Jabloneckou šestidenní nezastavil ani nedostatek sněhu

02.01.2014 21:49:09 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jabloneckou šestidenní nezastavil ani nedostatek sněhu

Ač počasí v prosinci zimním podmínkám vůbec neodpovídalo, ve ski areálu v jabloneckých Břízkách stačili pořadatelé připravit trať z umělého sněhu, takže mohla proběhnout tradiční jablonecká šestidenní v běhu na lyžích.

Program začal už ve čtvrtek 26. prosince, kdy byl na programu trénink a o den později se již začalo závodit. První disciplínou byl běh volnou technikou. Žákovská kategorie běžela jeden okruh dlouhý 1500 metrů, dorost běžel dva okruhy a dospělí absolvovali okruhy tři. V sobotu 28. prosince se opět běželo volnou technikou s hromadným startem, změnou byl ovšem počet okruhů. Každá z kategorií totiž absolvovala o jeden okruh více než předchozí den. V neděli byl na programu vyřazovací závod volnou technikou na okruhu dlouhém 500 metrů. Předposlední závodní den účastníci šestidenní absolvovali sprint na totožném okruhu jako předchozí den. Velké finále bylo na programu poslední den roku 2013. Závod smíšených dvojic volnou technikou se pro změnu jel na okruhu dlouhém 800 metrů.

Z domácích žákyní se nejvíce dařilo Barboře Antošové, která dosáhla na dvě prvenství. Mezi dorostenkami slavila dvě první místa domácí Anna Sixtová. Její oddílový kolega Petr Pilz zase pro změnu ukořistil jedno vítězství a dvě druhá místa. V ženské kategorii třikrát zvítězila Kamila Knopová a mezi muži to byla dvojice Michal Bartůněk a Petr Knop, kteří mezi sebou bojovali o nejvyšší příčku. Celkově byla ovšem jablonecká šestidenní ovlivněna počasím. Díky tomu se tak na startu neobjevil velký počet závodníků.

Kompletní výsledky jednotlivých dnů jsou k dispozici ke stažení níže.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Výsledková listina šestidenni 27.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 28.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 29.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 30.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 31.12.2013.

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust
Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkami
Zkušený Tomáš Pilík posílil Jablonec
Ve Vysokém pořádají 22. ročník závodů postaru
Kvalitní výprava atletů jede do Prahy na Gigant

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
21.02.: Řidička skončila po smyku u Jablonce s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT