Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik

14.03.2020 22:05:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik

V Železném Brodě se konal v sobotu 7. března tradiční 13. halový turnaj Hospoda Cup. Zúčastnilo se ho 81 hráčů v 10 družstvech. Letos měl turnaj mezinárodní obsazení, neboť se ho účastnil i silný tým z Ukrajiny, které nakonec i turnaj dokázal vyhrát.

„Jako každoročně byl připraven krásný putovní skleněný pohár plus a pro první tři družstva skleněné pískované vázy s tradičním zdobením a k tomu spousta cen od sponzorů v Železném Brodě.

Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a bylo nutno odehrát celkem 29 zápasů, než se rozhodlo o konečném umístění. Celkem padlo 65 branek, Přičemž nejlepšímu střelci z týmu Atlantik se podařilo vstřelit sedm branek," shrnul za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin po pěti a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Proseč C. F. a Atlantiku, a dostalo se jim tak ve čtvrtfinále papírově nejslabších soupeřů. „Předloňští vítězové turnaje ve vyřazovacích bojích nedokázali proměňovat šance, a tak pro postup do finále nezbývalo než vyhrát penaltový rozstřel ve čtvrtfinále i semifinále a spolehnout se na brankářské umění velmistra chytání penalt Martiny Salaby. O vyrovnanosti soupeřů svědčí i to, že na penaltový rozstřel se šlo ve dvou čtvrtfinále ze čtyř a v obou semifinále i v zápase o 3. místo," prozradil Hloušek.

Turnaj Hospoda Cup 2020<br />Autor: Zdeněk HloušekFinále přineslo otevřenou hru, kdy Proseč prohrávala, vytvářela si šance na vyrovnání, ale štěstí z penaltových rozstřelů už bylo vyčerpané a ukrajinští soupeři z Atlantiku si dokráčeli pro vítězství.

Pohár pro nejlepšího střelce vyhrál hráč Kazuk z Atlantiku (7 branek). Nejlepšího brankáře získal Daniel Gregor z Gunners Liberec.

Konečné pořadí:
1. Atlantik
2. Proseč C. F.
3. Zácuk
4. Baletky Odolenovice
5. Garáž
6. Gunners Liberec
7. Huligeng
8. Wajdy Team
9. Bakaláři
10. Terasa

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace