Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!

23.06.2022 09:12:21 | Autor: Ladislav Janata, Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!

Střelnice hlásí: Letní příprava FK Jablonec pod vedením trenéra Davida Horejše před startem sezony 2022/2023 byla v pondělí 20. června zahájena. V kabině se poprvé ukázali noví hráči a k týmu se také připojili navrátilci z hostování.

Záložník Pavel Šulc dostal svolení od FC Viktoria Plzeň, aby v Jablonci zahájil přípravu a momentálně se řeší forma jeho působení v Jablonci. K týmu se také hned v pondělí připojil univerzál Matěj Polidar, který bude na severu Čech hostovat ze Sparty. Novou tváří v kabině je také záložník Adam Ritter, který do Jablonce přestoupil z Jihlavy. 

Z hostování se vrátili útočník Jan Chramosta a brankář Adam Richter. Nadále se pracuje na příchodu dalších hráčů. Na Střelnici by se mohl také objevit mezi fanoušky populární Vladimir Jovović, se kterým jedná klub o návratu o návratu do Jablonce. Na zkoušku máme také německého třiadvacetiletého brankáře Jonase Brendiecka, který v mládeži působil v Borussii Dortmund nebo MSV Duisburg.

V Jablonci nebudou pokračovat hráči Martin Nešpor, Vlastimil Hrubý a kvůli zdravotním komplikacím také Dominik Mašek.

V úvodním týdnu letní přípravy začal Jablonec tréninkem na atletickém stadionu na Střelnici a zbytek týdne stráví tým trenéra Davida Horejše na kondičním soustředění v Břízkách. První přípravné utkání odehrajeme v sobotu 2. července na Vrkoslavicích proti Bohemians Praha 1905 a následně o týden později na stejném místě proti FK Varnsdorf. Vyvrcholení přípravy bude na herním soustředění v Itálii. 

Kádr pro letní přípravu 2022/2023

Brankáři: Jonas Brendieck (na zkoušce), Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík, Tomáš Vajner.
Obránci: Patrik Haitl, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Michal Surzyn, David Štěpánek.
Záložníci:
Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vojtěch Kubista, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Tomáš Smejkal, Pavel Šulc.
Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Václav Kadlec, Jan Silný.

Na počet je kádr nabušený a jak ze Střelnice hlásí, ještě to není všechno. Překvapením je očekávaný návrat Vladimíra Jovoviče, který by měl zalepit díru po docela nečekaném odchodu Václava Pilaře. O post Vlasty Hrubého, který odvedl v Jablonci skvělou práci, se bude prát více hochů a mezi nimi i mladý Němec Brandieck, který se gólmanskému řemeslu učil v mládeží Dortmundu a Duisburgu.

Po loňském trápení ve F:L je Peltův klub v bodě nula, od nového trenéra se čeká rozhodně oživení a zrychlení hry, práce bude na odstraňování bohužel tak typických minel v obraně, ale důraz bude určitě kladen na zlepšení slaboučké ofenzívy. Vítám návrat Honzy Chramosty, jehož uvolnění na hostování do Bohemky bylo jedním z největších omylů, který se na Střelnici povedl. Věřím, že se podaří přilákat do Jablonce ještě kvalitního stopera, spíše zkušeného, který bude na hřišti nejen vidět, ale hlavně i slyšet při dirigování jablonecké defenzívy. Asi nejsem sám kdo je na nový fotbalový ročník - a nebude to žádná legrace nejen na hřišti - opravdu natěšený.

Takže dobře potrénovat, žádné zranění a hurá do nové sezony!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

David Horejš novým trenérem FK Jablonec!
Bod na příští ligu v Jablonci stačil
Trenér Petr Rada padl – a úplně zbytečně!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sokolku město Jablonec podpoří i o prázdninách
Máchův kraj láká na památky, sport, daleké výhledy i vodníka
Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace