Obrazem: Velké Hamry statečně vzdorovaly Ústí nad Labem

19.08.2021 21:46:44 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

V prvním kole Mol cupu hostili divizní fotbalisté FK Velké Hamry účastníka NFL FK Ústí nad Labem a byli mu opravdu důstojným soupeřem. Utkání v infarktové koncovce nakonec skončilo těsným vítězstvím a postupem favorita z Ústí nad Labem.

FK Velké Hamry - FK Ústí nad Labem 1:2 (0:0)

Hosté vedení bývalým vynikajícím reprezentantem a dlouholetým bundesligovým fotbalistou Davidem Jarolímem měli od počátku utkání míč více na svých kopačkách a domácí byli více zataženi do pozorného obranného bloku, ze kterého se vydávali na zteč soupeřovi branky. Při jedné takové skončil míč na břevně hostující branky. Přesto po většinu utkání hosté více či méně úspěšně dobývali branku domácích, kterou doslova začaroval vynikající domácí gólman Jan Masařík. Tomu se za celý zápas povedlo opravdu několik vynikajících zákroků, kterými mi si vysloužil skandování svého jména ze strany domácích fanoušků,

Nakonec se přeci jen hostům podařilo jít v 74. minutě do vedení 1:0 brankou střídajícího Ogiomade. Když se zdálo, že utkání v posledních minutách zkušenější hosté dovedou do vítězného konce, udeřili v nastaveném čase domácí a brankou obránce Šídla srovnali v 91. minutě na 1:1. Bohužel, z tohoto stavu se neradovali příliš dlouho a nakonec v poslední minutě nastaveného času po rohovém kopu rozhodl o vítězství hostí A. Černý.

Branky: 91. Šídlo - 74. Ogiomade, 95. A. Černý. Rozhodčí: Raplík - Váňa, Černoevič. Držení míče: 28 % : 72 %. Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:11. Diváků: 210. FK Velké Hamry: Masařík - Štěpánek, Váňa, Černý, Kováčik, Šohaj, Krejčík, Rudolf (C), Žitka (79. Kozák), Radzinevičius (59. Hrušovský), Šídlo. FK Ústí nad Labem: Němec - Mechmache, Hudec, Chodora, Jiránek (62. Krobot), Bílek (C), Cantin (62. Miskovič), Černý, Emmer (71. Alexandr), Angelozzi (62. Ogiomade), Čičovský.