Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

04.01.2023 13:34:44 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

Svěřenci trenéra Davida Horejše se v úterý 3. ledna opět sešli na Střelnici. Hráče teď čeká týden v Jablonci a následně odlet na herní soustředění do Španělska.

Z kádru chyběli dva hráči. Dion Cools z Jablonce přestupuje do zahraničí a Vladimir Jovović má ještě prodloužené volno. Z rekonvalescentů se do tréninku zapojili další hráči Miloš Kratochvíl a Jakub Martinec. Jan Krob se ještě připravuje individuálně. Nicméně několik hráčů trápí ještě nějaká drobná zranění, takže je potřeba se dát do soustředění pořádně dohromady, abychom se mohli kvalitně připravit na jarní část sezony.

Bohužel se neodehraje plánované utkání proti Dynamu Drážďany, tým tak absolvuje tři přípravné duely na soustředění ve Španělsku. 13. ledna proti FC Sion, 16. ledna proti Diosgyori VTK a 19. ledna proti Puskas Akademia. Přesná místa a časy budou upřesněny před odjezdem na soustředění.

Kádr FK Jablonec pro start zimní přípravy:

Brankáři: Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík.

Obránci: Joshua Akpudje, David Heidenreich, Ishaku Konda, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Daniel Souček, Michal Surzyn, David Štěpánek.

Záložníci: Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vladimir Jovović, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Pavel Šulc.

Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Vojtěch Patrák, Václav Sejk.

Mužstvo je po podzimu v tabulce třetí od konce, tedy na barážovém umístění. Zatímní klid je spíše zlověstný než uklidňující a posílení zatím ve hvězdách. Řešení zatím největší slabiny v týmu - a tou je neproduktivní záloha a děravá obrana, zatím nepřichází. Liga se kvapem blíží a premíéra na Slávii koncem ledna se kvapem blíží. No nechme se ještě překvapit, snad mile.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře
Pohádkový návrat Kubisty na Střelnici
Fotbalová zima nebude na Střelnici klidná

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Dopravní opatření jablonecké MHD od pondělí 27. listopadu

Dopravní opatření jablonecké MHD platné od pondělí 27. listopadu pro linku č. 118: linka se vrací na svoji standardní trasu (kolem plaveckého bazénu), na základě dopravních průzkumů a dat ze systému automatického počítání cestujících ve vozidlech MHD se kvůli dlouhodobě nízkému využívání ruší spoje na lince č. 118 v pracovní dny s odjezdem ve 13:31 a 15:46 z autobusové nádraží a v 16:06 z Jabloneckých Pasek (pro cestu do J. Pasek a zpět lze využít linky č. 104, 106 a 116).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí plavci deklasovali krajskou konkurenci
V Desné přivítají advent v neděli
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Dva drony pro bezpečnější Jablonec
Díky Hanušovi a Kratochvílovi vyhrál Jablonec zápas o šest bodů

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Díky Hanušovi a Kratochvílovi vyhrál Jablonec zápas o šest bodů
28.11.: Pokuty pro řidiče jablonecké MHD nejsou za zpoždění, ale předjetí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace