Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře

11.12.2022 13:45:04 | Autor: Jaroslav Hrabák, Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře

Kousek za hranicemi s Polskem v Jelení Hoře sehrál Horejšův tým první přípravný zápas na novou sezonu, a to s domácím třetiligovým celkem. Na čtvrtek 15. prosince je naplánován další přípravný zápas na stejném stadionu v Jelení Hoře s prvoligovým Miedž Legnica.

KS Karkonosze Jelenia Góra - FK Jablonec 0:1 (0:1)

O jediný gól zápasu se postaral Černák, který využil vtipné přihrávky Považance. Utkání mohlo mít i lepší skóre pro jablonecký tým, ale Polidarovu šibenici vychytal domácí gólman a dobré příležitosti Sejka (tyč), Štěpánek, Šulc, Ikaunieks - s nimi úspěšně nenaložili.

Sestava FK Jablonec: Surovčík - Surzyn (46. Štěpánek), Hübschman (46. Souček), Konda, Polidar - Považanec - Černák, Houska, Šulc (78. Ritter), Malínský (46. Chramosta) - Sejk (62. Ikaunieks).

Utkání hodnotil trenér Horejš: „Šli jsme do toho po týdnu přípravy, tréninky byly dost náročné. Jsem moc rád, že jsme to utkání mohli sehrát na přírodní trávě. Jen mě mrzí, že jsme sebou neměli kompletní kádr, protože nám spousta hráčů onemocněla nebo ještě doléčuje zranění. I proto museli někteří hráči dnes odehrát celé utkání a jsem rád, že se nikomu nic nestalo. Hlavně ve finální fázi jsme neproměnili spoustu šancí, řešení ve finále máme strašně ukvapené." 

Béčko otáčelo zápas na Motorletu

Motorlet Praha - FK Jablonec B 2:3 (1:1)

Jablonecká rezerva je v první fázi zimní přípravy. Tým trenéra Benjamina Vomáčky o víkendu otočil zápas na Motorletu. Branky stříleli Breda, Gaši a Podzimek.

Sestava FK Jablonec B: Reiner - Chládek, Karban, Vašahlík, Malý - Breda (46. Gaši), Kubín, Rozkovec, Werani (65. Stibor) - Diviš (35. Podzimek), Velich (70. Kubát).

„Mužstvo podalo velmi dobrý kolektivní výkon. A také na některých individuálních výkonech se dá v přípravě a pak i v sezoně samotné stavět," byl spokojený trenér Benjamin Vomáčka. 

Jablonecký B-tým se dál bude připravovat v Břízkách v rámci první fáze zimní přípravy, kterou zakončí v sobotu 17. prosince přípravným duelem na umělé trávě v Břízkách od 13 hodin se Sedmihorkami.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí radní schválili smlouvu o cyklobusech

Statutární město Jablonec nad Nisou a Liberecký kraj uzavřou smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti týkající se provozu cyklobusů. Smlouva platí od 27. dubna do 29. září 2024. Jde o tradiční smlouvu, jejímž předmětem je stanovení pravidel spolupráce při zajišťování dopravní obslužnosti Libereckého kraje prostřednictvím provozu cyklobusů. „Jablonec nad Nisou zaplatí za tuto službu v daném časovém období necelých 160 tisíc Kč," řekl Pavel Kozák, vedoucí odboru technického jabloneckého magistrátu. Na základě této smlouvy Liberecký kraje zajistí dle schválených jízdních řádů provoz spojů linky č. 530 395 Liberec - Bedřichov - Jablonec n. N. - Turnov a linky č. 530 795 Jablonec n. N. - Bedřichov - Tanvald - Kořenov, Jizerka.

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec hospodařil v roce 2023 s přebytkem
V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Zápas o jabloneckou čest skončil nejtěsnější výhrou
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu

Nejčtenější články

25.05.: Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
25.05.: Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
25.05.: Běžci LIAZU na Kladně v osobních rekordech

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace