Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře

11.12.2022 13:45:04 | Autor: Jaroslav Hrabák, Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Herní premiéra fotbalistů FK Jablonec v Jelení Hoře

Kousek za hranicemi s Polskem v Jelení Hoře sehrál Horejšův tým první přípravný zápas na novou sezonu, a to s domácím třetiligovým celkem. Na čtvrtek 15. prosince je naplánován další přípravný zápas na stejném stadionu v Jelení Hoře s prvoligovým Miedž Legnica.

KS Karkonosze Jelenia Góra - FK Jablonec 0:1 (0:1)

O jediný gól zápasu se postaral Černák, který využil vtipné přihrávky Považance. Utkání mohlo mít i lepší skóre pro jablonecký tým, ale Polidarovu šibenici vychytal domácí gólman a dobré příležitosti Sejka (tyč), Štěpánek, Šulc, Ikaunieks - s nimi úspěšně nenaložili.

Sestava FK Jablonec: Surovčík - Surzyn (46. Štěpánek), Hübschman (46. Souček), Konda, Polidar - Považanec - Černák, Houska, Šulc (78. Ritter), Malínský (46. Chramosta) - Sejk (62. Ikaunieks).

Utkání hodnotil trenér Horejš: „Šli jsme do toho po týdnu přípravy, tréninky byly dost náročné. Jsem moc rád, že jsme to utkání mohli sehrát na přírodní trávě. Jen mě mrzí, že jsme sebou neměli kompletní kádr, protože nám spousta hráčů onemocněla nebo ještě doléčuje zranění. I proto museli někteří hráči dnes odehrát celé utkání a jsem rád, že se nikomu nic nestalo. Hlavně ve finální fázi jsme neproměnili spoustu šancí, řešení ve finále máme strašně ukvapené." 

Béčko otáčelo zápas na Motorletu

Motorlet Praha - FK Jablonec B 2:3 (1:1)

Jablonecká rezerva je v první fázi zimní přípravy. Tým trenéra Benjamina Vomáčky o víkendu otočil zápas na Motorletu. Branky stříleli Breda, Gaši a Podzimek.

Sestava FK Jablonec B: Reiner - Chládek, Karban, Vašahlík, Malý - Breda (46. Gaši), Kubín, Rozkovec, Werani (65. Stibor) - Diviš (35. Podzimek), Velich (70. Kubát).

„Mužstvo podalo velmi dobrý kolektivní výkon. A také na některých individuálních výkonech se dá v přípravě a pak i v sezoně samotné stavět," byl spokojený trenér Benjamin Vomáčka. 

Jablonecký B-tým se dál bude připravovat v Břízkách v rámci první fáze zimní přípravy, kterou zakončí v sobotu 17. prosince přípravným duelem na umělé trávě v Břízkách od 13 hodin se Sedmihorkami.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace