Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

06.03.2022 10:21:48 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Do srpna bude zavřená ulice Letní v Jablonci

Od čtvrtka 10. března se úplně uzavře ulice Letní v jablonecké části Kokonín. Důvodem uzavírky, která potrvá do konce července, je výstavba vodohospodářských sítí. Investorem stavby je společnost SVS, a.s.

Objízdná trasa povede přes obce Jistebsko, Krásnou a Dolní Černou Studnici, dále pak Jabloncem ulicemi 5.května, Pražská Podhorská. Osobní automobily budou moci využívat ulici Krkonošskou.

Stavba ovlivní také městskou hromadnou dopravu. „Linka 113 bude po dobu uzavírky Letní ulice jezdit ulicí Rychnovskou a otáčet se bude na okružní křižovatce Kokonín. Na zastávce Kokonín, pošta před touto křižovatkou ve směru z centra bude nástup i výstup cestujících," přiblížil ředitel Jablonecké dopravní, a.s., Luboš Wejnar.

Linka č. 113 (Autobusové nádraží - Malé Vrkoslavice - Kokonín): ze zastávky Vrkoslavice, Janáčkova pokračuje trasa ulicemi Pražská a Rychnovská do zastávek Horní Kokonín a Kokonín, pošta, kde je pro část spojů konečná zastávka, nástup a výstup těchto spojů bude na zastávce Kokonín, pošta před okružní křižovatkou ve směru z centra města. Spoje pokračující do Kokonína, IMP a Rychnova jedou dále po své obvyklé trase. Linka vynechává zastávku Krkonošská a neobsluhuje zastávku Kokonín, pošta v Letní ulici.

Uzavřená i ulice Na Roli

Od 16. března bude také úplně uzavřená ulice Na Roli v Jablonci nad Nisou. Uzavírka potrvá do 24. března, vyžádá si ji transport a překládání linky WAVIS1 jeřábem. Objízdná trasa vzhledem k charakteru lokality nebude vyznačená.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Stavba ve Hřbitovní ulici v Jablonci začne už v březnu
Kanalizace v Kokoníně by měla být hotová v březnu 2023

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Už čtvrtá výstava v Original Gallery v Semilech je nazvaná Síla lidskosti a přináší díla Věry Kosové. Vernisáž se koná v sobotu 24. února od 17 hodin za hudebního doprovodu Milli Janatkové. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výhra v derby byla blízko, blizoučko
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě
Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu
22.02.: Na sociální služby v regionu míří od ministerstva více než miliarda

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace