Sport Jablonec dostane účelovou dotaci

19.12.2021 14:20:44 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Sport Jablonec dostane účelovou dotaci

Účelovou dotaci 151 tisíc korun schválili jablonečtí zastupitelé společnosti Sport Jablonec nad Nisou, s.r.o. Peníze městská organizace použije na kompenzaci nájemného pro TJ HC Jablonec nad Nisou, z. s.

„Hokejový spolek užívá zimní stadion na základě podnájemní smlouvy se společností Sport, kvůli pandemii však kluziště v období 2020-2021 nevyužil, ale nebyl oprávněným subjektem k čerpání podpory programu Covid - nájemné ani jiné dotace. Proto požádal statutární město o prominutí nájemného," vysvětlil důvody účelové dotace ekonomický náměstek Milan Kouřil.

Zároveň zastupitelé schválili společnosti Sport Jablonec, s.r.o., poskytnutí účelové dotace na rok 2022. „Důvodem pro předložení návrhu na poskytnutí dotace pro rok 2022 již v prosinci, tedy ještě před schválením rozpočtu, je, že společnost potřebuje finanční prostředky na provoz již od ledna," zdůvodnil svou žádost jednatel společnosti Sport Jablonec, s.r.o., Jan Ullmann.

Schválená účelová dotace pro rok 2022 je ve výši upraveného rozpočtu roku 2021 a činí necelých 28 mil. korun. Po schválení rozpočtu města pro rok 2022 se výše dotace upraví.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonecká ulice Turistická na týden uzavřena

Od úterý 23. do pondělí 29. července bude ulice Turistická uzavřena, a to v úseku od ulice Jasná po ulici Pod Servisem. Důvodem uzavírky je oprava povrchu.

Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Modře značená cesta z Pece pod Sněžkou do Obřího sedla (ke Slezskému domu) bude po několik příštích dní pro veřejnost zcela uzavřena. Mostek přes Rudný potok u bývalé vodárny (Trkače) se v zimě vlivem sněhu hnul. Jeho opěrné zdi se staly nestabilními a je nezbytné je opravit. Oprava je plánována na období 22. až 24. července. Po tuto dobu nebude možné uvedenou cestu použít, protože inkriminované místo nelze bezpečně obejít. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nádrže, aleje, úpravny vody. Česko-polská dohoda přináší výsledky
Africký mor prasat: kdo najde uhynulého kance, ať volá veterinu
Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
Oblastní galerie Liberec se loučí s litevskou výstavou
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči

Nejčtenější články

22.07.: Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
22.07.: Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
22.07.: Smržovské kulturní a zábavné akce v létě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace