Obrazem: Velké Hamry remizovaly s Tochovicemi

02.08.2021 07:45:16 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

Obrazem: Velké Hamry remizovaly s Tochovicemi

V 1. kole fotbalové Divize C hostili fotbalisté FK Velké Hamry nováčka soutěže SK Tochovice. Za krásného počasí před natěšenými 150 diváky utkání skončilo remízou 2:2 po poločase 0:1.

Před začátkem samotného utkání všichni přítomní uctili minutou ticha památku nedávno zemřelého dlouhodobého trenéra, funkcionáře a duši zdejšího oddílu pana Jaroslava Balatky.

Domácí hráči do svého prvního soutěžního utkání téměř po roce nastupovali s odhodláním získat plný bodový zisk. Nováček z Tochovic je však zaskočil již ve 3. minutě, kdy nedůraz v domácí obraně potrestal hostující Josef Čížek. 

Zbytek utkání se již nesl ve snaze hamrovských o pokoření pozorné obrany hostí. Ty se krom obrany soustředili na rychlé protiútoky. Po jednom z nich v 51. minutě zvýšil jejich náskok na 2:0 opět Josef Čížek. Domácí se však nevzdali a do konce utkání sevřeli hosty před jejich brankou. Výsledkem jejich enormní snahy byly krom dvakrát nastřelené konstrukce branky výborně chytajícího brankáře hostí Ondřeje Berana i dvě branky v jeho síti. O ty se postarali v 60. minutě Patrik Žitka a v 75. minutě Tomas Radzinevičius. Utkání tak nakonec skončilo dělbou bodů a jistě i ztrátou dvou bodů pro domácí borce. Ti v příštím utkání zajíždějí na hřiště FC Horky nad Jizerou.

Sestavy: TJ Velké Hamry: Klement Martin - Štěpánek Ondřej, Váňa Jiří, Černý Jan, Šídlo Jakub, Šohaj Jan, Linka Jan (C), Krejčík Kamil, Rudolf Jaroslav, Radzinevičius. Střídali: Kováčik Tomáš a Hrušovský Radim.
SK Tochlovice: Beran Ondřej - Čížek Josef, Mourek František, Balík Tadeáš, Čížek Miroslav, Sirotek Petr, Dušek Dominik, Ivaník Jiří (C), Vašek Martin, Vokurka Stanislav, Janů Václav. Střídali: Matoušek Adam, Pazderník Martin, Sýkora Jakub, Benda Michal.    

Utkání s přehedem odřídili: Vojtěch Lukáš, Svoboda Radek a Novotný Zbyněk. Delegátem byl Vydra Jan.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Velké Hamry v přípravě přehrály Rychnov nad Nisou

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 219 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Srpnový program na Valdštejně nabízí Hradozámecké odpoledne i noc
Studená přehrada Fojtka láká otužilce i nudisty
Chtějí obyvatelé Abecedy zídky zachovat? Odpoví průzkum
Rockové Léto na kopci pořádají u rozhledny Nisanka
Nádoby na plast a papír jsou v dalších částech Jablonce

Nejčtenější články

10.08.: K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
10.08.: Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace