Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!

23.06.2022 09:12:21 | Autor: Ladislav Janata, Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!

Střelnice hlásí: Letní příprava FK Jablonec pod vedením trenéra Davida Horejše před startem sezony 2022/2023 byla v pondělí 20. června zahájena. V kabině se poprvé ukázali noví hráči a k týmu se také připojili navrátilci z hostování.

Záložník Pavel Šulc dostal svolení od FC Viktoria Plzeň, aby v Jablonci zahájil přípravu a momentálně se řeší forma jeho působení v Jablonci. K týmu se také hned v pondělí připojil univerzál Matěj Polidar, který bude na severu Čech hostovat ze Sparty. Novou tváří v kabině je také záložník Adam Ritter, který do Jablonce přestoupil z Jihlavy. 

Z hostování se vrátili útočník Jan Chramosta a brankář Adam Richter. Nadále se pracuje na příchodu dalších hráčů. Na Střelnici by se mohl také objevit mezi fanoušky populární Vladimir Jovović, se kterým jedná klub o návratu o návratu do Jablonce. Na zkoušku máme také německého třiadvacetiletého brankáře Jonase Brendiecka, který v mládeži působil v Borussii Dortmund nebo MSV Duisburg.

V Jablonci nebudou pokračovat hráči Martin Nešpor, Vlastimil Hrubý a kvůli zdravotním komplikacím také Dominik Mašek.

V úvodním týdnu letní přípravy začal Jablonec tréninkem na atletickém stadionu na Střelnici a zbytek týdne stráví tým trenéra Davida Horejše na kondičním soustředění v Břízkách. První přípravné utkání odehrajeme v sobotu 2. července na Vrkoslavicích proti Bohemians Praha 1905 a následně o týden později na stejném místě proti FK Varnsdorf. Vyvrcholení přípravy bude na herním soustředění v Itálii. 

Kádr pro letní přípravu 2022/2023

Brankáři: Jonas Brendieck (na zkoušce), Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík, Tomáš Vajner.
Obránci: Patrik Haitl, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Michal Surzyn, David Štěpánek.
Záložníci:
Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vojtěch Kubista, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Tomáš Smejkal, Pavel Šulc.
Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Václav Kadlec, Jan Silný.

Na počet je kádr nabušený a jak ze Střelnice hlásí, ještě to není všechno. Překvapením je očekávaný návrat Vladimíra Jovoviče, který by měl zalepit díru po docela nečekaném odchodu Václava Pilaře. O post Vlasty Hrubého, který odvedl v Jablonci skvělou práci, se bude prát více hochů a mezi nimi i mladý Němec Brandieck, který se gólmanskému řemeslu učil v mládeží Dortmundu a Duisburgu.

Po loňském trápení ve F:L je Peltův klub v bodě nula, od nového trenéra se čeká rozhodně oživení a zrychlení hry, práce bude na odstraňování bohužel tak typických minel v obraně, ale důraz bude určitě kladen na zlepšení slaboučké ofenzívy. Vítám návrat Honzy Chramosty, jehož uvolnění na hostování do Bohemky bylo jedním z největších omylů, který se na Střelnici povedl. Věřím, že se podaří přilákat do Jablonce ještě kvalitního stopera, spíše zkušeného, který bude na hřišti nejen vidět, ale hlavně i slyšet při dirigování jablonecké defenzívy. Asi nejsem sám kdo je na nový fotbalový ročník - a nebude to žádná legrace nejen na hřišti - opravdu natěšený.

Takže dobře potrénovat, žádné zranění a hurá do nové sezony!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

David Horejš novým trenérem FK Jablonec!
Bod na příští ligu v Jablonci stačil
Trenér Petr Rada padl – a úplně zbytečně!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prioritou je podpora mládežnického sportu a sportování veřejnosti
Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta

Nejčtenější články

06.06.: Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy
07.06.: Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
07.06.: Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace