JBC 4X Revelations minulostí. Poosmé domácí trati vládl Tomáš Slavík!

20.07.2021 22:34:31 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

JBC 4X Revelations minulostí. Poosmé domácí trati vládl Tomáš Slavík!

Již osmý ročník JBC 4X Revelations se uskutečnil 15. až 17. července v bikeparku v Jablonci nad Nisou. Počasí si celý týden s organizátory zahrávalo, trať ničil přívalový déšť a nebylo vůbec jasné, jak sobotní závod dopadne. Avšak realizační tým i fanoušci předvedli, že kdo miluje extrémní sporty, toho trochu deště nepřekvapí a přišli na kopec ve více než hojném počtu.

Trať po mnoha bleskových úpravách byla nachystaná na jedničku a těsně před startem tréninků se počasí umoudřilo natolik, že nebyl problém závodit i fandit bez deště a s dobrou viditelností. Atmosféra byla opět absolutně úžasná a na trati díky mokrým podmínkám probíhaly opravdu souboje loket na loket, a to od prvních rozjížděk.

Na startovním poli se mimo početného českého zastoupení objevili také jezdci z Nového Zélandu, Velké Británie, Německa nebo třeba Slovinska či Holandska a rozhodně si nic nedali zadarmo a předjížděcích manévrů a pádů tentokrát bylo k vidění opravdu hodně. S tratí si však i letos nejlépe poradil organizátor závodu a závodník v jednom Tomáš Slavík. Dokázal po ostrém souboji v první zatáčce udržet první pozici až do cíle, a vyhrát tak již poosmé v řadě!


Pro stříbrnou medaili si dojel elitní francouzský závodník Adrien Loron, třetí flek obsadil lokální rider Petr Pala, který exceloval hlavně v semifinále, kdy zaútočil na vítěze závodu Tomáše Slavíka, který ho však na posledních pár metrech zvládl předjet. Na čtvrtém místě se umístil český závodník a mladá naděje z Jeseníků Mikuláš Nevrkla.

V pátečník dětském závodě Revelations KIDS event si pak pro první příčku v kategorii Kids do 12 let dojel bedřichovský Jiří Eduard Žmolík, kategorii 13-16 let pak ovládl Jan Kuhn. „Všem našim mladým nadějím gratulujeme a jsme rádi, že je fourcross i na tak těžké trati, jako ta na JBC 4X Revelations je, baví a že se jim daří," dodali pořadatelé.

Povedl se i hudební kulturní program, neskutečné publikum si chválili všichni interpreti a publikum bylo nadšené kapelami a DJs. Představily se kapely jako Gaia Mesiah, The Fialky nebo domácí Lifelines, zahrálo i několik DJs. Déšť nikoho nezastavil v tom si tenhle závodní den a hudební den pořádně užít.

„Děkujeme všem našim sponzorům (GHOST bikes, A. Raymond, pivovar Rohozec, GoPRO, Jagermeister, Peugeot MK Cars, Kodak Express), že i v těchto nelehkých časech za námi stojí. Děkujeme za podporu našim partnerům městu Jablonec nad Nisou a Libereckému kraji, kteří s námi spolupracují od samého začátku. Děkujeme všem, kdo na trati dobrovolničí a pomáhají, celému organizačnímu týmu, závodníkům a v neposlední řadě našim věrným fanouškům, které ani přívalové deště nezastavili a JBC 4X Revelations 2021 si přišli užít i v polních podmínkách na absolutní maximum. Děkujeme," uvedli po závodě pořadatelé.

Závod JBC 4X Revelations 2021<br />Autor: Ondřej Holas Nyní se všichni můžeme těšit na další ročník, který se uskuteční 16. července 2022 v jabloneckém bikeparku a to již po deváté. A už teď slibujeme, že se opět bude na co těšit. Přejme si, ať nám ve 2022 vyjde počasí opět na jedničku a ať je za námi i celá komplikovaná covid-19 doba, a všichni si tak budeme moci užít tento závod přesně tak, jak je zvykem.

Výsledky Muži JBC 4X Revelations:
1.Tomáš SLAVÍK
2. Adrien LORON
3. Petr PALA
4. Mikuláš NEVRKLA
5. Erik EMMRICH

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

JBC 4X Revelations se po roční pauze vrací do Jablonce
JBC 4X Revelations 2019 bylo opět legendární!
Ohlédnutí za JBC 4X Revelations 2018
Obrazem: JBC 4X Revelations 2018
Ohlédnutí za JBC 4X Revelations 2017
Obrazem: JBC 4X Revelations 2017
Tomáš Slavík na Dobré Vodě stále neporažen

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace