Jablonecká neděle představí sporty ve městě

02.09.2022 14:29:47 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle představí sporty ve městě

Sedmý ročník tradiční přehlídky sportovních oddílů, klubů a volnočasových aktivit pro děti - Jablonecká neděle se v okolí městské sportovní haly, plaveckého bazénu a vodní nádrže Mšeno uskuteční v neděli 4. září.

Sportem nabitou akci s podtitulem Mnoho sportů na jednom místě organizuje společnost SUNDISK, s. r. o., pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou. Návštěvníci Jablonecké neděle se mohou těšit například na úžasná exhibiční vystoupení judistů a capoeiristů, oddíl Vodní záchranné služby ČČK předvede ukázku záchrany tonoucího přímo u přehrady.

Právě na začátku školního roku se děti rozhodují, jak budou trávit svůj volný čas. Jablonecká neděle tak bude opět jedinečnou příležitostí, jak získat přehled o nabídce ve městě. „Pohyb je velmi důležitý, působí na zdraví a správný vývoj dětí, a organizovaný sport je jednou z možností, jak jej rozvíjet cíleně. Jablonecká neděle je skvělá příležitost, aby si děti vybraly to, co je bude nejvíce bavit," konstatuje náměstek primátora pro oblast humanitní David Mánek.

„Jsem pyšný na to, že díky této akci si svůj klub vybraly již stovky jabloneckých dětí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro život důležité najít si svoje sportovní prostředí, které nejen dětem, ale i nám dospělým nesmírně koření život," uvádí Martin Bauer ml. ze společnosti SUNDISK.

Během nedělního odpoledne moderátorka v krátkých rozhovorech s trenéry a zástupci sportovních subjektů představí na podiu jednotlivé oddíly. Děti i rodiče si mohou vše vyzkoušet na jednom místě, promluvit si s trenéry či vedoucími oddílů a zájmových organizací. Pro sportovní kluby je toto období velmi důležité z hlediska náboru. „Těším se, že rodičům i dětem opět ukážeme, že to v našem městě sportem žije," doplnila Nikola Matějcová ze společnosti SUNDISK.

Podrobný program na webových stránkách www.jabloneckanedele.cz. Celá akce se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na ní statutární město Jablonec nad Nisou a SPORT Jablonec, s. r. o.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté
Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden

Nejčtenější články

01.12.: Obrazem: Tanvaldský pavouk 2023
01.12.: Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden
02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace