Velké Hamry zatím v přípravě prohrávají, ale se silnými týmy

23.07.2022 19:48:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

Fotbalisté Velkých Hamrů sehráli v sobotu již třetí přípravný zápas proti FK Přepeře, když předtím v neděli 17. července prohráli 2:3 po poločase 2:2 s Arsenalem Česká Lípa a ve středu 20. července na stadionu v Zásadě podlehli 1:3 (0:0) FK Jablonec B.

FK Přepeře - FK Velké Hamry 4:3 (3:0)

Po poločase 3:0 a řadě neproměněných šancí ve druhé části zvítězily favorizovanější Přepeře proti divizním Hamrům pouze o gól.

Branky: Ježek 2, Janošík, Majer - Kováčik, Linka, M. Javůrek. Přepeře: Čamrda, Tvaroha, Knejzlík, Nesvadba, Šulc, Martan, Pavlata, Gebert, Janošík, Bulíř, Ježek. Střídali: Prokopec, Vyčítal, Bína, Habr, Majer, Novotný, Novák. Velké Hamry: Masařík (46. Klement) - O. Štěpánek, Macháček (46. M. Javůrek), Šidlo, Kozák (60. Jodas) - Linka, Krejčík (46. Jelínek) - Žitka (46. Kováčik), Rudolf (46. Šohaj), M. Štěpánek (46. Šťovíček) - Černý (46. Syrovátka).

Další přípravné utkání bude generálka na ligovou soutěž, kterou odehrají Přepeře na domácím hřišti s FK Motorlet Praha v sobotu 30. 7. v 10:30. Velké Hamry se příští víkend představí v Náchodě v rámci předkola Mol Cupu.