Tomáš Slavík přiváží zlatou medaili z Crankworx World Tour

22.06.2021 11:58:41 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Tomáš Slavík přiváží zlatou medaili z Crankworx World Tour

První závod světové série Crankworx 2021 zahajoval v Innsbrucku. Jablonecký biker Tomáš Slavík byl v dual slalomu nezastavitelný, porazil všechny své soupeře a urval tak zlatou medaili mezi těmi nejrychlejšími jezdci na světě. Tomáš je také aktuálně na druhém místě v celkovém pořadí o titul King of Crankworx. Tohle bude ještě zajímavá sezona!

„Každý rok je to těžší a těžší něco zajet na Crankworx, jelikož je velká řádka specialistů, kteří se soustředí jen na tuto sérii, která je poměrně specifická. Takže závodění na slalomu nebo pumptracku je aktuálně úplně jinde než 5 let nazpět. O to mám větší radost ze svýho výkonu! Na podzim jsem hodně změnil svůj tréninkovej plán a začal spolupracovat s Robem Šimečkem, kterej se mi stará o kondiční přípravu a je vidět, že vše funguje jak má," uvedl po závodě Tomáš Slavík.

Letošní zimu se Tomáš Slavík mohl plnohodnotně připravit na sezonu, jelikož nemohl odcestovat na závody do Jižní Ameriky. „Ono vše zlý je asi pro něco dobrý. Když jsem přijel do Innsbrucku, tak jsem od prvních jízd cítil, že je vše tak jak má být a že vše šlape na 100 procent. Bylo super být zpět na Crankworx, užíval jsem si každej metr na trati a každou minutu mimo trať s kamarádama a zároveň těma nejrychlejšíma borcama na světě. V kvaldě jsem jel hodně opatrně, nechtěl jsem udělat zbytečnou chybu a už tady jsem cítil, že by to mohlo jít. V závodě jsem pak začal postupně přidávat plyn, až jsem se dostal na pomyslnou hranici a od semifinále dál to bylo All or Nothing. V poslední jízdě jsme s Eddiem Mastersem letěli vedle sebe v cílovým slalomu a viděl jsem jak to tam rube...oba jsme začli dělat chyby. Bylo to už prostě moc. Nakonec se mi podařilo vyhrát i v poslední jízdě a odvážím poprvé zlatou medaili z Innsbrucku," dodal jablonecký jezdec.

Tomáš Slavík GoPro POV of Crankworx Dual Slalom finals:


Aktuálně se veškeré dění a připravy směřují na první dvě kola světové série 4X Pro Tour, které se pojedou na českém území, kdy 10. 7. se zahajuje v Dobřanech u Plzně a pokračuje se 17. 7. v Jablonci nad Nisou na domácí trati! Závodit před domácím publikem je vždy hodně speciální moment i pro Tomáše Slavíka.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR v městském sjezdu
Tomáš Slavík zahájil sezonu 2021 v Polsku
Biker Tomáš Slavík hrdinou nevšedního videa z jiného světa
Tomáš Slavík absolvoval závod Crankworx v Innsbrucku
Tomáš Slavík zvítězil na prvním závodě Euro 4X Series v Dobřanech
Tomáš Slavík se stal v Ústí českým mistrem v městském sjezdu
Tomáš Slavík přiváží stříbro z první zastávky Crankworx!
Tomáš Slavík zvítězil v Bogotě v nejdelším městském sjezdu na světě
Tomáš Slavík byl do třetice vítězný v Brazílii
JBC 4X Revelations 2019 bylo opět legendární!
Obhájí Tomáš Slavík vítězství ve finále JBC 4X Revelations?
Tomáš Slavík zvítězil v Číně!
Ohlédnutí za JBC 4X Revelations 2018
Ohlédnutí za JBC 4X Revelations 2017
Tomáš Slavík na Dobré Vodě stále neporažen

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Lednový Valdštejn si lidé užívají

Lednový Valdštejn si lidé užívají Hrad Valdštejn ani v lednu nezavřel své brány. Za poslední dva víkendy, kdy bylo otevřeno od 13.00 do 15.30, si svátečně vyzdobený areál prohlédlo přes tisíc návštěvníků. Při příznivém počasí správci rádi otevřou ještě následující víkend 22. a 23. ledna. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Ztratila se kočka Jolie

Nejčtenější články

18.01.: V Jablonci se mění dopravní značení na zimní variantu
19.01.: Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
18.01.: Řidičku pod vlivem drog usvědčil čerstvý sníh

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace