Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

04.01.2023 13:34:44 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

Svěřenci trenéra Davida Horejše se v úterý 3. ledna opět sešli na Střelnici. Hráče teď čeká týden v Jablonci a následně odlet na herní soustředění do Španělska.

Z kádru chyběli dva hráči. Dion Cools z Jablonce přestupuje do zahraničí a Vladimir Jovović má ještě prodloužené volno. Z rekonvalescentů se do tréninku zapojili další hráči Miloš Kratochvíl a Jakub Martinec. Jan Krob se ještě připravuje individuálně. Nicméně několik hráčů trápí ještě nějaká drobná zranění, takže je potřeba se dát do soustředění pořádně dohromady, abychom se mohli kvalitně připravit na jarní část sezony.

Bohužel se neodehraje plánované utkání proti Dynamu Drážďany, tým tak absolvuje tři přípravné duely na soustředění ve Španělsku. 13. ledna proti FC Sion, 16. ledna proti Diosgyori VTK a 19. ledna proti Puskas Akademia. Přesná místa a časy budou upřesněny před odjezdem na soustředění.

Kádr FK Jablonec pro start zimní přípravy:

Brankáři: Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík.

Obránci: Joshua Akpudje, David Heidenreich, Ishaku Konda, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Daniel Souček, Michal Surzyn, David Štěpánek.

Záložníci: Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vladimir Jovović, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Pavel Šulc.

Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Vojtěch Patrák, Václav Sejk.

Mužstvo je po podzimu v tabulce třetí od konce, tedy na barážovém umístění. Zatímní klid je spíše zlověstný než uklidňující a posílení zatím ve hvězdách. Řešení zatím největší slabiny v týmu - a tou je neproduktivní záloha a děravá obrana, zatím nepřichází. Liga se kvapem blíží a premíéra na Slávii koncem ledna se kvapem blíží. No nechme se ještě překvapit, snad mile.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře
Pohádkový návrat Kubisty na Střelnici
Fotbalová zima nebude na Střelnici klidná

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí radní schválili smlouvu o cyklobusech

Statutární město Jablonec nad Nisou a Liberecký kraj uzavřou smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti týkající se provozu cyklobusů. Smlouva platí od 27. dubna do 29. září 2024. Jde o tradiční smlouvu, jejímž předmětem je stanovení pravidel spolupráce při zajišťování dopravní obslužnosti Libereckého kraje prostřednictvím provozu cyklobusů. „Jablonec nad Nisou zaplatí za tuto službu v daném časovém období necelých 160 tisíc Kč," řekl Pavel Kozák, vedoucí odboru technického jabloneckého magistrátu. Na základě této smlouvy Liberecký kraje zajistí dle schválených jízdních řádů provoz spojů linky č. 530 395 Liberec - Bedřichov - Jablonec n. N. - Turnov a linky č. 530 795 Jablonec n. N. - Bedřichov - Tanvald - Kořenov, Jizerka.

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec hospodařil v roce 2023 s přebytkem
V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Zápas o jabloneckou čest skončil nejtěsnější výhrou
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu

Nejčtenější články

25.05.: Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
24.05.: Jabloneckým tónům je deset let
25.05.: Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace