David Horejš novým trenérem FK Jablonec!

20.05.2022 19:09:51 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

David Horejš novým trenérem FK Jablonec!

Do nové fotbalové sezony 2022/2023 povede tým Jablonce trenér David Horejš! Hodně štěstí, trenére!

Trenér David Horejš stvrdil své působení v Jablonci v den svých 45. narozenin. Po sedmiletém působení u A týmu Českých Budějovic se nyní stěhuje na sever Čech, kde bude chtít navázat na svá úspěšná tažení s jihočeským klubem a dostat Jablonec opět do vyšších pater tabulky.

„Je pravda, že to vyšlo dneska na moje narozeniny, tak jsem za to rád. Moc se na to těším, Jablonec je pro mě obrovská výzva a jsem rád, že to všechno dopadlo," říká nový trenér Jablonce David Horejš. Finální podoba realizačního týmu Davida Horejše bude známa během následujících dní.

Již před koncem soutěžního ročníku David Horejš avizoval, že nebude pokračovat na jihu Čech, kde mu končila smlouva. „Už jsem potřeboval nějakou změnu. Dopadlo to tak, že mi v Budějovicích končila smlouva a pan Pelta mě oslovil. Hrozně se mi to líbilo a jsem rád, že jsem nabídku z Jablonce dostal. Jablonec beru za posledních deset let k TOP 5 týmům v české lize, takže to beru jako šanci, kterou chci využít," dodává pětačtyřicetiletý kouč, který má v současnosti na kontě 98 zápasů jako prvoligový trenér. 

Jako hráč působil David Horejš na pozici obránce a v první lize si připsal 209 startů, ve kterých zaznamenal devět gólů. Dalších 27 startů přidal ve druhé lize a vstřelil jeden gól. 

První fotbalové krůčky udělal David Horejš v Prachaticích, odkud se v roce 1998 vydal na zkušenou do Českých Budějovic. Krátce se objevil také na hostování v Třeboni, odkud si ho ale trenéři Dynama opět rychle stáhli. K základním kamenům budějovické sestavy patřil od roku 2001, kdy mužstvo sestoupilo do druhé ligy. Po dalším sestupu v roce 2005 odešel do Brna na hostování. Tam vydržel jednu sezonu a po svém návratu do Českých Budějovic převzal po Martinu Vozábalovi kapitánskou pásku.

Od roku 2012 pak působil v roli trenéra u mládeže v Českých Budějovicích a od roku 2015 převzal A tým Dynama. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Bod na příští ligu v Jablonci stačil
Co měla znamenat ta druhá půle v podání FK Jablonec?
Na jablonecké Střelnici se hraje utkání roku!
Na Stínadlech stínal Jablonec, ale ty nervy!
Vítězná Vágnerova premiéra
Trenér Petr Rada padl – a úplně zbytečně!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace

Majetek kraje a jeho příspěvkovek ochrání pojišťovna Kooperativa

Krajští radní na jednání vybrali pojišťovnu, která bude pro Liberecký kraj a jeho 87 příspěvkových organizací od 1. dubna letošního roku spravovat pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Vítězná nabídková cena společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group za oba druhy pojištění činí 21 337 852 korun bez DPH za jeden rok plnění. Pojišťovací činnosti jsou od DPH ze zákona osvobozeny.  „Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu Libereckého kraje a příspěvkových organizací zřízených krajem," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku
Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023
Obrazem: Zásadská pralyže 2023
V Kokoníně hořelo osobní auto
Krajské halové přebory atletů měly rekordní účast

Nejčtenější články

03.02.: Přechod dopravy na Jablonecku zkomplikovalo počasí a elektronika
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace