Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

06.03.2022 10:21:48 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

Od čtvrtka 10. března se úplně uzavře ulice Letní v jablonecké části Kokonín. Důvodem uzavírky, která potrvá do konce července, je výstavba vodohospodářských sítí. Investorem stavby je společnost SVS, a.s.

Objízdná trasa povede přes obce Jistebsko, Krásnou a Dolní Černou Studnici, dále pak Jabloncem ulicemi 5.května, Pražská Podhorská. Osobní automobily budou moci využívat ulici Krkonošskou.

Stavba ovlivní také městskou hromadnou dopravu. „Linka 113 bude po dobu uzavírky Letní ulice jezdit ulicí Rychnovskou a otáčet se bude na okružní křižovatce Kokonín. Na zastávce Kokonín, pošta před touto křižovatkou ve směru z centra bude nástup i výstup cestujících," přiblížil ředitel Jablonecké dopravní, a.s., Luboš Wejnar.

Linka č. 113 (Autobusové nádraží - Malé Vrkoslavice - Kokonín): ze zastávky Vrkoslavice, Janáčkova pokračuje trasa ulicemi Pražská a Rychnovská do zastávek Horní Kokonín a Kokonín, pošta, kde je pro část spojů konečná zastávka, nástup a výstup těchto spojů bude na zastávce Kokonín, pošta před okružní křižovatkou ve směru z centra města. Spoje pokračující do Kokonína, IMP a Rychnova jedou dále po své obvyklé trase. Linka vynechává zastávku Krkonošská a neobsluhuje zastávku Kokonín, pošta v Letní ulici.

Uzavřená i ulice Na Roli

Od 16. března bude také úplně uzavřená ulice Na Roli v Jablonci nad Nisou. Uzavírka potrvá do 24. března, vyžádá si ji transport a překládání linky WAVIS1 jeřábem. Objízdná trasa vzhledem k charakteru lokality nebude vyznačená.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Stavba ve Hřbitovní ulici v Jablonci začne už v březnu
Kanalizace v Kokoníně by měla být hotová v březnu 2023

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Tanvaldě zopakovala vítězství Volba pro město
V Jablonci získalo nejvíce hlasů hnutí ANO 2011 před ODS
V Železném Brodě zopakovalo výhru hnutí Za rozvoj města
První vítězství jabloneckého béčka v Břízkách
Pošesté pořádali Up Hill Run Dobrá Voda

Nejčtenější články

22.09.: Obrazem: Otevření samoobslužné školní restaurace v Tanvaldě
22.09.: Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup
23.09.: Začala oprava ulice Široké v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace