Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč

08.03.2022 19:16:28 | Autor: Petr Ježek, zh | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč

V Železném Brodě se konal v sobotu 5. března 14. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Poté, co se loňský ročník nemohl kvůli vládním nařízením uskutečnit, tradici opět obnovili. Turnaje se zúčastnilo 79 hráčů z devíti družstev, ve finále se utkaly Legendy Terasy a Proseč C. F.

V Železném Brodě se konal v sobotu 5. března 14. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Poté, co se loňský ročník nemohl kvůli vládním nařízením uskutečnit, tradici opět obnovili. Turnaje se zúčastnilo 79 hráčů z devíti družstev.

„Přijely k nám každoroční stálice i úplně nové týmy, jako například tým z Nepomyšle, který se nachází 180 km daleko od Železného Brodu, poblíž Karlových Varů. Opět jsme připravili krásný putovní pohár pro vítěze a plechové poháry pro první tři družstva, nejlepšího střelce i brankáře a mnoho cen od firem a podniků z Železného Brodu," uvedl za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Fotbalový turnaj Hospoda Cup 2022<br />Autor: Zdeněk Hloušek Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a sehrálo se celkem 24 zápasů, než se rozhodlo o konečném umístění. Celkem padlo 59 branek, přičemž nejlepšímu Štěpánu Pickovi z Legend Terasy se 7 brankami v závěru dýchala na záda ostrostřelecká legenda Jan Flégr z Proseče C. F. se 6 brankami.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Da Giorgio a Legend Terasy, a dostalo se jim tak ve čtvrtfinále papírově nejslabších soupeřů, přesto se oba týmy velice trápily a vyhráli pouze 1:0 a postoupili do semifinále.

Hráči pořádající Proseče postoupili skrz čtvrtfinále po strhujícím zápase až po penaltovém rozstřelu. V semifinále Legendy opět vyhrály 1:0 proti velice šikovným mladým a běhavým klukům z FC Comunités. Proseč si to rozdala proti Da Giorgiu a dokázala mu dát 2 branky a vyhrát po napínavém zápase plném šancí 2:1. Da Giorgio za celý turnaj dostalo branky pouze od hráčů Proseče.

Ve finále se proti sobě opět postavili Legendy a Proseč. Proseč byla jediná, která dokázala dát Legendám během turnaje gól, a to bohužel pouze ve skupině. „V rozhodujícím finále jsme dobrou obranu a brankáře prostřelit nedokázali. Prohrávali jsme po zbytečné ztrátě míče a následném trochu náhodném gólu, načež jsme pak soupeře dobré 4 minuty mačkali, ale všechny pokusy šly vedle brány. Proto jsme opět obhájili druhé místo," dodal Zdeněk Hloušek.

Pohár pro nejlepšího střelce vyhrál Štěpán Picek z Legend Terasy (7 branek). Nejlepšího brankáře získal Jiří Patlejch, který obdržel pouze 1 branku a také patřil do týmu Legend Terasy.

Fotbalový turnaj Hospoda Cup 2022<br />Autor: Zdeněk HloušekVítězové: zleva Luboš Havrda, Jiří Patlejch, Filip Kameník, Libor Vepřek, Štěpán Picek, Jiří Rejmont.

Vicemistři: zleva Michal Flégr, Filip Frýba, Jan Flégr, Lukáš Hudský, dole Zdeněk Hloušek, Filip Bezstarosta.

Konečné pořadí:
1. Legendy Terasy
2. Proseč C. F.
3. Da Giorgio
4. FC Comunités
5. Nepomyšl
6. Gunners Liberec
7. FC Garáž
8. Terasa Bar
9. Cotijedotoho

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky
FOTO: Rychnov remizoval 1:1 s Košťálovem

Nejčtenější články

31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen
31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace