Jablonecká neděle představí sporty ve městě

02.09.2022 14:29:47 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle představí sporty ve městě

Sedmý ročník tradiční přehlídky sportovních oddílů, klubů a volnočasových aktivit pro děti - Jablonecká neděle se v okolí městské sportovní haly, plaveckého bazénu a vodní nádrže Mšeno uskuteční v neděli 4. září.

Sportem nabitou akci s podtitulem Mnoho sportů na jednom místě organizuje společnost SUNDISK, s. r. o., pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou. Návštěvníci Jablonecké neděle se mohou těšit například na úžasná exhibiční vystoupení judistů a capoeiristů, oddíl Vodní záchranné služby ČČK předvede ukázku záchrany tonoucího přímo u přehrady.

Právě na začátku školního roku se děti rozhodují, jak budou trávit svůj volný čas. Jablonecká neděle tak bude opět jedinečnou příležitostí, jak získat přehled o nabídce ve městě. „Pohyb je velmi důležitý, působí na zdraví a správný vývoj dětí, a organizovaný sport je jednou z možností, jak jej rozvíjet cíleně. Jablonecká neděle je skvělá příležitost, aby si děti vybraly to, co je bude nejvíce bavit," konstatuje náměstek primátora pro oblast humanitní David Mánek.

„Jsem pyšný na to, že díky této akci si svůj klub vybraly již stovky jabloneckých dětí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro život důležité najít si svoje sportovní prostředí, které nejen dětem, ale i nám dospělým nesmírně koření život," uvádí Martin Bauer ml. ze společnosti SUNDISK.

Během nedělního odpoledne moderátorka v krátkých rozhovorech s trenéry a zástupci sportovních subjektů představí na podiu jednotlivé oddíly. Děti i rodiče si mohou vše vyzkoušet na jednom místě, promluvit si s trenéry či vedoucími oddílů a zájmových organizací. Pro sportovní kluby je toto období velmi důležité z hlediska náboru. „Těším se, že rodičům i dětem opět ukážeme, že to v našem městě sportem žije," doplnila Nikola Matějcová ze společnosti SUNDISK.

Podrobný program na webových stránkách www.jabloneckanedele.cz. Celá akce se koná v rámci místní Agendy 21 a podílí se na ní statutární město Jablonec nad Nisou a SPORT Jablonec, s. r. o.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecká neděle nabídne sportovní aktivity už pošesté
Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly
Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit
Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Filmové Maloskalsko: Artuš, Merlin, Prchlíci i Rumplcimprcampr
V Liberci pokřtí 7. prosince novou znakoknihu
Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v prosinci
Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Smetanovo trio uchvátilo publikum

Nejčtenější články

03.12.: V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
04.12.: Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
02.12.: Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace