Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

04.01.2023 13:34:44 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Fotbalový Jablonec zahájil přípravu na ligové jaro

Svěřenci trenéra Davida Horejše se v úterý 3. ledna opět sešli na Střelnici. Hráče teď čeká týden v Jablonci a následně odlet na herní soustředění do Španělska.

Z kádru chyběli dva hráči. Dion Cools z Jablonce přestupuje do zahraničí a Vladimir Jovović má ještě prodloužené volno. Z rekonvalescentů se do tréninku zapojili další hráči Miloš Kratochvíl a Jakub Martinec. Jan Krob se ještě připravuje individuálně. Nicméně několik hráčů trápí ještě nějaká drobná zranění, takže je potřeba se dát do soustředění pořádně dohromady, abychom se mohli kvalitně připravit na jarní část sezony.

Bohužel se neodehraje plánované utkání proti Dynamu Drážďany, tým tak absolvuje tři přípravné duely na soustředění ve Španělsku. 13. ledna proti FC Sion, 16. ledna proti Diosgyori VTK a 19. ledna proti Puskas Akademia. Přesná místa a časy budou upřesněny před odjezdem na soustředění.

Kádr FK Jablonec pro start zimní přípravy:

Brankáři: Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík.

Obránci: Joshua Akpudje, David Heidenreich, Ishaku Konda, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Daniel Souček, Michal Surzyn, David Štěpánek.

Záložníci: Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vladimir Jovović, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Pavel Šulc.

Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Vojtěch Patrák, Václav Sejk.

Mužstvo je po podzimu v tabulce třetí od konce, tedy na barážovém umístění. Zatímní klid je spíše zlověstný než uklidňující a posílení zatím ve hvězdách. Řešení zatím největší slabiny v týmu - a tou je neproduktivní záloha a děravá obrana, zatím nepřichází. Liga se kvapem blíží a premíéra na Slávii koncem ledna se kvapem blíží. No nechme se ještě překvapit, snad mile.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře
Pohádkový návrat Kubisty na Střelnici
Fotbalová zima nebude na Střelnici klidná

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace