Program Městského divadla Jablonec v listopadu

07.11.2019 11:30:45 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Program Městského divadla Jablonec v listopadu

Městské divadlo Jablonec nad Nisou připravilo na listopad 2019 zajímavý program koncertů a divadelních představení. Podívejte se na přehled, který bude opět postupně doplňován i o naše recenze a fotogalerie.

Neděle 3. 11. 19.00

4 SESTRY
STUDIO DVA DIVADLO PRAHA. Hrají: Ivana Chýlková, Anna Šišková, Jana Stryková/Lucie Pernetová, Berenika Kohoutová a Roman Štabrňák.
Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích.

Neckář s Bacily dojal i ohromil zároveň Středa 6. 11. 19.00

VÁCLAV NECKÁŘ se skupinou BACILY
Pro rok 2019 Václav Neckář s kapelou Bacily připravili speciální recitál postavený na základech třídeskového kompletu s názvem Příběhy, Písně a Balady. Na tomto ve své době nejrozsáhlejším nahrávacím projektu u nás v dramaturgii Michaela Prostějovského se největší měrou podíleli hudební skladatelé Ota Petřina (Dítě snů) a Honza Neckář (Jsem) a textaři Ladislav Kantor (Všechno je jenom jednou) a Zdeněk Rytíř (Kdo vchází do tvých snů, má lásko). Recenze

Krátké a úderné divadlo s Milošem a Ivankou Pátek 8. 11. 19.00

...A VIDĚL BŮH, ŽE TO NEBYLO DOBRÉ
KRÁTKÉ A ÚDERNÉ DIVADLO LIBEREC. Kdo nevěří, ať tam běží, kdo věří, neuvěří. Aneb, co když je všechno jinak. Nové premiéra po 10 letech! Host: Václav Helšus. Recenze

Sobota 9. 11. 17.00

 

Společně nejen na jevišti letos již posedmnácté otevřelo srdce všem SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI
XII. ročník komponovaného pořadu handicapovaných i zdravých umělců, kteří vystoupí jako zpěváci, tanečníci či hudebníci. Host: vokální kvarteto Bohemia Voice. Pořad se koná pod záštitou náměstka Libereckého kraje Pavla Svobody a za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a Libereckého kraje. Recenze

Středa 13. 11. 19.00

DVA NAHATÝ CHLAPI
JT PROMOTION s.r.o. Bláznivá komedie. Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden z nich netuší, jak se do této situace dostali. Manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže, opravdové pravdě hodně vzdálená.
Režie: Antonín Procházka. Hrají: Martina Randová, Martin Zounar, Daniela Šinkorová a Martin Kaus.

Pátek 15. 11. 19.00

DRAHÁ LEGRACE
AGENTURA HARLEKÝN PRAHA. Hrají: Josef Carda/Pavel Kikinčuk, Vlasta Žehrová/Kamila Špráchalová, Martin Zahálka, Jan Čenský/Jan Šťastný, Eva Čížkovská, Barbora Šťastná-Petrová, Ladislav Županič/Miloslav Mejzlík.
Francouzská komedie, která je volným pokračováním Blbce k večeři. Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a doma ani v bance nemá ani korunu. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější" se kolem něj strhne série neuvěřitelných situací.

Neděle 17. 11. 19.00

AGENT tzv. SPOLEČENSKÝ
ŠVANDOVO DIVADLO PRAHA - TESTIS, z.s. Hrají: Klára Cibulková, Tomáš Pavelka, Viktor Kuznik, Ivan Řezáč.
Téměř detektivní drama prolínající časové roviny normalizace a dnešních dnů. Vynořování těžkých okamžiků i absurdit, které s sebou minulý režim a uhýbání v něm nesly. I v těch nejsevřenějších rodinách existují tajemství, o nichž si myslíme, že je již dávno pohřbil čas.
Po představení se pro zájemce uskuteční beseda s Radkem Schovánkem, badatelem a publicistou, který se zabývá činností komunistické rozvědky a svazky STB zkoumá více než 20 let.

Úterý 19. 11. 19.00

MLADÍ PĚVCI V JABLONCI
Koncert mladých pěvců, vybraných účastníků Burzy mladých zpěváků 2019. Lucie Laubová - soprán, Klára Čižinská - mezzosoprán, Jan Hájek - tenor. Klavírní doprovod - Augustin Kužela. Průvodní slovo - PhDr. Radmila Hrdinová. V programu koncertu zazní árie z českých a světových oper.

Čtvrtek 21. 11. 19.00

KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
DIVADLO ROKOKO PRAHA. Režie. David Drábek. Hrají: Vanda Hybnerová, Jiří Hána, Eva Leinweberová, Petra Tenorová, Tomáš Havlínek, Petr Konáš, Stanislav Lehký a další.
Původní magická detektivka - komedie v mnoha odstínech černé. Nespoutané dada, satira, nadsázka - obraz neuvěřitelných bizarností naší současné reality.
Iggy a Diana jsou svérázný pár vyšetřovatelů. Případů musí vyšetřit hned několik - a všechny jsou pěkně vykloubené a šílené. Odehrávají se dílem ve skutečnosti a dílem pak ve vyšinuté mysli Iggy.

Sobota 23. 11. 17.00

HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM
X. ROČNÍK. Finálový večer pěvecké soutěže. Akce se koná za finanční podpory Libereckého kraje a pod záštitou náměstka Libereckého kraje Libereckého kraje Mgr. Petra Tulpy.

Neděle 24. 11. 15.00

O HROCHOVI, KTERÝ SE BÁL OČKOVÁNÍ
ZÁPADOČESKÉ DIVADLO CHEB. Výpravná pohádka na motivy bláznivých příběhů Miloše Macourka. Čtyři praštěné pohádky , jemně absurdní a plné fantazie: Šaty s pávy, housaty a jeleny, Jak dělá slunce duhu, Ostrov šesti tisíc budíků a O hrochovi, který se bál očkování.
Režie: Petr Vydarený. Hrají: Karolina Jägerová, Pavel Richta, Jindřich Skopec, Pavel Marek a Tomáš Kolomazník.

Pondělí 25. 11. 19.00

CIMRMAN - SMOLJAK - SVĚRÁK: VYŠETŘOVÁNÍ ZTRÁTY TŘÍDNÍ KNIHY
DIVADLO JÁRY CIMRMANA PRAHA. Hrají: Zdeněk Svěrák, Jan Hraběta/Genadij Rumlena, Petr Reidinger, Miloň Čepelka. Absurdní pohled do jedné třídy. Najde se ztracená třídní kniha?

Úterý 26. 11. 19.00

JIŘÍ SUCHÝ - JITKA MOLAVCOVÁ
a Orchestr Divadla Semafor

Středa 27. 11. 19.00

FILIP BAŘINA - DOMINIK JETEL: ZATMĚNÍ
KVART PRODUCTION, s.r.o. Režie a dramaturgie: Filip Bařina, Dominik Jetel. Hrají: Dušan Sitek, Ilona Svobodová, Marie Málková/Patricie Solaříková, Jan Konečný, Leonard Stirský Hädler.
Dramatizace knihy „Vyhasínání mozku Martina Kleina" amerického autora J. Bernlefa. uváděná poprvé v České republice. Starší pán Martin a Věra žijí svůj obyčejný spokojený život v zapadlém městečku na americkém pobřeží. Milující manželé spolu prožívají chvíle radosti a míru, avšak jen do doby, kdy Martinovo chování začne nést jasné příznaky Alzheimerovy choroby. Zpočátku jde jen o Martinovo roztomilé chování, později však přicházejí stále vážnější chvíle. Hra je silným emotivní zážitkem, plná napětí, ale i humoru a lidského porozumění.
Představení ve spolupráci mezi KVArt Production s.r.o., Nadací Život s demencí, Městským divadlem v Jablonci n. N., Libereckým krajem, statutárním městem Jablonec n. N., za finanční podpory statutárního města Jablonec n., Libereckého kraje, pod záštitou náměstka Libereckého kraje Mgr. Pavla Svobody.

Pátek 29. 11. 19.00

DO HROBKY TANEČNÍM KROKEM
L.S.D LUČANY. Režie: Jana Kouřilová. Hrají: Petr Horáček, Pavla Onodiová, Ivana Halamová, Miloš Rydval, Han Hilleová, Lenka Kočová, Jiří Klasl, Ludmila Formáčková, Vladimír Kučera, Monika Dvořáková a Vlaďka Koďousková.
Detektivní komedie, jejíž napínavý děj se odehrává jednoho podzimního večera v rozpadající se knihovně, kam se na pozvání rodinného právníka a jeho sekretářky sjíždí potomci zesnulých profesionálních zabijáků, aby zde projednali dědické záležitosti. Každý si však svůj podíl dědictví představuje jinak a ještě netuší, že zájem mají o dědictví mají nejen pozůstalí příbuzní.
Představení v rámci projektu „Ochotnické divadlo v naše regionu" za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

PŘIPRAVUJÍ NA PROSINEC:

pondělí 2. 12. 19.00

DEŠTIVÉ DNY
DIVADLO UNGELT PRAHA. Hrají: Richard Krajčo a David Švehlík (Richard Krajčo obdržel za roli Cenu Thálie 2012, David Švehlík byl v širší nominaci).
Americké drama o přátelství a zároveň kriminální příběh. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přátelé od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie.

Úterý 3. 12. 19.00

MICHAL HROMEK CONSORT
Michal Hromek - kytara, Jakub Klár - flétna, whistle, zobcová flétna, Daniel Mikolášek - perkuse, zobcová flétna, zpěv & hosté
Koncert souboru, jehož specialitou repertoáru jsou adaptace irských a skotských barokních témat i lidových balad, ale také zhudebněné básnické texty a původní komorní skladby. V programu vánočně laděného koncertu zazní hudba Adventu a Vánoc z Čech, Anglie i Francie.

Neděle 8. 12. 15.00

O PRINCEZNĚ NA HRÁŠKU
DIVADLO ROZMANITOSTÍ MOST. Hrají: Václav Hoskovec, Tereza Karásková, Josef Wiesner, Jitka Raková, Kamila Raková, Pavel Zikmund, Tomáš Alferi, Ema Turnová a Quido Kublák.
Hudební pohádka plná napětí a vtipu.

Úterý 10. 12. 19.00

PETR BENDE & hosté - VÁNOČNÍ SYMFONIE TOUR 2019
Hosté: Cimbálová muzika Gromba a orchestr, Pavel Čadek - písničkář, Dětské pěvecké sbory Vrabčáci Jablonec n.N. a Slunečnice Liberec.

čtvrtek 12. 12. 19.00

VÁNOČNÍ KONCERT EVY URBANOVÉ
Doprovod - Moravské klavírní trio

Pátek 13. 12. 19.00

PATRIK HARTL: HVĚZDA
STUDIO DVA DIVADLO PRAHA. Hraje EVA HOLUBOVÁ. Původní česká ONE WOMEN SHOW. Komedie o nejúspěšnější seriálové herečce, která se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Společně nejen na jevišti letos již posedmnácté otevřelo srdce všem
Krátké a úderné divadlo s Milošem a Ivankou
Neckář s Bacily dojal i ohromil zároveň
Program Městského divadla Jablonec v říjnu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V jabloneckém muzeu zahájí výstavu Současné české vánoční ozdoby
FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
Jablonecký Kinofest při druhém ročníku přivítá Václava Marhoula
V Jablonci schází šest strážníků, nováčky shání ve výběrovém řízení
Program kin v Jablonci nad Nisou od 14. do 27. listopadu

Nejčtenější články

12.11.: Otevřeli nový podnik v bývalé Jizeře v Jablonci
13.11.: Neobvyklým turistou po zasněžené silnici v Jizerkách byl velbloud
13.11.: Hlídka městské policie poskytla první pomoc muži v bezvědomí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn