Jablonecká neděle představí sporty ve městě

02.09.2022 14:29:47 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle představí sporty ve městě

Sedmý ročník tradiční přehlídky sportovních oddílů, klubů a volnočasových aktivit pro děti - Jablonecká neděle se v okolí městské sportovní haly, plaveckého bazénu a vodní nádrže Mšeno uskuteční v neděli 4. září.

Sportem nabitou akci s podtitulem Mnoho sportů na jednom místě organizuje společnost SUNDISK, s. r. o., pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou. Návštěvníci Jablonecké neděle se mohou těšit například na úžasná exhibiční vystoupení judistů a capoeiristů, oddíl Vodní záchranné služby ČČK předvede ukázku záchrany tonoucího přímo u přehrady.

Právě na začátku školního roku se děti rozhodují, jak budou trávit svůj volný čas. Jablonecká neděle tak bude opět jedinečnou příležitostí, jak získat přehled o nabídce ve městě. „Pohyb je velmi důležitý, působí na zdraví a správný vývoj dětí, a organizovaný sport je jednou z možností, jak jej rozvíjet cíleně. Jablonecká neděle je skvělá příležitost, aby si děti vybraly to, co je bude nejvíce bavit," konstatuje náměstek primátora pro oblast humanitní David Mánek.

„Jsem pyšný na to, že díky této akci si svůj klub vybraly již stovky jabloneckých dětí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro život důležité najít si svoje sportovní prostředí, které nejen dětem, ale i nám dospělým nesmírně koření život," uvádí Martin Bauer ml. ze společnosti SUNDISK.

Během nedělního odpoledne moderátorka v krátkých rozhovorech s trenéry a zástupci sportovních subjektů představí na podiu jednotlivé oddíly. Děti i rodiče si mohou vše vyzkoušet na jednom místě, promluvit si s trenéry či vedoucími oddílů a zájmových organizací. Pro sportovní kluby je toto období velmi důležité z hlediska náboru. „Těším se, že rodičům i dětem opět ukážeme, že to v našem městě sportem žije," doplnila Nikola Matějcová ze společnosti SUNDISK.

Podrobný program na webových stránkách www.jabloneckanedele.cz. Celá akce se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na ní statutární město Jablonec nad Nisou a SPORT Jablonec, s. r. o.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté
Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rozvoj cestovního ruchu v Turnově? Udržitelně a s ohledem na místní!

Na světě je nová Strategie rozvoje cestovního ruchu ve městě Turnov 2030. Rozhodně to není plán na to, jak turisty více naplnit Český ráj! Je to vize rozvoje cestovního ruchu přímo v Turnově, a to s ohledem na priority místních obyvatel i podnikatelů a s cílem stabilního udržitelného rozvoje důležitého odvětví města v srdci Českého ráje. Více podrobností

Plánovaná uzavírka od 15. července v Jablonci nad Nisou

Úplná uzavírka bude platit v ulici U Hřiště v jabloneckém Mšeně, a to u fotbalového hřiště za parkovištěm. V době od 15. července do 9. srpna se tu bude opravovat dlážděný retardér.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
FOTO: U všeho byl Čanturišvili
Zloděj se v Jablonci dostává do bytu pod záminkou odečtu vodoměru
Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Horská služba měla na začátku prázdnin již mnoho zásahů

Nejčtenější články

19.07.: FOTO: The Cello Boys zahráli v Jablonci
21.07.: Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
18.07.: Střípky Městské policie Jablonec ve třetím červencovém týdnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace