas. „Jablonecká neděle je jedinečnou příležitostí, jak získat přehled, co naše město nabízí. Děti i rodiče si mohou vše vyzkoušet na jednom místě, promluvit si s trenéry či vedoucími oddílů a zájmových organizací. Pro sportovní kluby je toto období velmi důležité z hlediska náboru," připomíná Hamplová.

Návštěvníci Jablonecké neděle se mohou těšit například na úžasná exhibiční vystoupení judistů a capoeiristů. Oddíl Vodní záchranné služby ČČK předvede ukázku záchrany tonoucího přímo u jablonecké přehrady. „Jsem pyšný na to, že díky naší Jablonecké neděli si svůj klub vybrali již stovky místních dětí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro život důležité najít si svoje sportovní prostředí, které nejen dětem, ale i nám dospělým nesmírně okoření život," uvádí Martin Bauer ml. ze společnosti SUNDISK.

Během nedělního odpoledne moderátorka představí jednotlivé oddíly formou krátkých rozhovorů s trenéry a zástupci jednotlivých sportovních subjektů. Podrobný harmonogram je na webu: www.jabloneckanedele.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V čele Sport Jablonec je nový jednatel
Jablonecká neděle představí sporty ve městě
Sport Jablonec dostane účelovou dotaci
Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté
Jablonec postavil judistům novou arénu. Pásku stříhal i Krpálek
Nový jablonecký skatepark by mohl být na zahradě bazénu
V Jablonci už můžete sportovat v městské hale
V Jablonci slavnostně zakončili rekonstrukci bazénu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace