Jabloneckou šestidenní nezastavil ani nedostatek sněhu

02.01.2014 21:49:09 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jabloneckou šestidenní nezastavil ani nedostatek sněhu

Ač počasí v prosinci zimním podmínkám vůbec neodpovídalo, ve ski areálu v jabloneckých Břízkách stačili pořadatelé připravit trať z umělého sněhu, takže mohla proběhnout tradiční jablonecká šestidenní v běhu na lyžích.

Program začal už ve čtvrtek 26. prosince, kdy byl na programu trénink a o den později se již začalo závodit. První disciplínou byl běh volnou technikou. Žákovská kategorie běžela jeden okruh dlouhý 1500 metrů, dorost běžel dva okruhy a dospělí absolvovali okruhy tři. V sobotu 28. prosince se opět běželo volnou technikou s hromadným startem, změnou byl ovšem počet okruhů. Každá z kategorií totiž absolvovala o jeden okruh více než předchozí den. V neděli byl na programu vyřazovací závod volnou technikou na okruhu dlouhém 500 metrů. Předposlední závodní den účastníci šestidenní absolvovali sprint na totožném okruhu jako předchozí den. Velké finále bylo na programu poslední den roku 2013. Závod smíšených dvojic volnou technikou se pro změnu jel na okruhu dlouhém 800 metrů.

Z domácích žákyní se nejvíce dařilo Barboře Antošové, která dosáhla na dvě prvenství. Mezi dorostenkami slavila dvě první místa domácí Anna Sixtová. Její oddílový kolega Petr Pilz zase pro změnu ukořistil jedno vítězství a dvě druhá místa. V ženské kategorii třikrát zvítězila Kamila Knopová a mezi muži to byla dvojice Michal Bartůněk a Petr Knop, kteří mezi sebou bojovali o nejvyšší příčku. Celkově byla ovšem jablonecká šestidenní ovlivněna počasím. Díky tomu se tak na startu neobjevil velký počet závodníků.

Kompletní výsledky jednotlivých dnů jsou k dispozici ke stažení níže.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Výsledková listina šestidenni 27.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 28.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 29.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 30.12.2013. | Výsledková listina šestidenni 31.12.2013.

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn