Obrazem: FC Pěnčín remizoval s rezervou Jablonce

29.07.2022 11:56:50 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Pěnčín

Obrazem: FC Pěnčín remizoval s rezervou Jablonce

Fotbalisté FC Pěnčín jako nováček Krajského přeboru Libereckého kraje ve středu v podvečer remizovali v přátelském utkání s třetiligovým týmem FK Jablonec B.

Před slušnou návštěvou, kdy v hledišti nechyběli ani některé osobnosti jabloneckého fotbalu, se houževnatí domácí borci svého zkušeného soupeře nezalekli a nakonec vybojovali cennou remízu 0:0.

Nový domácí trenér Emil Šafář tak byl s výkonem svého mužstva určitě spokojen, jelikož jeho tým do puntíku splnil nastavenou taktiku a soupeři po celých 90 minut stačil i kondičně. 

Sestava FC Pěnčín: Zoul - Heinrich (Maryško), Patka, Skuhravý, Mätzelt - Pour (Šedina), Pumrle (Strnad), Šedivý, Pelta (Fred), Kohout (Ráček) - Nulíček ( Pacalt).

Pěnčínu chybělo pět hráčů - Štemberk, Vrabec zranění, Hartman, Vébr a Hrnčíř dovolená, přesto byl Jablonci důstojným soupeřem. Výborným výkonem se prezentovala celá obranná čtveřice včele s dvojicí posil Patka - Skuhravý.  I když po většinu hrací doby byl na míči Jablonec a byl i celkově aktivnější, domácí borci zahráli na hraně svých možností a odměnou jim byla zasloužená remíza.

Domácí i hostující tým jsou v přípravě na blížící se novou sezonu. Přejeme jim, aby do ní vstoupili dle svých představ a i nadále bavili své fanoušky dobrým fotbalem.    

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

I.A třída: Pěnčín vítězný i v posledním kole, Rychnov končí až šestý
Salava, Sodoma a Kahovec na oslavách postupu v Pěnčíně!

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 193 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecká radnice oslaví 90. narozeniny
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v prosinci
Dopravní výchovu podporuje kraj ze svého rozpočtu
Prosincový program akcí v Klubu Na Rampě
Dopravní opatření platná na Jablonecku od prosince

Nejčtenější články

28.11.: Mladá řidička narazila v Tanvaldě do dvou vzrostlých stromů
30.11.: Pozor v Jablonci na údajně bezplatnou službu!
29.11.: Hasiči zasahovali u požáru osobního auta v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace