Jablonečtí stopeři byli na výletě

07.03.2020 16:55:02 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí stopeři byli na výletě

Tento týden došlo na téměř předpokládanou situaci, jablonecký ligový tým se ve středu střetl v rámci čtvrtfinále v Olomouci se Sigmou a v sobotu opět v hanácké metropoli se stejným týmem v ligových bojích.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 3:1 (1:0)

Trenér Rada poslal do základu poprvé Hämäläinena, na lavičce zůstal Hübschman. Domácí Látal se opět mohl opřít o výborné útočníky Chytila s Julišem. Na trávník vyběhly oba týmy v těchto sestavách:

Sigma Olomouc: Mandous - Látal, Štěrba, Jemelka, Vepřek - Breite - Hála, Houska (82. Greššák), Chytil (71. Falta), González - Juliš (78. Daněk). Náhradníci: Reichl - Sladký, Kerbr, Zahradníček, Greššák, Falta, Daněk.

FK Jablonec: Hanuš - Holík, Jugas, Plechatý, Krob - Kubista, Považanec - Matoušek (61. Pleštil), Hämäläinen (81. Pilík), Sýkora - Doležal (70. Chramosta). Náhradníci: Hrubý - Hübschman, Pilík, Jeřábek, Chramosta, Pleštil, Peřina.

Od prvních chvil byl lepší domácí tým. Jablonec, věrný svému systému „na jednoho", výborného Jemelku a spol. ničím nepřekonal a naopak, jablonečtí stopeři v konfrontaci s rychle nabíhajícími útočníky Sigmy totálně vyhořeli. Ve 24. minutě skóroval Hála, hned po půli v 51. minutě vzal hostům chuť o něco se pokusit Chytil a minely stoperů dokonal Juliš. Tomu se v Olomouci daří, co zápas, to gól!

Po svém příchodu do hry měl dvě dobré šance Chramosta, první mu zmařil skvělým zákrokem Mandous, druhou nezužitkoval. Málo platné, měl by hrát s Doležalem a ne místo něho.

Jablonečtí se nechtěli smířit s hladkou porážkou a dvě minuty před koncem využil svého postavení střídající Pleštil, na kterého tentokrát zapomněli stopeři domácí - a nekompromisně Mandouse překonal. A ve čtvrtfinále MOL Cupu tak jablonecký tým končí.

Zápasová statistika:

Branky: 24. Hála, 51. Chytil, 69. Juliš - 88. Pleštil.
Karty: ŽK: 1:1. 86. Daněk - 71. Hämäläinen.
Rozhodčí: Julínek - Podaný, Novák.
Diváci:
2 945.

Výlet do Olomouce tedy v prvním zápase skončil neslavně, bude ligová odveta v sobotu úspěšnější?

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí fotbalisté prohráli, ale nemuseli
Jablonečtí s Plzní prohráli zbytečně a po hrozných chybách
Ještě jednou kolem zápasu v Ostravě
FAČR – mistr světa ve spravedlnosti
Rozhodčí Pechanec si pletl hřiště s popravištěm
Zlatý bod fotbalistů z Ostravy, ale…

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.

V jablonecké Kubálkově ulici se dláždí do konce týdne

Práce v jablonecké Kubálkově ulici se prodlužují do konce prvního prosincového týdne. Již jednou prodloužený termín dokončení byl 30. listopadu. Důvodem dalších potřebných dnů jsou povětrnostní podmínky. Pracovat se tu začalo 1. července. „Nejdéle do 7. prosince budou dělníci pracovat na dodláždění pojezdové a pochozí části u OA a VOŠ. Zároveň se bude průběžně odklízet i staveniště," říká Petr Heidrich z oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu. Chodci mohou ulicí Kubálkova procházet stavbou podél budovy SUPŠ a VOŠ. Stále je však nutná obezřetnost, jelikož průběžně probíhají hutnící práce dlažby a občas se po staveništi pohybuje menší technika, která přesouvá drť a kostky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Jablonec nad Nisou má schválený rozpočet pro rok 2026
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Vánoční řemeslnické trhy v Turnově letos 12. a 13. prosince

Nejčtenější články

10.12.: Prezident Petr Pavel převzal unikátní regionální dary
10.12.: Kraj a Jablonec chystají opravy Střední uměleckoprůmyslové školy
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace