Změna linek kvůli havárii plynu a aktuální uzavírky v Jablonci

19.05.2022 08:23:51 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Změna linek kvůli havárii plynu a aktuální uzavírky v Jablonci

Kvůli havárii plynového potrubí na křižovatce ulic SNP a 5. května budou od čtvrtka 19. května, od 8 hodiny, platit některá opatření na linkách MHD. Provoz městských autobusů se vrátí do původních tras hned, jak práce na havárii skončí.

Od 19. května bude zrušená zastávka v ulici 5. května u základní školy pro linky č. 102, 103, 108, 117 a 132 (netýká se spojů linky č. 117 směr Novoveská v následujících časech: 9:40, 10:37 a 11:40, tyto spoje i nadále budou využívat zastávku 5. května), náhradní zastávka bude zřízená v ulici Bažantí za křižovatkou s ulicí 5. května (docházková vzdálenost 100 metrů).

Aktuální uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do konce září se budou vyznačovat cyklistické trasy v ulici Palackého, a to v části od autobusové zastávky Rýnovice, Ostrý roh po křižovatku ulic Palackého a 1. máje. Pozor musí dávat zejména chodci, protože budou uzavřené vždy části chodníků.

V Mánesově je třeba dát pozor na částečnou uzavírku do konce června, úplně uzavřená bude ve stejném termínu ulice V Luzích od křižovatky s Mánesovou po křižovatku se Skelnou. Důvodem uzavírek je rekonstrukce plynovodu.

Do 16. června se bude rekonstruovat vodovodní přípojka v ulici Raisova, proto řidiči musí dávat pozor na částečnou uzavírku.

Od 21. do 30. května bude částečně uzavřená ulice Jungmannova, a to od křižovatky s ulicí Smetanovou k rohu budovy známé jako dům nábytku. Jde o prodloužení termínu uzavírky kvůli výkopu pro kanalizační přípojku budovaného bytového domu.

Úplně uzavřená bude od 22. května druhá polovina ulice Průmyslové od křižovatky s ulicí Korejskou po křižovatku s ulicí 28. října. Pokračuje tu stavba dešťové kanalizace a veřejného osvětlení, rekonstruuje se vodovod a splašková kanalizace. Uzavírka potrvá do konce října.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Havárie plynu odstraněna, Podhorskou ulicí ale od pondělí neprojedete
Havárie plynu uzavřela jabloneckou ulici 5. května
V jablonecké ulici Budovatelů dočasně zpomalíte
Buduje se retenční nádrž na Anenském náměstí
Změny na linkách MHD a nové uzavírky v Jablonci od května
Sanaci svahu nyní provádí u Lučan nad Nisou
V Desné probíhá výstavba nové kanalizace
Od dubna startuje nová stavební sezona v Jablonci
Dopravní opatření na jabloneckých linkách MHD od 5. dubna
V Jablonci začala stavební sezona už v březnu
Jaké budou plánované uzavírky na Jablonecku od konce března
V Proseči se bude kácet kvůli opravám tramvajové trati
V dubnu začne poslední část rekonstrukce silnice na Ještěd
Silniční průtah Libercem omezí rekonstrukce mostů. Skončí za rok
Osm starých lip na hlavním hřbitově nahradí 14 nových
Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci
Stavba ve Hřbitovní ulici v Jablonci začne už v březnu
Stav povrchu silnic se pomalu zlepšuje, kraj chystá další rekonstrukce
Obchvat Zákup hotový, za evropské peníze pokračují další rekonstrukce
Kraj opraví mosty v Jilemnici a v Srní u České Lípy
Celkem 540 milionů míří na opravy silnic, investice, do školství a kultury
Mosty ve Svijanech se dočkají rekonstrukce, kraj vybral stavební firmu
Řidiči již projedou novou křižovatkou Rádelský mlýn
Křižovatku Rádelský mlýn slavnostně otevřou v pátek 10. prosince
Zrekonstruovaná silnice II/610 se dočkala slavnostního otevření
Ministerstvo kultury prohlásilo most v Poniklé za kulturní památku
Kraj převádí pozemky na obce. Ty na nich budují chodníky a cyklostezky
Liberecký kraj opraví dva mosty ve Svijanech
VIDEO: Na křižovatce Rádelský mlýn se už jezdí v novém pruhu
Na křižovatku Rádelský Mlýn se od 23. února vracejí práce
Rekonstrukce pokračují: křižovatka v Jablonci i silnice na Podbozkov
Sjezd na Jablonec z křižovatky Rádelský mlýn uzavřou v úterý 14. dubna
Na Rádelském mlýnu další omezení. Uzavírka na Jablonec od 14. dubna
Liberecký tunel projde uzavírkou, omezení čeká řidiče i na Turnovsku
Řidiči se dočkají oprav silnic v Mimoni, Benecku, České Lípě i Jablonci
Silnice II. a III. třídy se mírně zlepšují, v dobrém stavu mají být i mosty
ČSSD za post místostarosty zradila

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský stipendijní program podporuje žáky ve vybraných oborech

Rozhodování o studiu na střední škole není pro řadu žáků ani jejich rodičů jednoduché. Vedle zájmu a schopností často vstupují do hry i praktické otázky - dojíždění, náklady na studium nebo nejistota, zda má vybraný obor perspektivu. Právě v těchto situacích hrají roli stipendia, kterými Liberecký kraj dlouhodobě podporuje vzdělávání v důležitých oblastech. Rada kraje nyní schválila pokračování stipendií pro žáky středních škol ve vybraných oborech vzdělávání i pro druhou část školního roku 2025/2026. Jde o obory, které jsou pro region zásadní, ale dlouhodobě o ně není mezi uchazeči takový zájem - například technické, stavební, zemědělské, zdravotnické nebo tradiční řemeslné obory. „Stipendia vnímáme jako praktickou pomoc žákům i jasný signál, že si určitých oborů vážíme. Nejde jen o finanční podporu, ale také o podporu rozhodování v oblastech, které jsou pro Liberecký kraj dlouhodobě důležité," uvedla radní pro oblast školství a sportu Jitka Skalická.

Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny

Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Masopustní průvod v Huntířově
Češi očima Poláka aneb Mariusz Szczygieł v liberecké knihovně
Maloskalští uhájili druhou příčku druholigové volejbalové tabulky
Hejtman ocenil olympijskou vítězku, předal jí zlatý hejtmanský dukát
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. až 15. února

Nejčtenější články

13.02.: K čelnímu střetu dvou aut došlo na Smržovce, jeden z řidičů zemřel
14.02.: Hejtman ocenil olympijskou vítězku, předal jí zlatý hejtmanský dukát
12.02.: Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace