Jablonec v přípravě stále bez vítězství
17.07.2022 10:59:16 | Autor: Jaroslav Hrabák, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Prvním soupeřem na přípravě v Alpách byl italský ligista FC Sassuolo. Trenér David Horejš mohl postavit stopera Heidenreicha, hostování 22 letého stopera z Bergama bylo stvrzeno prakticky v den zápasu.
U.S. Sassuolo Clacio - FK Jablonec 3:1 (1:1)
V utkání se tak vystřídali tito hráči:
* FK Jablonec: Hanuš - Surzyn (46. Haitl), Martinec, Heidenreich, Polidar (46. Krob) - Považanec (60. Kubista) - Pleštil (46. Hübschman), Šulc, Houska, Jovović (60. Smejkal) - Sejk (60. Chramosta, 73. Ikaunieks).
Vstup do zápasu se Jabloneckým povedl, do osmé minuty vypálili Jovovič a Považanec, ale do sítě zapadl míč až v 9. zásluhou domácího Davide Frattesiho. Šance, gól, toto se Jablonci nedaří, Italům ano. Jablonecký tým gól neotrávil a ve 26. minutě přišla gólová radost, to Sejk zpracoval kolmici do vápna a poslal míč k tyči do brány na 1:1.
Po změně stran přišla střídání a gólově se dlouho nic nedělo. Špatná zpráva je, že v 73. minutě musel střídat zraněný Chramosta a na hřiště přišel Ikaunieks. Závěr však Jabloneckým hrubě nevyšel, v 75. minutě se po standardce prosadil Abdou Harroui na 2:1 a gólový účet uzavřel domácí Defrel gólem na 3:1.
K mikrofonu přišel po utkání asistent Kohout:
„Začátek nám poměrně vyšel, měli jsme tam dobré situace v zakončení. Pak se Sassuolo ujalo vedení, ale myslím si, že jsme na to dobře zareagovali a po kombinaci středem hřiště to poté Sejk dobře vyřešil a vyrovnal. Protože jsme ale stále v nějaké fázi přípravy, tak jsme prostřídali. V druhé půli pak musíme sportovně přiznat, že Sassuolo bylo lepší. Narazili jsme na velmi kvalitní tým. Spousta věcí se nám tam zase ukázala. Hráči si pořád svými výkony říkají o základní sestavu a napovídají nám tím, kdo bude hrát zahajovací utkání proti Bohemians. I dnes jsme tam viděli zajímavé výkony. Čekají nás tu další zajímavé zápasy, jdeme dál," uvedl k zápasu jablonecký asistent.
A jak viděl debut Heidenreicha? „David je vůdčí osobnost, bylo vidět, že se snaží mluvit a tu obranu řídit. Měl teď dlouhou herní pauzu a možná to na něm bylo trochu vidět v pohybu. Ale je to hráč, který má velkou kvalitu a hodně nám pomůže," uvedl Kohout na adresu nového stopera.
Související články
Dvaadvacetiletý stoper David Heidenreich již je v Jablonci
Bude to ještě fuška...
FK Jablonec zahájil prodej permanentek
Vzpomínka na známé kutuzovské pravidlo
Vladimir Jovović se vrací do Jablonce!
Do fotbalového Jablonce přichází Václav Sejk
Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
David Horejš novým trenérem FK Jablonec!
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie
Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.
Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów
Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."
Nejnovější články
Kraj reaguje na posun modernizace KNL úpravou smlouvy
Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince
Nejčtenější články
04.12.: Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu
05.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
06.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-2023 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.