Krampol a Kluková s hosty v divadle prozradili, k čemu je podprsenka

01.05.2022 17:28:22 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Krampol a Kluková s hosty v divadle prozradili, k čemu je podprsenka

S pořadem Život není sranda se do Městského divadla Jablonec nad Nisou vypravila dvojice herců Jiří Krampol a Uršula Kluková. Ti si přizvali zajímavé hosty. Nechyběla zpěvačka a muzikálová herečka Natálie Grossová, operní pěvec Dušan Růžička, či muž, známý především z ringu, Karlos Vémola.

Ve stominutovém pořadu vyprodaný kulturní stánek přesvědčili, že život sranda je, a to prostě za každých okolností. Publikum se smálo nepřeberné řadě vtípků a lehce lechtivých básniček, oceňovalo pohotovost a vtip všech protagonistů, kterým ovšem jednoznačně vévodila nestárnoucí Uršula Kluková. Pokud budu mluvit za sebe, příjemně překvapil zápasník MMA Karlos Vémola, jenž v dokonale padnoucím obleku přidal několik historek a dokázal tak, že mu rány na hlavu, jež jsou v jeho světě obvyklé, žádné škody nenadělaly.

Moderování večera se ujala dvojice pěvců Grossová, Růžička. Natálie milým a přirozeným projevem korigovala a uváděla sled jednotlivých vystoupení a zároveň se blýskla několika společnými duety i sólovými vystoupeními. Nesmíme zapomenout na klavírní doprovod Dagmar Vajdíkové či na vystoupení vítěze soutěže Hvězdy nad Ještědem Jakuba Regnera, jenž se na pódiu objevil s vlastní písní.

Pořad Život není sranda<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec nad Nisou Moderátory jsme sice zmínili, ale nutno dodat, že role konferenciérky se tu a tam ujala i všudepřítomná Uršula Kluková. „Víte, já to mám ráda. Konferenciér je jako podprsenka. Nemusí být, ale když tam je, tak celou věc pozvedne," doplnila a zasmála se svým nezaměnitelným smíchem.

Jiří Krampol zavzpomínal na dlouholeté natáčení pořadu Nikdo není dokonalý, přidal řadu vzpomínek na někdejší kolegy a v závěru překvapil duetem s přítomnou Natálií Grossovou.

Každopádně jsme si večer užili všichni, a pokud by bylo na mně, lehce bych pozměnila jeho název. Lepší by totiž bylo - Život není? sranda, protože po skončení programu se nám zdálo, že život sranda je. Nebo alespoň může být. Záleží, jak se k němu postavíme my sami.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Když je Slepice na zádech, divadlo brečí smíchy
Smigmator odstartoval tour v Jablonci a zpíval, až z něho krev stříkala
Českou operu Jakobín představí liberecké divadlo v Jablonci
Smigmator opět potěší své oblíbené jablonecké publikum
Královny divadlo rozesmály humorem a nadchly hereckými výkony
Matka Smutná, hymna Ukrajiny aneb O večeru, který diváky rozplakal
Revizor vyprodal divadlo a uchvátil publikum
Jablonecké divadlo ovládly Tři grácie z umakartu
Lež přinesla dilema a kus představení po děkovačce
Lobkowicz trio nabídlo zážitek par excellence
Vrabčáci vybojovali Zlaté pásmo
Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v dubnu
Obrazem: Tanec srdcem 2022

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden

Nejčtenější články

01.12.: Obrazem: Tanvaldský pavouk 2023
01.12.: Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden
02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace