Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

01.09.2021 08:20:53 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

Na neděli 5. září je připravený 6. ročník Jablonecké neděle. V okolí jablonecké přehrady, na parkovišti před městskou halou a plaveckým bazénem i na jeho sluneční louce se představí sportovní oddíly z Jablonce nad Nisou. Bohatý program začíná ve 14 hodin.

„Jde o náborovou prezentaci sportovních oddílů, které působí ve městě. Místa kolem haly, bazénu a přehrady se promění v jedno velké sportoviště, na němž sportovní kluby, oddíly a volnočasové kroužky představí svoji činnost ve stáncích, praktickými ukázkami a exhibicemi," vysvětlil Martin Bauer ze společnosti Sundisk, s.r.o., která organizaci Jablonecké neděle zajišťuje. Veškeré dění začne v neděli 5. září ve 14 hodin a program potrvá až do 18 hodin. Podrobnosti k programu najdete na www.jabloneckanedele.cz.

Děti pod dohledem rodičů si tak na jednom místě budou moci vyzkoušet nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, promluvit si s trenéry a pak se do některého z oddílů přihlásit. „Je to skvělá příležitost seznámit se s možnostmi aktivního trávení volného času," řekl David Mánek, náměstek primátora pro humanitní oblast.

„Také letos nám přípravy komplikuje pandemie COVID-19 a s ní související opatření. Věříme však, že se situace bude i nadále vyvíjet dobře a vše, co pro letošní Jabloneckou neděli chystáme, vyústí v krásné sportovní odpoledne. Akce bude samozřejmě probíhat v souladu s aktuálními platnými opatřeními," ujistil Bauer s tím, že k prezentaci se přihlásily více jak dvě desítky sportovních subjektů.

Sportovní odpoledne se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na něm statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec, s. r. o., a Jablonecké kulturní a informační centrum, o. p. s. Akce je pořádána jako spolupráce sektoru veřejné správy, nevládního a podnikatelského sektoru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prioritou je podpora mládežnického sportu a sportování veřejnosti
Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta

Nejčtenější články

06.06.: Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy
07.06.: Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
06.06.: Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace