Zlatka Bartošková rozzářila zahradu Exu

19.08.2022 19:42:25 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Zlatka Bartošková rozzářila zahradu Exu

Zlatka Bartošková. Pojem, který v oblasti šansonu zní jako rajská hudba. Tentokrát jsme ji slyšeli v překrásných prostorách jabloneckého Klubu Ex a atmosféra večera byla tak úžasná, pohodová a emotivní, že i počasí ustoupilo a z hrozících bouřek se stal pouze příjemný vánek v teplém večeru.

Sama Zlatka, v novém stříbrném účesu měla takový drive a emoce, že přítomné početné publikum vytahovalo kapesníky jako na běžícím pásu. Texty písní a jejich melodie, jež měl povětšinou na svědomí neskutečně šikovný klavírista, Petr Ožana, dávaly tušit, že tahle trojka hudebníků (včetně úžasné houslistky Zuzany Grosmanové) trpí bilologickou anomálií, kdy jsou hlasivky, cit a smysl pro hudbu usazeny přímo na srdci.

Tuto specifickou věc dokáže nadšené publikum náležitě ocenit. To v Jablonci rozhodně nechybělo a tak se v průběhu večera ozývaly nejen nadšené výkřiky bravo a wau, ale mnozí nahlas zpívali, podupávali do traktu a tleskali. Dlouho jsem nezažila tak pozitivní večer, který dokázal vlít energii do žil i těm, kteří již ztráceli životní optimismus. Mně samotnou v nejbližších dnech čeká velká zdravotní výzva a po dnešní akci jsem si jistá, že ji zvládnu. Tolik energie a emocí se prostě někde zobrazit musí.

O co emotivněji Zlatka zpívala, o to energičtěji a šťastněji Petr Ožana hrál. A smyslné housle Zuzany Grosmanové jako by všechny přítomné duše hladily. Mezi přítomnými hosty ovšem byly i další hvězdy. Emotivní večer si nenechala ujít například halová mistryně světa a Evropy ve skoku o tyči, Pavla Hamáčková s manželem a bývalým úspěšným desetibojařem Jiřím Rybou.

Schovaná v hloučku přátel se objevila i naše nejúspěšnější biatlonistka Gabriela Soukalová, která si večer užila s malou dcerkou i maminkou. Gabriela se výzvě ke zpěvu s grácií ubránila, ale věřím, že i pro ni byl koncert Zlatky Bartoškové zážitkem par excellence. A pro mě? Samozřejmě taky. A do srdce se mi vryla píseň Tisíckrát, která mi teď doma bude znít hodně často. Děkuju: Bylo to boží, emotivní a zároveň láskyplné. Přesně takové, jaké to má v krásném srpnovém večeru být.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hvězdy nad Ještědem září stále víc, ročník 2021 vyrazil dech i porotcům
Blázinec v Exu aneb Zlatka Bartošková to opět roztočila
Zlatka Bartošková rozproudila emoce v nejkrásnější jablonecké zahradě

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rozvoj cestovního ruchu v Turnově? Udržitelně a s ohledem na místní!

Na světě je nová Strategie rozvoje cestovního ruchu ve městě Turnov 2030. Rozhodně to není plán na to, jak turisty více naplnit Český ráj! Je to vize rozvoje cestovního ruchu přímo v Turnově, a to s ohledem na priority místních obyvatel i podnikatelů a s cílem stabilního udržitelného rozvoje důležitého odvětví města v srdci Českého ráje. Více podrobností

Plánovaná uzavírka od 15. července v Jablonci nad Nisou

Úplná uzavírka bude platit v ulici U Hřiště v jabloneckém Mšeně, a to u fotbalového hřiště za parkovištěm. V době od 15. července do 9. srpna se tu bude opravovat dlážděný retardér.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
FOTO: U všeho byl Čanturišvili
Zloděj se v Jablonci dostává do bytu pod záminkou odečtu vodoměru
Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Horská služba měla na začátku prázdnin již mnoho zásahů

Nejčtenější články

19.07.: FOTO: The Cello Boys zahráli v Jablonci
21.07.: Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
18.07.: Střípky Městské policie Jablonec ve třetím červencovém týdnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace