Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

01.09.2021 08:20:53 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté

Na neděli 5. září je připravený 6. ročník Jablonecké neděle. V okolí jablonecké přehrady, na parkovišti před městskou halou a plaveckým bazénem i na jeho sluneční louce se představí sportovní oddíly z Jablonce nad Nisou. Bohatý program začíná ve 14 hodin.

„Jde o náborovou prezentaci sportovních oddílů, které působí ve městě. Místa kolem haly, bazénu a přehrady se promění v jedno velké sportoviště, na němž sportovní kluby, oddíly a volnočasové kroužky představí svoji činnost ve stáncích, praktickými ukázkami a exhibicemi," vysvětlil Martin Bauer ze společnosti Sundisk, s.r.o., která organizaci Jablonecké neděle zajišťuje. Veškeré dění začne v neděli 5. září ve 14 hodin a program potrvá až do 18 hodin. Podrobnosti k programu najdete na www.jabloneckanedele.cz.

Děti pod dohledem rodičů si tak na jednom místě budou moci vyzkoušet nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, promluvit si s trenéry a pak se do některého z oddílů přihlásit. „Je to skvělá příležitost seznámit se s možnostmi aktivního trávení volného času," řekl David Mánek, náměstek primátora pro humanitní oblast.

„Také letos nám přípravy komplikuje pandemie COVID-19 a s ní související opatření. Věříme však, že se situace bude i nadále vyvíjet dobře a vše, co pro letošní Jabloneckou neděli chystáme, vyústí v krásné sportovní odpoledne. Akce bude samozřejmě probíhat v souladu s aktuálními platnými opatřeními," ujistil Bauer s tím, že k prezentaci se přihlásily více jak dvě desítky sportovních subjektů.

Sportovní odpoledne se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na něm statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec, s. r. o., a Jablonecké kulturní a informační centrum, o. p. s. Akce je pořádána jako spolupráce sektoru veřejné správy, nevládního a podnikatelského sektoru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci připomenou Mezinárodní den obětí holokaustu

Primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský zve na slavnostní připomenutí Mezinárodního dne památky obětí holokaustu, které se uskuteční ve čtvrtek 27. ledna 2022 od 11 hodin u Památníku jablonecké synagogy (v parku na křižovatce ulic Jiráskova, Luční a U Muzea).

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krajští policisté se zaměřili na drogy a alkohol za volantem
Severočeské muzeum obnovuje plastiky sochaře Metznera
Hasiči zasahovali v Liberci po výbuchu v obydleném domě
Jaké jsou výsledky sčítání dopravy v Libereckém kraji?
Mladí běžkaři úspěšně reprezentovali na Českém poháru ve Vimperku

Nejčtenější články

25.01.: Ztratila se kočka Jolie
25.01.: Cimrman v Jablonci zcela zaplnil kapacitu divadla
27.01.: Mladí běžkaři úspěšně reprezentovali na Českém poháru ve Vimperku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace