Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

01.09.2021 08:20:53 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

Na neděli 5. září je připravený 6. ročník Jablonecké neděle. V okolí jablonecké přehrady, na parkovišti před městskou halou a plaveckým bazénem i na jeho sluneční louce se představí sportovní oddíly z Jablonce nad Nisou. Bohatý program začíná ve 14 hodin.

„Jde o náborovou prezentaci sportovních oddílů, které působí ve městě. Místa kolem haly, bazénu a přehrady se promění v jedno velké sportoviště, na němž sportovní kluby, oddíly a volnočasové kroužky představí svoji činnost ve stáncích, praktickými ukázkami a exhibicemi," vysvětlil Martin Bauer ze společnosti Sundisk, s.r.o., která organizaci Jablonecké neděle zajišťuje. Veškeré dění začne v neděli 5. září ve 14 hodin a program potrvá až do 18 hodin. Podrobnosti k programu najdete na www.jabloneckanedele.cz.

Děti pod dohledem rodičů si tak na jednom místě budou moci vyzkoušet nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, promluvit si s trenéry a pak se do některého z oddílů přihlásit. „Je to skvělá příležitost seznámit se s možnostmi aktivního trávení volného času," řekl David Mánek, náměstek primátora pro humanitní oblast.

„Také letos nám přípravy komplikuje pandemie COVID-19 a s ní související opatření. Věříme však, že se situace bude i nadále vyvíjet dobře a vše, co pro letošní Jabloneckou neděli chystáme, vyústí v krásné sportovní odpoledne. Akce bude samozřejmě probíhat v souladu s aktuálními platnými opatřeními," ujistil Bauer s tím, že k prezentaci se přihlásily více jak dvě desítky sportovních subjektů.

Sportovní odpoledne se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na něm statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec, s. r. o., a Jablonecké kulturní a informační centrum, o. p. s. Akce je pořádána jako spolupráce sektoru veřejné správy, nevládního a podnikatelského sektoru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Bigbítek zakončí sérii turnovských koncertů v rámci Malé domácí scény

Bigbítek je přední revival českého bigbeatu z Rovenska pod Troskami, zejména potom Krausberry, Vítkova kvarteta, Vladimíra Mišíka, Krucipüsku a dalších. V turnovském klubu KUS zahraje v sobotu 26. listopadu od 19 hodin. Více podrobností na Našem Pojizeří

Kraj daruje obcím a městům pozemky. Podpoří tak rozvoj a bezpečí obyvatel

Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce. Obce a města na nich vybudují chodníky a cyklostezky podél silnic, čímž zvýší bezpečnost chodců a cyklistů na jejich území. Kraj zároveň pracuje na majetkoprávním vypořádání pozemků včetně komunikací, které do budoucna vyřadí z krajské silniční sítě. „Během letošního roku převedl kraj pozemky v účetní hodnotě 2,6 milionu korun na deset obcí a třináct měst v regionu," upřesnil náměstek hejtmana pro řízení rezortu ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky Zbyněk Miklík. „Kraj sice za tyto pozemky peníze nedostane, obce a města v kraji však mohou ušetřené finanční prostředky za nákup pozemků investovat do svého dalšího rozvoje, což je i prioritou Libereckého kraje."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Město Jablonec uzavře další memorandum s Libereckým krajem
Obrazem: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě 2022
Adventní akce se vrací na hrady a zámky
Duo Concertant vystoupilo v Jablonci ve třech
Léčivá voda z Bozkova učarovala pohanům a uzdravila děvčátko

Nejčtenější články

24.11.: Předprodej jízdenek se vrátí na autobusové nádraží
24.11.: Řidič se superbem na ledovce dostal smyk a narazil do stojícího auta
24.11.: Řidička přejela v Rádle středový ostrůvek a narazila do svodidel

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace