Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč

08.03.2022 19:16:28 | Autor: Petr Ježek, zh | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč

V Železném Brodě se konal v sobotu 5. března 14. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Poté, co se loňský ročník nemohl kvůli vládním nařízením uskutečnit, tradici opět obnovili. Turnaje se zúčastnilo 79 hráčů z devíti družstev, ve finále se utkaly Legendy Terasy a Proseč C. F.

V Železném Brodě se konal v sobotu 5. března 14. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Poté, co se loňský ročník nemohl kvůli vládním nařízením uskutečnit, tradici opět obnovili. Turnaje se zúčastnilo 79 hráčů z devíti družstev.

„Přijely k nám každoroční stálice i úplně nové týmy, jako například tým z Nepomyšle, který se nachází 180 km daleko od Železného Brodu, poblíž Karlových Varů. Opět jsme připravili krásný putovní pohár pro vítěze a plechové poháry pro první tři družstva, nejlepšího střelce i brankáře a mnoho cen od firem a podniků z Železného Brodu," uvedl za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Fotbalový turnaj Hospoda Cup 2022<br />Autor: Zdeněk Hloušek Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a sehrálo se celkem 24 zápasů, než se rozhodlo o konečném umístění. Celkem padlo 59 branek, přičemž nejlepšímu Štěpánu Pickovi z Legend Terasy se 7 brankami v závěru dýchala na záda ostrostřelecká legenda Jan Flégr z Proseče C. F. se 6 brankami.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Da Giorgio a Legend Terasy, a dostalo se jim tak ve čtvrtfinále papírově nejslabších soupeřů, přesto se oba týmy velice trápily a vyhráli pouze 1:0 a postoupili do semifinále.

Hráči pořádající Proseče postoupili skrz čtvrtfinále po strhujícím zápase až po penaltovém rozstřelu. V semifinále Legendy opět vyhrály 1:0 proti velice šikovným mladým a běhavým klukům z FC Comunités. Proseč si to rozdala proti Da Giorgiu a dokázala mu dát 2 branky a vyhrát po napínavém zápase plném šancí 2:1. Da Giorgio za celý turnaj dostalo branky pouze od hráčů Proseče.

Ve finále se proti sobě opět postavili Legendy a Proseč. Proseč byla jediná, která dokázala dát Legendám během turnaje gól, a to bohužel pouze ve skupině. „V rozhodujícím finále jsme dobrou obranu a brankáře prostřelit nedokázali. Prohrávali jsme po zbytečné ztrátě míče a následném trochu náhodném gólu, načež jsme pak soupeře dobré 4 minuty mačkali, ale všechny pokusy šly vedle brány. Proto jsme opět obhájili druhé místo," dodal Zdeněk Hloušek.

Pohár pro nejlepšího střelce vyhrál Štěpán Picek z Legend Terasy (7 branek). Nejlepšího brankáře získal Jiří Patlejch, který obdržel pouze 1 branku a také patřil do týmu Legend Terasy.

Fotbalový turnaj Hospoda Cup 2022<br />Autor: Zdeněk HloušekVítězové: zleva Luboš Havrda, Jiří Patlejch, Filip Kameník, Libor Vepřek, Štěpán Picek, Jiří Rejmont.

Vicemistři: zleva Michal Flégr, Filip Frýba, Jan Flégr, Lukáš Hudský, dole Zdeněk Hloušek, Filip Bezstarosta.

Konečné pořadí:
1. Legendy Terasy
2. Proseč C. F.
3. Da Giorgio
4. FC Comunités
5. Nepomyšl
6. Gunners Liberec
7. FC Garáž
8. Terasa Bar
9. Cotijedotoho

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!
Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
Výstavu Zaostřeno na Jizerky zahájí v Centru Babylon

Nejčtenější články

23.09.: Hořel rodinný dům v Jenišovicích
25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace