Železný Brod získal v derby proti rezervě Velkých Hamrů první výhru

20.09.2022 20:10:17 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry,Pěnčín,Železný Brod

Železný Brod získal v derby proti rezervě Velkých Hamrů první výhru

Sedmé kolo krajského přeboru přineslo derby v Železném Brodě, ve kterém překvapivě proti Velkým Hamrům B braly všechny body domácí. FC Pěnčín vyhrál v Novém Boru a je díky dobrému skóre druhý v tabulce jen o bod za Hrádkem nad Nisou.

Železný Brod - Velké Hamry B 3:1 (2:1)

První výhru v sezoně fotbalisté Železného Brodu nečekaně získali proti rezervě Velkých Hamrů. Zápas na místní umělce gólově načal už v 5. minutě domácí Holeček. Druhý gól byl vlastní, když se ve 26. minutě trefil do nesprávné sítě Jeřábek. Ve 30. minutě ale Janda za hosty snížil na poločasových 2:1. Vítězství domácích ovšem potvrdil třetím gólem v 54. minutě Tomáš Kotlár.

Branky: 5. Holeček, 26. vlastní (Jeřábek), 54. T. Kotlár - 30. Janda. Rozhodčí: Marek - Hanousek, T. Havel, ŽK: 2:3. Diváků: 50. Železný Brod: Tkacz - Podzimek, M. Kotlár, Matula, Plhal (71. Podstavek), Šefr (90. Flégr), Myslivec, J. Vepřek, Holeček (77. Jelínek), Šťastný, T. Kotlár. Velké Hamry B: Čapek - Jeřábek (68. Mihálik), Macháček, Řezníček (46. Hušek), Janda (58. Jindřich) - Hrušovský, Zounek, Rudolf, Šťovíček - Skalický (46. Schmied) - Syrovátka.

Nový Bor - FC Pěnčín 0:3 (0:3)

Pěnčín od první minuty dominoval hlavně díky skvělé souhře stoperů a středních založníků, kteří jednoduše přečíslovali domácí borce. První branka padla po přihrávce Hrnčíře a střele Poura. Na 2:0 zvýšil na zadní tyči po dohrání standardky a centru Štemberka Hrnčíř. Třetí branku vstřelil ve stylu Maradony Ráček, kdy si fantasticky zpracoval pas za obranu od Vrabce a poté mu míč sjel a trefil přesně šibenici.

Do druhé půle šel Pěnčín s klidem, ale domácí se zlepšili a snažili se ohrozit branku, ale bez žádné větší šance. Fotbalisté z Pěnčína utkání dohráli s velkou zkušeností a zaslouženě si odváží tři body i čisté konto pro brankáře Zoula.

Příští sobotu hraje Pěnčín doma od 14.15 proti Stráži pod Ralskem.

Branky: 24. Pour, 26. Hrnčíř, 37. Ráček. Rozhodčí: Barcuch - Mrkáček, Mach, ŽK: 3:0. Diváků: 70. Pěnčín: Zoul - Hrnčíř, Patka, Vrabec, Ryml - Vébr (90. Pácalt), Pour, Šedý, Ráček (87. Nulíček) - Štemberk (90. Novák), Pelta (63. Pumrle).

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Krajský přebor: Pěnčín si podal první Sedmihorky
Obrazem: Pěnčín rozstřílel Studenec
Krajský přebor: Naplno bodovaly Pěnčín i rezerva Velkých Hamrů
Krajský přebor: FC Pěnčín získal proti vedoucí Lomnici první výhru
Obrazem: Velké Hamry v derby krajského přeboru přehrály Pěnčín
Bod za remízu braly v krajském přeboru Pěnčín i rezerva Hamrů
V jakých soutěžích budou hrát jablonecké týmy?
Pěnčín v premiéře krajského přeboru hostí Hrádek
Obrazem: FC Pěnčín remizoval s rezervou Jablonce

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hořelo v průmyslovém areálu v Lomnici nad Popelkou

K odpolednímu požáru vzduchotechniky průmyslového objektu vyjely v pátek 7. listopadu jednotky z druhého stupně požárního poplachu do areálu společnosti v Lomnici nad Popelkou. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří

Nová dopravní opatření v Jablonci od 5. listopadu

Od středy 5. listopadu se obnovuje provoz linek MHD v ulicích Generála Mrázka a Liberecká. Pro linky MHD č. 103, 105, 112, 116 a 133 se ruší objízdné trasy. Autobusové linky č. 103 a 116 pojedou ze zastávky Kamenná na zastávky Mírové náměstí, Kino Radnice a Divadlo a dále po své standardní trase. V opačném směru linka č. 103 opět obsluhuje zastávky Divadlo a Komenského. Autobusová linka č. 105 ze zastávky Lázně pojede opět na zastávku Divadlo. Autobusové linky č. 112 a 133 pojedou ze zastávky Jablonex na zastávky Obchodní akademie, Kino Radnice, Divadlo a dále po své standardní trase.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Projekt Da pacem spojuje partnerská města
Úspěch pěveckého sboru Janáček ve Zwickau
Podzimní bižuterní kurz zakončí 15. listopadu poslední lekce
Muzejní program pro seniory v rámci výstavy vyraženo do kovu
Zlaté tři body z Ostravy

Nejčtenější články

07.11.: Policisté hledají sprejera, který řádil u kostela v Železném Brodě
08.11.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 8. a 9. listopadu
07.11.: Sedmnáctým hostem Trdliště je kynoložka Hana Böhme

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace