Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

31.03.2018 08:08:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

V Železném Brodě se v sobotu 24. března konal tradiční halový turnaj Hospoda Cup, který se naposledy uskutečnil v roce 2014. Zúčastnilo se ho 91 hráčů a 12 družstev z širokého okolí. Ve finále tým Proseč C. F. zdolal soupeře z týmu Terasa.

„Byl připraven původní putovní skleněný pohár plus pro první tři družstva samostatné památeční poháry. Stejně tak dostal pohár i nejlepší střelec Andreas Wanacki z týmu Terasa za 10 branek a nejlepší brankář Robert Krajčovič z týmu FC Mimoni, který obdržel pouze dvě branky. Individuální ocenění dostal i Jan Flégr z týmu Proseč C. F., který se v celkovém počtu branek dostal již na metu 200," shrnul za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Finále nabídlo strhující fotbalovou podívanou, ve které Proseč napravila skupinovou porážku od Terasy, a přesto že prohrávala, tak dokázala zápas otočit a obrat tak o titul pětinásobného mistra a čtyřnásobného vicemistra tohoto turnaje tým Terasy. 

Konečné pořadí: 1. Proseč C. F., 2. Terasa, 3. FC Mimoni, 4. Herta Všeň, 5. Zácuk, 6. Gunners Liberec, 7. Snajpři z Koberov, 8. AC Fohlen Liberec, 9. FK Přepeře Juniors, 10. Prales team, 11. Pivní pohoda, 12. Sportbar Erko.

Na snímku jsou hráči vítězného týmu Proseče: horní řada zleva Oldřich Aubrecht, Martin Salaba, Jan Flégr, Martin Salaba, Lukáš Hudský, dolní řada zleva Zdeněk Hloušek, Filip Bezstarosta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl

V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.

Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva

Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. února až 1. března
Atletická halová sezona vyvrcholí o víkendu v Ostravě
Rekord, který čas neporazil
Maryša otráví Vávru v josefodolském divadle
Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd

Nejčtenější články

25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
25.02.: Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
26.02.: Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace