Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

06.03.2022 10:21:48 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

Od čtvrtka 10. března se úplně uzavře ulice Letní v jablonecké části Kokonín. Důvodem uzavírky, která potrvá do konce července, je výstavba vodohospodářských sítí. Investorem stavby je společnost SVS, a.s.

Objízdná trasa povede přes obce Jistebsko, Krásnou a Dolní Černou Studnici, dále pak Jabloncem ulicemi 5.května, Pražská Podhorská. Osobní automobily budou moci využívat ulici Krkonošskou.

Stavba ovlivní také městskou hromadnou dopravu. „Linka 113 bude po dobu uzavírky Letní ulice jezdit ulicí Rychnovskou a otáčet se bude na okružní křižovatce Kokonín. Na zastávce Kokonín, pošta před touto křižovatkou ve směru z centra bude nástup i výstup cestujících," přiblížil ředitel Jablonecké dopravní, a.s., Luboš Wejnar.

Linka č. 113 (Autobusové nádraží - Malé Vrkoslavice - Kokonín): ze zastávky Vrkoslavice, Janáčkova pokračuje trasa ulicemi Pražská a Rychnovská do zastávek Horní Kokonín a Kokonín, pošta, kde je pro část spojů konečná zastávka, nástup a výstup těchto spojů bude na zastávce Kokonín, pošta před okružní křižovatkou ve směru z centra města. Spoje pokračující do Kokonína, IMP a Rychnova jedou dále po své obvyklé trase. Linka vynechává zastávku Krkonošská a neobsluhuje zastávku Kokonín, pošta v Letní ulici.

Uzavřená i ulice Na Roli

Od 16. března bude také úplně uzavřená ulice Na Roli v Jablonci nad Nisou. Uzavírka potrvá do 24. března, vyžádá si ji transport a překládání linky WAVIS1 jeřábem. Objízdná trasa vzhledem k charakteru lokality nebude vyznačená.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Stavba ve Hřbitovní ulici v Jablonci začne už v březnu
Kanalizace v Kokoníně by měla být hotová v březnu 2023

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonecká ulice Turistická na týden uzavřena

Od úterý 23. do pondělí 29. července bude ulice Turistická uzavřena, a to v úseku od ulice Jasná po ulici Pod Servisem. Důvodem uzavírky je oprava povrchu.

Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Modře značená cesta z Pece pod Sněžkou do Obřího sedla (ke Slezskému domu) bude po několik příštích dní pro veřejnost zcela uzavřena. Mostek přes Rudný potok u bývalé vodárny (Trkače) se v zimě vlivem sněhu hnul. Jeho opěrné zdi se staly nestabilními a je nezbytné je opravit. Oprava je plánována na období 22. až 24. července. Po tuto dobu nebude možné uvedenou cestu použít, protože inkriminované místo nelze bezpečně obejít. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nádrže, aleje, úpravny vody. Česko-polská dohoda přináší výsledky
Africký mor prasat: kdo najde uhynulého kance, ať volá veterinu
Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
Oblastní galerie Liberec se loučí s litevskou výstavou
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči

Nejčtenější články

22.07.: Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
22.07.: Na autobusové nádraží v Jablonci po novém mostě
22.07.: Smržovské kulturní a zábavné akce v létě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace