Články autora - Ladislav Janata - strana 349

Tereza Grusová reprezentovala ČR v Kyjevě

12.04.2013 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (2)
Plavecké naděje měly na programu miniutkání juniorů a juniorek za účasti deseti reprezentačních výběrů. Český juniorský výběr šel do tohoto utkání s těžkým úkolem, pokusit se obhájit loňské druhé místo v celkovém hodnocení. Posilou pro tým juniorek byla i jablonecká Tereza Grusová (Bižuterie), která měla hlavní úkol plavat dobře ve štafetách, což potvrdila. | více

KAM ZA SPORTEM – 13. 4. - 15. 4. 2013

12.04.2013 | Sport | Jablonecko
 Sportovní program Jablonecka: | více

Fotbalové jaro bude ještě drama

09.04.2013 | Sport | Jablonec nad Nisou
Český fotbal, zdá se, se znovu začíná nořit do bahýnka, a je to škoda. V době, kdy máme svoji v Evropě výbornou Plzeň, v době, kdy nabírá dech tradiční česká jednička z Letné a v době, kdy ještě sice hodně přiškrcena přežívá reprezentace, to v lize začíná nevonět, nechci-li použít termín smrdět. | více

Basketbalové dorostenky úspěšné i mezi juniorkami

Po úspěchu v lize kategorie U17, kterou děvčata s přehledem vyhrála, se jablonecké hráčky basketbalového oddílu Bižuterie postaraly o další velký úspěch. V kategorii U 19 obsadily v základní části třetí místo a zajistily si postup do play - off. | více

Petra Kuříková mistryní Česka v aquatlonu

08.04.2013 | Sport | Jablonec nad Nisou
Závodnice jablonecké Bižuterie Petra Kuříková vstoupila úspěšně do nové sezóny triatlonistů účastí na mistrovství Česka v aquatlonu, což je kratší forma bez jízdy na kole - plavání v bazénu a běhu. | více

Remizy Brodu i Desné v krajském přeboru

08.04.2013 | Sport | Desná v Jizerských horách
Zástupci Jablonecka ve fotbalovém přeboru Libereckého kraje všichni remizovali. Velké Hamry na umělce v Desné s Košťálovem (více zde) a další dva hráli na hřištích soupeřů, a také získali po bodu. | více

Fotbalový dorost pokračuje ve vítězném tažení

Pět jarních výher a plný počet bodů získal jablonecký starší dorost a upevňuje si tak druhou příčku tabulky v České lize. Tentokrát v utkání 20. kola České ligy zvítězil nad nebezpečnou, v tabulce třetí Olympií Hradec Králové 5:2. Jablonečtí mladíci si rozhodující náskok vytvořili už v první půli, kterou vyhráli jasně 4:0. | více

Mšeno prohrálo v nastavení sporným gólem

07.04.2013 | Sport | Jablonec nad Nisou
Následující dvě kola divizní soutěže odehrají mšenští fotbalisté na hřištích soupeřů - v Ústí nad Orlicí a v Novém Bydžově. V sobotu sehráli první duel v Ústí s týmem, který mají v tabulce v závěsu na čtvrtém místě a bohužel po vyrovnaném průběhu prohráli 2:1. | více

Jablonec dnes hostí Slovácko

Anglický týden pokračuje pro jablonecké fotbalisty dalším domácím zápasem. V neděli se v tradičním čase od 15 hodin představí na trávníku Chance arény Slovácko. | více

Neregistrovaným hokejovým přeborníkem je AHA Jablonec

05.04.2013 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (1)
V sobotu 30.března 2013 skončilo play - off okresního přeboru ledního hokeje neregistrovaných třetím finálovým zápasem mezi týmy HC Vratislavice a AHA Jablonec nad Nisou. | více

Nalezeno článků: 4323, zobrazeno: 3481-3490

Webové stránky kraje získaly novou podobu

Přívětivější vizuální zpracování, snadnější dostupnost informací, strukturované stránky krajských odborů, formuláře na jednom místě či přehledné aktuality. To vše a mnoho dalšího přináší nová podoba webových stránek Libereckého kraje. Adresa zůstává neměnná, a to https://www.kraj-lbc.cz/. „Vzhled, funkčnost a přehlednost webu kraje již potřebovaly výraznou změnu. Jsem rád, že můžeme nyní spustit novou verzi stránek. Běžný uživatel samozřejmě najde veškeré informace stále na stejném místě tak, jak je zvyklý, a to na https://www.kraj-lbc.cz/," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Kraj hledá Památku roku pro letošek. Nominace přijímá do 30. dubna

Již jen několik dní je možné přihlásit se do devátého ročníku soutěže Památka roku 2023 Libereckého kraje; termín vyprší 30. dubna. Soutěž, jejímž cílem je upozornit na úspěšné obnovy kulturních památek a poukázat na ojedinělé stavby v našem regionu, vypisuje Liberecký kraj. „Skutečně velice stojíme o to, aby se nám hlásilo co nejvíce majitelů úspěšných obnov památek. Jejich obnovy jsou inspirací příkladem pro ostatní majitele," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovního ruchu Libereckého kraje. Předchozí článek