Zlatka Bartošková rozzářila zahradu Exu

19.08.2022 19:42:25 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Zlatka Bartošková rozzářila zahradu Exu

Zlatka Bartošková. Pojem, který v oblasti šansonu zní jako rajská hudba. Tentokrát jsme ji slyšeli v překrásných prostorách jabloneckého Klubu Ex a atmosféra večera byla tak úžasná, pohodová a emotivní, že i počasí ustoupilo a z hrozících bouřek se stal pouze příjemný vánek v teplém večeru.

Sama Zlatka, v novém stříbrném účesu měla takový drive a emoce, že přítomné početné publikum vytahovalo kapesníky jako na běžícím pásu. Texty písní a jejich melodie, jež měl povětšinou na svědomí neskutečně šikovný klavírista, Petr Ožana, dávaly tušit, že tahle trojka hudebníků (včetně úžasné houslistky Zuzany Grosmanové) trpí bilologickou anomálií, kdy jsou hlasivky, cit a smysl pro hudbu usazeny přímo na srdci.

Tuto specifickou věc dokáže nadšené publikum náležitě ocenit. To v Jablonci rozhodně nechybělo a tak se v průběhu večera ozývaly nejen nadšené výkřiky bravo a wau, ale mnozí nahlas zpívali, podupávali do traktu a tleskali. Dlouho jsem nezažila tak pozitivní večer, který dokázal vlít energii do žil i těm, kteří již ztráceli životní optimismus. Mně samotnou v nejbližších dnech čeká velká zdravotní výzva a po dnešní akci jsem si jistá, že ji zvládnu. Tolik energie a emocí se prostě někde zobrazit musí.

O co emotivněji Zlatka zpívala, o to energičtěji a šťastněji Petr Ožana hrál. A smyslné housle Zuzany Grosmanové jako by všechny přítomné duše hladily. Mezi přítomnými hosty ovšem byly i další hvězdy. Emotivní večer si nenechala ujít například halová mistryně světa a Evropy ve skoku o tyči, Pavla Hamáčková s manželem a bývalým úspěšným desetibojařem Jiřím Rybou.

Schovaná v hloučku přátel se objevila i naše nejúspěšnější biatlonistka Gabriela Soukalová, která si večer užila s malou dcerkou i maminkou. Gabriela se výzvě ke zpěvu s grácií ubránila, ale věřím, že i pro ni byl koncert Zlatky Bartoškové zážitkem par excellence. A pro mě? Samozřejmě taky. A do srdce se mi vryla píseň Tisíckrát, která mi teď doma bude znít hodně často. Děkuju: Bylo to boží, emotivní a zároveň láskyplné. Přesně takové, jaké to má v krásném srpnovém večeru být.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hvězdy nad Ještědem září stále víc, ročník 2021 vyrazil dech i porotcům
Blázinec v Exu aneb Zlatka Bartošková to opět roztočila
Zlatka Bartošková rozproudila emoce v nejkrásnější jablonecké zahradě

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
V jablonecké Galerii N otevřou dvě výstavy

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
19.09.: Dvě zlaté medaile Daniela Novotného

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace