Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec

04.03.2024 20:42:08 | Autor: Zdeněk Hloušek | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec

V Železném Brodě se konal v sobotu 2. března 16. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Letos se turnaje účastnil nejmenší počet týmů za posledních X let, a to pouze osmi družstev. Z Brodu bohužel pouze jeden tým, místní hospody již přestávají mít chuť skládat svoje týmy. Tak jak oběcně ubývá lidí ve všech sportech amatérské úrovně.

Celkově se turnaje účastnilo 60 hráčů a pořadatelé opět připravili krásný putovní pohár pro vítěze, skleněný fotbalový míč na podstavci, plechové poháry pro všech osm družstev, nejlepšího střelce i brankáře a mnoho cen od firem a podniků z Železného Brodu.

Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a odehrálo se celkem 20 zápasů, v nichž padlo 52 branek. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Los Retardos a Inter Liberec. Retardos i Inter postoupili, načež Inter si ve čtvrtfinále zastřílel a vytvořil nový rekord turnaje s výhrou 11:0. Domácí Proseč C. F. vzdorovala Interu v semifinále, padla v něm 0:1 a nezvládla ani souboj o třetí místo s Los Retardos. Hráči Da Giorgio postoupili až do finále pokaždé na penalty. Nicméně asi si tím již vybrali všechno štěstí a finále prohráli. Mistry se tak stali hráči Interu.

Fotbalový turnaj Hospoda cup 2024<br />Autor: Zdeněk HloušekPohár pro nejlepšího střelce vyhrál Petr Matzelt z Interu (9 branek). Nejlepšího brankáře získal Petr Čapek z Da Giorgio neboť mimo jiné vychytal dvakrát penaltové rozstřely.

Konečné pořadí:
1. Inter Liberec
2. Da Giorgio
3. Los Retardos
4. Proseč C. F.
5. Joga Bonito
6. Dupont
7. Wajdy team
8. Tým

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč
Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace